VIP Bölümü Hakkında

Önemli Bildiri ve Duyurular
DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

VIP Bölümü Hakkında

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 6:29 pm

Percy yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 5:50 pm
DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 4:51 pm
VIP olmadan bilemem bu durumu, linkler VIPe de taşınmadı. Ezberden konuşma lafını sevdiyseniz sizin olabilir yerli yersiz kullanın. Malesef meramımı anlattığıma da inanamıyorum. Paylaşımlarımı şikayet etmekte serbestsiniz, kaldırmakla da. Beni de şikayet edebilirsiniz. Üyeliğimi de engelleyebilirsiniz ve bu site ikiyüzlü haliyle var olmaya devam eder.
Ezbere lafını sen çok seviyorsun. Sende kalsın... Son cümlenle de sonunda gerçek yüzünü görmüş olduk. Bu konu hakkındaki son mesajım
Gerçek yüzüm neymiş, ne demişim, ne demek istemişim, çelişmiş miyim, gizli ajandam neymiş, insanlara farklı sonuçlara çıkan sözler mi söylemişim, ilk mesajımda da net söyledim bu durum samimiyetsiz diye. Söylediğiniz her şeye argümanlarımı ve düşüncelerimi sundum ve bunu cevaplandırmak yerine siz'den sen'e bir dönüş ve kenarından boş bir ikiyüzlülük ithamlar aldım. Bu konuda hiçbir şey söyleyemediniz ki bu son mesajınızda da saçma 2 cümleyle kapatıyorsunuz. Kendinizi iyi ifade edin lütfen.

Ben bunları boşa saldırmak için söylemiyorum ben hiçbirinizi tanımıyorum. Sadece bu durumdan rahatsız olduğumun bilinmesini ve bunu aylaklıkla suçlanmak yerine tartışılmasını isterdim. Ama burada sadece yargılar var.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Çrş Tem 18, 2018 7:17 pm

Şu başlık kalksa keşke..

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 18, 2018 8:08 pm

DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 6:29 pm
Percy yazdı:
DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 4:51 pm
VIP olmadan bilemem bu durumu, linkler VIPe de taşınmadı. Ezberden konuşma lafını sevdiyseniz sizin olabilir yerli yersiz kullanın. Malesef meramımı anlattığıma da inanamıyorum. Paylaşımlarımı şikayet etmekte serbestsiniz, kaldırmakla da. Beni de şikayet edebilirsiniz. Üyeliğimi de engelleyebilirsiniz ve bu site ikiyüzlü haliyle var olmaya devam eder.
Ezbere lafını sen çok seviyorsun. Sende kalsın... Son cümlenle de sonunda gerçek yüzünü görmüş olduk. Bu konu hakkındaki son mesajım
Gerçek yüzüm neymiş, ne demişim, ne demek istemişim, çelişmiş miyim, gizli ajandam neymiş, insanlara farklı sonuçlara çıkan sözler mi söylemişim, ilk mesajımda da net söyledim bu durum samimiyetsiz diye. Söylediğiniz her şeye argümanlarımı ve düşüncelerimi sundum ve bunu cevaplandırmak yerine siz'den sen'e bir dönüş ve kenarından boş bir ikiyüzlülük ithamlar aldım. Bu konuda hiçbir şey söyleyemediniz ki bu son mesajınızda da saçma 2 cümleyle kapatıyorsunuz. Kendinizi iyi ifade edin lütfen.

Ben bunları boşa saldırmak için söylemiyorum ben hiçbirinizi tanımıyorum. Sadece bu durumdan rahatsız olduğumun bilinmesini ve bunu aylaklıkla suçlanmak yerine tartışılmasını isterdim. Ama burada sadece yargılar var.
2-3 mesaj atan adamlar diyorum üstüne alınıyorsun
Türkçe textbook diyorum bana netten herkesin bulabildiği , bulabileceği ingilizce paylaşımından bahsediyorsun
2 3 lafından biri olmuş ezbere laf söylüyorsun

Sonuçta para bayılıyorlar vermemekte haklılar veya şikayet etmekte diyorsun
.
Olayın dersaneyle alakası yok. İnsanların burada emek harcayarak, para harcayarak, gerekirse telefonla fotoğraf çekip pdf yaparak vip olanlar oldu

Ama sana ve diğerlerine göre burası insanlar emekler harcayıp paylaştığı dosyalara hiçbir emek göstermeyenler kolayca ulaşıp gidebilmeli. Sonra bakıyorsun bu kişiler sitede faydalı hiçbir paylaşımda bulunmamış. İstisnaları aradan çıkar bunu söyleyen 100 kişinin 98 i böyle

Dediğiniz olay olsa, ben de hiçbir şey paylaşmam. Neden paylaşayım, linkleri alır giderim, çalışırım. Paylaşanlar da sadece rakip edinmiş olur durduk yere. Ama sitede vip olunca görüyorsun ki 2 paylaşım yapıp yüzlerce dökümanlara ulaşıyorsun. İnsan buna karşılık elinde ne varsa paylaşası da geliyor. Her şey paylaşarak çoğalıyor

Bunu anlayamadığınız sürece bu konuşma sabaha kadar sürer. Ondan çıkın ve sokaktan her geçene günlük 10 lira verin, karşılıksız. Bunu yapabilecek misiniz, eğer yapamıyorsanız ki bunu zengin insanlar bile yapmıyor. Ondan dolayı hiçbir emek ortaya konmadan bir şey beklemek ..

