Ücretsiz 25. TTS ve 26. TTS Başlığım Neden Kaldırıldı?

lilyum

Ücretsiz 25. TTS ve 26. TTS Başlığım Neden Kaldırıldı?

Mesaj gönderen lilyum » Prş Ara 07, 2017 2:51 pm

Linki hazırladım, 25'i göndereceğim arkadaşın da adını adresini aldım ancak bana hiçbir açıklama yapılmadan (ne bir öm ne bir email) başlığım kaldırılmış.

Nedenini öğrenebilir miyim?

Ücretsiz ednidiği pdfin parayla fotokopisini alan arkadaşın başlığına, varlığına dokunulmuyor da, ben bir ücret biçmeyince mi kaldırılıyor? Ek kazanç mı elde etmeliydim başlığımın durması için?

Kaldı ki siteye bir zararı olmasın diye email sistemi kurmaya çalıştım.

Bana bir açıklama yapılmazsa üzülerek projeme son vereceğim.

lilyum

Mesaj gönderen lilyum » Prş Ara 07, 2017 2:53 pm

Düzeltmeli mesaj:

Linki hazırladım, 25'i göndereceğim arkadaşın da adını adresini aldım ancak bana hiçbir açıklama yapılmadan (ne bir öm ne bir email) başlığım kaldırılmış.

Nedenini öğrenebilir miyim?

Ücretsiz edindiği pdfin parayla fotokopisini satan arkadaşın başlığına, varlığına dokunulmuyor da, ben bir ücret biçmeyince mi kaldırılıyor? Ek kazanç mı elde etmeliydim başlığımın durması için?

Kaldı ki siteye bir zararı olmasın diye email sistemi kurmaya çalıştım.

Bana bir açıklama yapılmazsa üzülerek projeme son vereceğim.

Kullanıcı avatarı
medikalforum
Site Admin

Mesaj gönderen medikalforum » Prş Ara 07, 2017 3:08 pm

Telif nedeniyle kitap linki paylaşılması uygun değildir,hem site hemde siz yasal olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz,bu nedenle özellikle dersanelere ait güncel kitaplarının paylaşılmasına izin veremiyoruz.

lilyum

Mesaj gönderen lilyum » Prş Ara 07, 2017 3:13 pm

Hocam sitede paylaşmıyorum ki, burada siteyi bağlayan bir legal problem göremiyorum. Link sitede geçmeyecek.

Kendi legal sıkıntıma gelince, ttsler telif hakkı olan kitaplar değiller. Yani dersane kendisi de bunun için telif ücreti ödemiyor. O yüzden şahsımla ilgili tüm riskleri kabul ediyorum.

Yine de son kararınız ne olursa saygı duyarım. Ancak bana ihçbir bilgi veirlmeden çotanak başlığımın uçurulması şık bir davranış olmadı. Kaldı ki bunu yapan adminmiş. Genç, tecrübesiz bir yönetici arkadaş sanmıştım.

volfram

Mesaj gönderen volfram » Prş Ara 07, 2017 6:29 pm

ttsler telif hakkı olan kitaplar.soru açıklamaları olmasa dahi sorular bile telif hakkıyla korunuyor. tusdata da ösym'ye telif ödüyor bildiğim kadarıyla sorular için.

“Alışveriş” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir