ANTITUSIF.COM UN EN BÜYÜK SORUNU LINK GIZLEMEK

Moderatör: Bulut Genç

Kullanıcı avatarı
Urapidil
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

ANTITUSIF.COM UN EN BÜYÜK SORUNU LINK GIZLEMEK

Mesaj gönderen Urapidil » Cmt Haz 23, 2018 3:57 pm

ben boyle bir site biliyordum, linkleri kısaltıyordun ve kimler indirme yapmış, hangi sitelerden linke girilmiş, hangi ip'lerden izliyordun, gerekirse ip'lere girişi yasaklıyordun linklerine

Kullanıcı avatarı
Urapidil
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Urapidil » Cmt Haz 23, 2018 3:57 pm

Bulursan siteni paylaşaçağım

hilda
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hilda » Cmt Haz 23, 2018 4:01 pm

Urapidil yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 3:57 pm
Bulursan siteni paylaşaçağım
Üzgünüm tam olarak anlayamadım demek istediğini

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen karacellat58 » Cmt Haz 23, 2018 4:29 pm

hilda yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 3:33 pm
karacellat58 yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 9:32 am
Öncelikle merhaba,

Önerilen sistemin daha kolay çalışması için bizim siteye bir eklenti yazmamız lazım, o da şuanda imkansız. Her üyenin bilgisayarına bu programı yükleme zorunluluğu getirmemiz de olmaz ve ayrıca forum üyelerimiz sitenin özelliklerini tam olarak kullanamıyor; maalesef fazladan bir yenilik getirmek daha çok karmaşaya yol açabilir. Daha önce bu sistemden daha garanti torrent sistemini tartıştık ve getirmemeye karar verdik ,siteyi takip eden arkadaşlar hatırlayacaktır.

Şimdilik en azından misafirlerin linkleri görmesini engelleyecek bir güncelleme konusunda planımız var. Ayrıca güncel repuption sistemi yerine daha aktif kullanılan yeni bir puan sistemi getirme konusunda çalışma yapıyoruz. Yakın zamanda testleri tamamlayıp kullanıma sunacağız.

Öneriniz için teşekkürler...
Eklentiye gerek yok. Oluşturacağınız xyz.dlc dosyasını
mega.nz
yandex
gibi sitere yükleyebilirsiniz. Çok güncel paylaşımlarda linklerin ölmemesi için mükemmel bir yol. Örneğin 200 farklı link, tek bir dlc dosyasında 100kb boyutunda şifrelenebilir. Ve hiçbir şekilde linkler tespit edilemiyor. 1 hafta upload yapıp yıllarca gizli kalacak linkler oluşacak. Kimin yüklediği asla tespit edilemez. Vip ye gerek kalmaz. Üye sayınız uçar. Üye olmayanlar linkleri görmesin yeter. İstediğiniz nedir anlamıyorum. Kişi başı 20.000tl alan tus rantçılarından ne farkı kalacak? Site kullanıcılarına ayrıcalık tanıyarak mı paylaşımcılık? Herkes kendi topluluğunun mu tusu kazanmasını isteyecek hep.
Üslubunuza ve yazdıklarınıza dikkat edin. Kişi başı 20.000 tl alan rantçılar ile bizi aynı kefeye koymak nedir? Siteden 1 tl bile kazanmıyor hatta hosting hizmetleri için para ve sitenin yönetimi için vaktimizi harcıyoruz biz. Önerdiğiniz sistemde herkes bilgisayarına program yükleyecek, upload linkini oraya yükleyecek vs. vs. Böyle bir sistem kullanmayacağız bunu daha açık ve net nasıl yazabilirim?

Ayrıca VIP sistemi hiçbir şey yapmayıp kayıt,döküman elde etmeye çalışan ile bu iş için uğraşan emek harcayan kişileri ayırıyor ve bu sistem güncellenerek devam edecek. VIP olmakta başka sitelerin ve ya kişilerin yaptığı gibi ücretli değil son derece kolay elde edilebilen bir ayrıcalık.

Amacımız 100binlerce üyeye sahip olmak değil. Meslektaşlarımızın bir olup paylaşın yapmasını sağlamak.

İyi günler.

hilda
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hilda » Cmt Haz 23, 2018 4:51 pm

karacellat58 yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 4:29 pm
hilda yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 3:33 pm
karacellat58 yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 9:32 am
Öncelikle merhaba,

Önerilen sistemin daha kolay çalışması için bizim siteye bir eklenti yazmamız lazım, o da şuanda imkansız. Her üyenin bilgisayarına bu programı yükleme zorunluluğu getirmemiz de olmaz ve ayrıca forum üyelerimiz sitenin özelliklerini tam olarak kullanamıyor; maalesef fazladan bir yenilik getirmek daha çok karmaşaya yol açabilir. Daha önce bu sistemden daha garanti torrent sistemini tartıştık ve getirmemeye karar verdik ,siteyi takip eden arkadaşlar hatırlayacaktır.

Şimdilik en azından misafirlerin linkleri görmesini engelleyecek bir güncelleme konusunda planımız var. Ayrıca güncel repuption sistemi yerine daha aktif kullanılan yeni bir puan sistemi getirme konusunda çalışma yapıyoruz. Yakın zamanda testleri tamamlayıp kullanıma sunacağız.