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 10:05 pm

Percy yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 8:08 pm
DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 6:29 pm
Percy yazdı:

2-3 mesaj atan adamlar diyorum üstüne alınıyorsun
Türkçe textbook diyorum bana netten herkesin bulabildiği , bulabileceği ingilizce paylaşımından bahsediyorsun
2 3 lafından biri olmuş ezbere laf söylüyorsun

Sonuçta para bayılıyorlar vermemekte haklılar veya şikayet etmekte diyorsun
.
Olayın dersaneyle alakası yok. İnsanların burada emek harcayarak, para harcayarak, gerekirse telefonla fotoğraf çekip pdf yaparak vip olanlar oldu

Ama sana ve diğerlerine göre burası insanlar emekler harcayıp paylaştığı dosyalara hiçbir emek göstermeyenler kolayca ulaşıp gidebilmeli. Sonra bakıyorsun bu kişiler sitede faydalı hiçbir paylaşımda bulunmamış. İstisnaları aradan çıkar bunu söyleyen 100 kişinin 98 i böyle

Dediğiniz olay olsa, ben de hiçbir şey paylaşmam. Neden paylaşayım, linkleri alır giderim, çalışırım. Paylaşanlar da sadece rakip edinmiş olur durduk yere. Ama sitede vip olunca görüyorsun ki 2 paylaşım yapıp yüzlerce dökümanlara ulaşıyorsun. İnsan buna karşılık elinde ne varsa paylaşası da geliyor. Her şey paylaşarak çoğalıyor

Bunu anlayamadığınız sürece bu konuşma sabaha kadar sürer. Ondan çıkın ve sokaktan her geçene günlük 10 lira verin, karşılıksız. Bunu yapabilecek misiniz, eğer yapamıyorsanız ki bunu zengin insanlar bile yapmıyor. Ondan dolayı hiçbir emek ortaya konmadan bir şey beklemek ..
Şimdi bir yerlere gelmeye başladık. İnternette kolayca bulabildiğiniz o pdflerin orjinal fiyatları yadsınamaz derecede yüksek ve insanlar bunu bize sunabiliyor VIP olmamızı istemeden. İngilizce olmasıyla alakalı benim bir sorunum yok, bende olanı paylaştığımı söyledim. Derdim VIP olmak değil bunu da belirteyim. Ama insanların internetten bir şeyler bulmak istemesine böyle bir eleştiri sunmak doğru değil. Hiç torrentten film indirmemiş, hiçli crack'li oyun oynamamış gibi bu argümanda ısrarcı olmanız bana samimi gelmiyor.
Olayın dersaneyle alakası yok demene rağmen istenen dokümanlar hep TUS kayıtları ya da kitapları ve bende bunlar yok, almayı da düşünmüyorum. Şimdi bende williams obstetrik kitabı (Türkçe) var taratsam desem kimsenin umrunda olacağını sanmam ki belki VIP'te de vardır bunu da bilemem.
Sonuç olarak bu sitenin ihtiyacı %99 TUS kitabı ve çevresindekilerden oluşuyor. Bunu herkes karşılayamaz.
Son mesajınızın bu olmamasını görmezden geleceğim çünkü sert üslubumu ve sizi hedef aldığımı da kabul ediyorum. Ancak birileri demek istediğimi anlamalı.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Çrş Tem 18, 2018 10:13 pm

@DoğuhanVolkanGül hocam vip aynı zamanda dökümanların, linklerin korunması için torrent sistemiyle sitenin sistemi farklı hem o içerikler yabancı menşeli ülkemizde bir yaptırım yok onlar için burda paylaşılan şeylerle aynı kıstasda değiller kıyasınızın yanlış olduğunu düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 18, 2018 10:22 pm

Turk filmlerine eger bakarsaniz kolay kolay nette bulamiyorsunuz. Telif hakki diye kaldırılıyor. Yabanci dizileri, filmleri cogu zaman bulabilirsiniz. Ki burada da yabanci kaynakları bulabiliyorsunuz.
Burada da paylasimlarin kaldirilmasinin iki nedeni 1)yasal olay 2)İnsanlarin bencil olmasi

Obstetri kitabi elbet birinin isine yarar. Burada sadece tuscular yok, ayriyaten dönem 5lere faydali olabilecek bir kitap

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 10:28 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 10:13 pm
@DoğuhanVolkanGül hocam vip aynı zamanda dökümanların, linklerin korunması için torrent sistemiyle sitenin sistemi farklı hem o içerikler yabancı menşeli ülkemizde bir yaptırım yok onlar için burda paylaşılan şeylerle aynı kıstasda değiller kıyasınızın yanlış olduğunu düşünüyorum
yaptığım kıyas işin legal olup olmamasının yanında insanların erişip tüketimine açık hale getirilme durumundan bahsediyorum.
Dokümanlar ve linklerin korunması zaten her zaman sorun olur site saldırılarının haberlerini biz de görüyoruz buradan. Biz böyle güvenliğimizi iyi sağladık derseniz eyvallah. Ancak initiation şartlarınızı gözden geçirmenizi öneririm.

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 10:37 pm

Sonuç olarak son mesajım, VIP şartlarınızı gözden geçirin. Ben siteden istediğim materyalleri hemen hemen buldum teşekkürler. Bu tartışmaya Moderatörlerin de katılmasını isterdim. Elimdeki kitapları paylaşmayı düşüneceğim çünkü çoğu eski basım. Eksi replemeyi bırakabilirsiniz beni.