Bilgi Bilek Büker'in Devleştiği Sınav :)

dr.htan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Bilgi Bilek Büker'in Devleştiği Sınav :)

Mesaj gönderen dr.htan » Pzt Şub 26, 2018 11:37 am

en zor konuları bile öyle çarpıcı aktarıyor ki anlamamak mümkün değil harikasınız BBB sayenizde ders çalışmaya başladım bilimi sevdim ;)

Kullanıcı avatarı
pandaw
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen pandaw » Pzt Şub 26, 2018 12:09 pm

Cümleten geçmiş olsun arkadaşlar,tebrik ederim.15-20 soru iyi bir rakam.İlk 100 bekleyen var mı ?

tani
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tani » Pzt Şub 26, 2018 2:19 pm

Gruba nasıl katılabiliriz

drshr
VIP
VIP

Mesaj gönderen drshr » Pzt Şub 26, 2018 11:09 pm

O kadar güzel şeyler söylenmiş ki hepsine can-ı gönülden katılıyorum :) Acaba girsem mi gruba diye tereddütte kaldım nedeni Şubat tusuna deneme amaçlı girecek olmamdı. Gruba katıldım ve katılmasaydım neler kaçıracağımı görmüş oldum :) Her paylaşım çok akılda kalıcı ve çok iddaalıydı bütün kelimeler özenle seçilmiş emek verilmiş belli :) Soru yakalamanın yanında birde bunları anlayarak "canlarım" kelimesi gözünüzün önüne gelerek okuduğunuzu cevapladığınızı düşünün; kaç soruda vay be dedim gülümsedim :) Elinize emeğinize sağlık hocam çok içten söylüyorum İYİ Kİ VARSINIZ :) herşey için çok çok Teşekkürler :)
En son drshr tarafından Pzr Mar 18, 2018 9:55 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Sal Şub 27, 2018 9:01 am

Bu whatsapp gurubuna nasıl üye olunuyor ki.Haberimiz olmadı doğrusu

drmikulicz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drmikulicz » Çrş Şub 28, 2018 12:05 am

Bilgi bilek büker abimiz hakkında ne söylesek az kalır aslında burdan da teşekkür etmek istedim kendisine.Sayesinde sınav Sorularını önceden ele geçirmişimde sınavı çözüyormusum hissini yasadım. Bunun için de binlerce kez teşekkür ederim. Agustos sınavından 57 almış biriyim ve şubat sınavına sadece 1 dersi adam akıllı okumus 1 dersi de göz gezdirmiş bir şekilde girdim ve tek adamakıllı yaptıgım BBB whatsapp grubunda paylaşılanları okumaktı. Ağustos sınavına hazırlandıgım için önemsemedim açıkcası şubatı ve rahat bir ruh haliyle girdim şuan 63 bekliyorum ve yeterince mutluyum bu başarı kesinlikle bilgi bilek büker abimizin emeği herkese şiddetle tavsiye ediyorum tekrar teşekkürler hocam sizin gibi hocalara ihtiyacımız var

MUAFIZ
VIP
VIP

Mesaj gönderen MUAFIZ » Prş Mar 01, 2018 12:32 am

ah hocam.... tek şikayetim keşke daha once başlaşaymışız bu sürece, ama her anlamda! o paylaştığınız soruların açıklamalarından bile soru yakaladım ben. resmen ilk defa yorumlayabılerek soru çözdüm, önceden ortalama 1 saat artırırken bu sınavda neredeyse 10 dakıkam ancak kaldı ve cevaplara baktıgımda bunun iyi bişey oldugunu farkettim:) sadece tus için degil mesleki anlamda da kattıklarınız için şimdiden tesekkurler... uzman oldugumda dahi paylasımlarınızı takip etmek isterim ki, isminizi cisminizi bilmeden bile bu guvenı olusturdunuz... hayatta en buyuk güzellıkler sizın olsun meslegine aşık insan!

Kullanıcı avatarı
drckara
VIP
VIP

Mesaj gönderen drckara » Prş Mar 01, 2018 12:39 am

anladıgım kadarıyla basarılı bir hocamız ancak duydugum kadarıyla bu paylasımları bedava yapmayan bir hocayı tamamen ücretsiz olan bir sitede paylaşmak garip olmuş.

M.one
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen M.one » Prş Mar 01, 2018 3:51 pm

Hocam dediğiniz gibi çok başarılı bir hocamız ve çalışkan kendine has anlatımıyla ürün ortaya çıkaran biri . tahmin edersiniz ki sonuç ortaya koymak için kendinden harcamakta. Memnuniyetle takip edilen hizmet eden bi insanı desteklemek için bu kadar makul bi miktarın lafı edilmemeli diye düşünüyorum. Manevi tarafının zaten karşılığı yok severek içtenlikle bu işi yapıyor.İyi ki burada paylaşılmış da birçok insan ulaşabilmiş diye düşünüyorum. Vesilenizle de hocama tekrar teşekkür ederim özverileri için.