Ücretsiz tus kitapları

AysegulKaymakçı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ücretsiz tus kitapları

Mesaj gönderen AysegulKaymakçı » Sal Mar 06, 2018 10:13 pm

2016 eylül tusem konu-soru-vaka kampı-tus kampı kitapları(çoğunun altı çizili notlar alınmış), daha eski kaynak tusem çıkmış tus soruları, birkaç tusdata fasikülü, kısacası çalışmış olduğum/olmadığım tüm tus kaynaklarımı ortadan kaldırmak istiyorum. Kargo ücreti mukabilinde gönderebilirim. İzmirde yaşıyorum dileyen elden de alabilir.

Urologist
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Urologist » Çrş Mar 07, 2018 2:38 am

Merhabalar hocam. Size adresimi versem bana gonderebilirmisiniz.

faust
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen faust » Çrş Mar 07, 2018 9:02 am

ayşegül hanım temel kitap ve notlarını bana gönderirseniz karşı ödemeli müteşekkir olurum.

Kullanıcı avatarı
schatzeasd
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen schatzeasd » Çrş Mar 07, 2018 7:02 pm

Kamp kitaplarını da bana gönderirseniz çok sevinirim Ayşegül hanım :)

ezz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ezz » Çrş Mar 07, 2018 10:09 pm

Kitaplarinizi ucretsiz dagittiginiz için teşekkür ederim...👍👍👍

AysegulKaymakçı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen AysegulKaymakçı » Prş Mar 08, 2018 1:20 pm

Çoğu kitabın güncellemesi geliyor, çalışmayan öğrenci olan geliri olamayan arkadaşlar da var, yok canımla almıştım kitapları hiç unutamam. Ben çektim başkası da çeksin demenin alemi yok. Çok da acımasız olmamak gerekiyor yani. Adreslerinizi mesaj atın göndereyim arkadaşlar

Kullanıcı avatarı
Dr. MasterCloud
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr. MasterCloud » Prş Mar 08, 2018 7:03 pm

AysegulKaymakçı yazdı:
Prş Mar 08, 2018 1:20 pm
Çoğu kitabın güncellemesi geliyor, çalışmayan öğrenci olan geliri olamayan arkadaşlar da var, yok canımla almıştım kitapları hiç unutamam. Ben çektim başkası da çeksin demenin alemi yok. Çok da acımasız olmamak gerekiyor yani. Adreslerinizi mesaj atın göndereyim arkadaşlar
Helal olsun Sizin gibi insanlara, iyi ki varsınız!!! Bu arada Kadınlar Bayramınız kutlu olsun!

qqq
VIP
VIP

Mesaj gönderen qqq » Prş Mar 08, 2018 9:48 pm

Dr. MasterCloud yazdı:
Prş Mar 08, 2018 7:03 pm
AysegulKaymakçı yazdı:
Helal olsun Sizin gibi insanlara, iyi ki varsınız!!! Bu arada Kadınlar Bayramınız kutlu olsun!
sayın hocam kusura bakmayın çokbilmişlik ediyor gibi görünmek istemem ama belirtmek ihtiyacı hissettim.
tarihsel süreci hakkında detaylı bilgiye erişmek mümkün ama kısaca söylemek gerekirse,
8 mart, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemlerin ticari kaygılar karşısında hiçe sayılması nedeniyle hızlı endüstrileşme politikalarının kurbanı olan yüzlerce kadın işçinin cenaze törenleri ile başlamış, grevlerle zaman içerisinde bir anma günü olarak kabul edilmiştir.
nasıl 17 ağustos deprem bayramı kutlu olsun demek yanlış geliyorsa 8 mart kadın bayramı kutlu olsun demek de abes kaçmaktadır.
bu bağlamda 8 mart, bir bayram olmadığı gibi kutlanması da çok hoş bir tabir gibi görünmüyor.
zaman içerisinde unutulmuş/unutturulmuş olmasa böyle bir kavram karmaşası olmayacaktı belki.
lütfen bu açıklamadan dolayı kişisel olarak alınmayın, bu vesileyle yeniden hatırlanmasının bu ortamda faydalı olacağını düşündüm.

Kullanıcı avatarı
Dr. MasterCloud
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr. MasterCloud » Cum Mar 09, 2018 8:45 pm

qqq yazdı:
Prş Mar 08, 2018 9:48 pm
Dr. MasterCloud yazdı:
Prş Mar 08, 2018 7:03 pm
AysegulKaymakçı yazdı:
sayın hocam kusura bakmayın çokbilmişlik ediyor gibi görünmek istemem ama belirtmek ihtiyacı hissettim.
tarihsel süreci hakkında detaylı bilgiye erişmek mümkün ama kısaca söylemek gerekirse,
8 mart, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili önlemlerin ticari kaygılar karşısında hiçe sayılması nedeniyle hızlı endüstrileşme politikalarının kurbanı olan yüzlerce kadın işçinin cenaze törenleri ile başlamış, grevlerle zaman içerisinde bir anma günü olarak kabul edilmiştir.
nasıl 17 ağustos deprem bayramı kutlu olsun demek yanlış geliyorsa 8 mart kadın bayramı kutlu olsun demek de abes kaçmaktadır.
bu bağlamda 8 mart, bir bayram olmadığı gibi kutlanması da çok hoş bir tabir gibi görünmüyor.
zaman içerisinde unutulmuş/unutturulmuş olmasa böyle bir kavram karmaşası olmayacaktı belki.
lütfen bu açıklamadan dolayı kişisel olarak alınmayın, bu vesileyle yeniden hatırlanmasının bu ortamda faydalı olacağını düşündüm.
Geri bildiriminiz için teşekkürler, haklısınız Kadınlar Bayramı yerine Dünya Kadınlar Günü yazmam gerekirdi. Anladığım kadarıyla siz olaya matem yönünden bakıyorsunuz belki ama ben bu söylediğiniz olayı ve 20. yüzyılda patlak veren diğer birçok kadın grevlerini işçi kadınların takdire şayan dayanışmaları olarak değerlendiriyorum ve onların belki de canları pahasına oluşturdukları o dayanışmaları sonucu bugün Dünya Kadınlar Günü tüm ülkelerde kutlanmakta, yâd edilmekte. Bir şeyi de eklemekte fayda vardır, Dünya Kadınlar Günü'nün anlattığınız olayla alakasının olmadığını bir çok kaynak yazmaktadır, yani bir nevi tesadüf diyebiliriz. Sadece Türkiye kaynaklarına bakmayınız lütfen (https://en.wikipedia.org/wiki/Internati ... en%27s_Day; http://www.un.org/events/women/iwd/2008/history.shtml).
İnsanız tabii, fikirlerimiz, düşünce tarzlarımız ayrı olabilir; her düşünceye de saygı duyuyorum. İyi günler, günlerinizin hoş geçmesi dileğiyle.

Urologist
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Urologist » Cmt Mar 10, 2018 4:40 pm

Baraj mah. Tuğrulbey sk. no:1 E 16 Altındağ Ankara