SON BASKI TUSTİME VE TUSDATA KİTAPLARIMI SATIYORUM

sari_seron

SON BASKI TUSTİME VE TUSDATA KİTAPLARIMI SATIYORUM

Mesaj gönderen sari_seron » Pzr Oca 28, 2018 11:33 am

LÜTFEN TELEFON YOLUYLA HABERLEŞELİM BURAYA SIK BAKAMIYORUM . HERŞEYİ TÜM AÇIKLIĞIYLA YAZMAYA ÇALIŞTIM ANCAK HANGİ KİTAPLA İLGİLENİYORSANIZ WHATSUP ÜZERİNDEN VİDEOLU ŞEKİLDE KİTABIN DURUMUNU GÖNDEREBİLİRİM ) ELİMDE OLAN DENEMELERİ FAZLALIK SPOT KİTAPLARI VS TUSA DAİR NE VARSA BU KİTAPLARIN YANINDA GÖNDERECEĞİM . TEL NUMARAM 0505 704 63 56

-SON BASKI TUSTİME İNFOTUS SETİ 1200 tl (güncel piyasa fiyatı 1310 tl , kitaplar gerçekten çok güzel, başka bir kaynağa kesinlikle dönüp bakacağınız düşünmüyorum, konu anlatımı renkli tablolar , konu sonunda açık uçlu sorular , çıkmış tus soruları ve diğer sınavlardan sorular var. benim sağlık problemi nedeniyle kaçırdığım dersler oldu -histo dersi komple yok bunun dışında diğer derslerden kısmen- fakat dinlediğimde offline da durdurarak hocanın söylediği herşeyi tek tek not ettim. ekstra çözdüğü soruları dahi konu sonuna ilave ettim. ayrıca biyokimyası digital kitap , önemli tabloları ve konu sonlarındaki soruları telefonunuza indirdiğiniz QR kodu ile açıklamalı dinleyebiliyorsunuz )(elimde bulunan denemeleri , kampta aldığım ekstra not defterini de göndereceğim hediye olarak)

-SON BASKI TUSDATA KAMP SETİ DOLU 340 tl ( GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ 380 tl, bu kitaplarla iki defa kampa gittim. kitaplar gerçekten dolu dolu ve güzel. yanında tusdatanın sarı soru kitaplarını göndereceğim spiralletmiştim kapağını daha açmadım)

-SON BASKI TUSDATA KAMP SETİ BOŞ 260 tl (GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ 380 tl)

-2017 yılı tüm dershane denemelerinin ders ders ayrılmış soruları 110 tl (5 tane TTS kalınlığında spiralli kitap , kapaklarını dahi açmadım )

-TUSpot 3 farma soru kitabı 45 (GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ 65 tl , ilk iki konu için fosforlu kalemle işaretlemişim , diğer yerlere bakmadım )

-AHMET ALTUN FARMAKOLOJİ KONU KİTABI 55 tl ( GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ 63.75 tl , iki defa kamp kaydından dinleyip güzelce not aldım )

-AHMET ALTUN FARMAKOLOJİ SORU KİTABI 55 tl , (GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ 63.75 tl, kitabım sıfır gibi kargo gelince zor olduğunu farkedip kaldırmıştım direk)

tipasa

Mesaj gönderen tipasa » Prş Şub 08, 2018 10:03 pm

Ben, TUSDATA DOLU KAMP SETİ'ni aldım. Kitaplar cidden özenle yazılmış ve eksiksiz bir şekilde kısa sürede elime ulaştı. Yanında ek olarak tusdatanın sarı soru kitaplarını da göndermiş ve bir kaç eklemeler de yaparak tabi. Çok teşekkür ederim kitaplar için, diğer kitapları almayı düşünenler varsa gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir, benim gibi notların güzel yazılmış olmasına takmış bir tusiyer memnun kaldıysa herkesin çok seveceğine eminim :)

“Alışveriş” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir