Ankara'da Kadın Doğum Hakkında Bilgi

imoteph
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ankara'da Kadın Doğum Hakkında Bilgi

Mesaj gönderen imoteph » Prş Mar 08, 2018 6:00 pm

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Şubat TUS'u ile Ankara'da kadın doğum yazmayı düşünüyorum. Aramızda Zekai Tahir, Etlik Zübeyde Hanım, Numune Hastanesi ve buraların şartları hakkında (özellikle nöbet sayıları ve çalışma ortamı) bilgi sahibi olan, buralarda görev yapan yada bu hastanelerden istifa edenler ve geçmişte araştırmış arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi? Şimdiden bilgi verenlere teşekkür ediyorum.

NOT: Sınav açıklanmadan ne bu acele diye soranlar elbette olacaktır. Ancak bu bilgilerle birlikte Ağustos için çalışmaya başlayıp başlamamaya karar vericem. O yüzden geç kalmadan sormak istedim.

sedat
VIP
VIP

Mesaj gönderen sedat » Prş Mar 08, 2018 7:05 pm

Özhan hoca Numune'dedir, başka söze gerek yok.

imoteph
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen imoteph » Prş Mar 08, 2018 7:15 pm

bigbangtheory yazdı:
Prş Mar 08, 2018 6:22 pm
imoteph yazdı:
Prş Mar 08, 2018 6:00 pm
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Şubat TUS'u ile Ankara'da kadın doğum yazmayı düşünüyorum. Aramızda Zekai Tahir, Etlik Zübeyde Hanım, Numune Hastanesi ve buraların şartları hakkında (özellikle nöbet sayıları ve çalışma ortamı) bilgi sahibi olan, buralarda görev yapan yada bu hastanelerden istifa edenler ve geçmişte araştırmış arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi? Şimdiden bilgi verenlere teşekkür ediyorum.

NOT: Sınav açıklanmadan ne bu acele diye soranlar elbette olacaktır. Ancak bu bilgilerle birlikte Ağustos için çalışmaya başlayıp başlamamaya karar vericem. O yüzden geç kalmadan sormak istedim.
Özellikle Zekai Tahir ve ETLİK yazacaksanız gidip, görmeniz lazım.. Konuşmakla yazılacak yerler değil. Kadın doğumla ilgili acabası olan birinin yazacağı bir yer de değil. Eğer severek yapmayacaksanız, puanım buna yetiyor bunu yazayım diyorsanız ağustosa başlamanızı öneririm. Gerçekten gereksiz yoğunluk, yorgunluk ve mobbing dolu ortam. Yok ben seviyorum yazacağım diyorsanız da gidin,görün orada bir gün geçirin. Telefon görüşmesiyle, forumdaki yorumlarla karar vermeyin.
Hocam tabiki konuşucam ama öncelikle burada fikir sahibi olanlar var mı diye sormak istedim süreci hızlandırabilirim belki diye. Kadın doğum istediğim bölüm aslında tabiki ama mobbing dayanılmaz noktadaysa istemekte bi yere kadar :D

imoteph
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen imoteph » Prş Mar 08, 2018 7:16 pm

sedat yazdı:
Prş Mar 08, 2018 7:05 pm
Numune hakkında bilginiz var mı hocam? Ortamı hakkında özellikle bu mobbing mevzusu biliyorsunuz ciddi bi husus :D

imoteph
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen imoteph » Prş Mar 08, 2018 7:17 pm

sedat yazdı:
Prş Mar 08, 2018 7:05 pm
Numune hakkında bilginiz var mı hocam? Özellikle ortamı hakkında. Bu mobbing mevzusu biliyorsunuz ciddi bi husus :D

ibn-i_koray
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ibn-i_koray » Prş Mar 08, 2018 7:46 pm

hocam ben de ankara'da kadın doğum düşünüyorum ağustosta bilgi alabilirsek şimdiden iyi olur.. iyi forumlar..