Öneriniz için teşekkürler...
Eklentiye gerek yok. Oluşturacağınız xyz.dlc dosyasını
mega.nz
yandex
gibi sitere yükleyebilirsiniz. Çok güncel paylaşımlarda linklerin ölmemesi için mükemmel bir yol. Örneğin 200 farklı link, tek bir dlc dosyasında 100kb boyutunda şifrelenebilir. Ve hiçbir şekilde linkler tespit edilemiyor. 1 hafta upload yapıp yıllarca gizli kalacak linkler oluşacak. Kimin yüklediği asla tespit edilemez. Vip ye gerek kalmaz. Üye sayınız uçar. Üye olmayanlar linkleri görmesin yeter. İstediğiniz nedir anlamıyorum. Kişi başı 20.000tl alan tus rantçılarından ne farkı kalacak? Site kullanıcılarına ayrıcalık tanıyarak mı paylaşımcılık? Herkes kendi topluluğunun mu tusu kazanmasını isteyecek hep.
Üslubunuza ve yazdıklarınıza dikkat edin. Kişi başı 20.000 tl alan rantçılar ile bizi aynı kefeye koymak nedir? Siteden 1 tl bile kazanmıyor hatta hosting hizmetleri için para ve sitenin yönetimi için vaktimizi harcıyoruz biz. Önerdiğiniz sistemde herkes bilgisayarına program yükleyecek, upload linkini oraya yükleyecek vs. vs. Böyle bir sistem kullanmayacağız bunu daha açık ve net nasıl yazabilirim?

Ayrıca VIP sistemi hiçbir şey yapmayıp kayıt,döküman elde etmeye çalışan ile bu iş için uğraşan emek harcayan kişileri ayırıyor ve bu sistem güncellenerek devam edecek. VIP olmakta başka sitelerin ve ya kişilerin yaptığı gibi ücretli değil son derece kolay elde edilebilen bir ayrıcalık.

Amacımız 100binlerce üyeye sahip olmak değil. Meslektaşlarımızın bir olup paylaşın yapmasını sağlamak.

İyi günler.
Sözlerim maksadı biraz aşmış. Cümleyi ikiye bölsem iyi olurmuş. "20.000tl" kısmı öne çıkmış. Kastetmek istediğim bu değildi. Sitenin reklam gelirlerinin zaman para masraflarınızı bile karşılamadığını tahmin ediyorum. Ama gene de paylaşım yönünden seçiciliğinizi göz ardı edemem. Size başınızın ağrımayacağı güvenli bir yol gösterdim. Umarım ilerde "baylo." gibi upload operasyonları olmaz. Vip olmayanlara en azından linkleri dlc formatında verebilirdiniz. İstatistik bilimine göre paylaştıkça veri trafiği artar. Siz algülüm vergülüm metodunu tercih ediyorsunuz. Gelecek nesiller teknolojiyi öğrendikçe bana hak verecekler. Bundan hiçbir şüphem yok.

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Bulut Genç » Prş Tem 05, 2018 3:32 pm

Ben bu son mesajları görsem çok da uğraşmazdım ama programı indirip VIP Plus'ta denemeye açtım. Üyelere önerdim ve sonra
şunu fark ettim. Bu başlığa bu işin bize bir faydasının olmayacağını açıklamak için girdim.
hilda yazdı:
Cum Haz 22, 2018 2:14 pm
Bugüne kadar DLC şifreleme kırılamadı.
Yukarıdaki linke tıklayan herkesin görebileceği gibi bu ifade doğru değil.
hilda yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 4:51 pm
Gelecek nesiller teknolojiyi öğrendikçe bana hak verecekler. Bundan hiçbir şüphem yok.
"Bilim şüpheyle başlar." Kendi söylediklerimizin de yanlış olma ihtimâlini aklımızdan çıkarmazsak haklılığımızı ispatlamak için keskin ifadelerle karşı tarafa yüklenmek yerine daha saygın ve geliştirici tartışmalar yapabiliriz.

Görüldüğü gibi biz sitede bir şey yaparken gelen önerileri dikkate alıyoruz, inceliyoruz, araştırıyoruz.

hilda
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hilda » Prş Tem 05, 2018 3:49 pm

Jdownloadr 2 sürekli güncelleniyor. Youtube da fake hackleme videoları doğru olmayabilir. Test ettiniz mi? Veya o prg buldunuz mu? Mesela Pdf kilidini açan bir prg var. Fakat internetten bulması saatlerimi aldı. Bu programı bulan indiren var mı?

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Bulut Genç » Prş Tem 05, 2018 4:00 pm

.dlc uzantılı dosyayı bilgisayarımdan yükledim, çarşaf çarşaf linkleri döktü birkaç saniyede.

hilda
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hilda » Prş Tem 05, 2018 4:03 pm

Tamam demokrasilerde çare tükenmez. Başka prg araştırayım. Ama metod hep aynı. Karar sizin tabiki.

hilda
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hilda » Prş Tem 05, 2018 4:15 pm

Ürün geliştiricilerine mail attım. .dlc şifrelemesini 256bit yapacaklarını söylediler. WPA2 de kırılmış. WPA3 gelecekmiş. 256bit olursa 5 yıldan önce kıramazlar umuyorum.