Antitusif resmi facebook sayfası artık yayında

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Antitusif resmi facebook sayfası artık yayında

Mesaj gönderen HekimBaba » Prş Eyl 07, 2017 8:39 pm

Beğenip paylaşarak destek olalım arkadaşlar. Çok yeni projelerle yakında sizlerleyiz...

https://www.facebook.com/ANT%C4%B0TUS%C ... 339833919/

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen HekimBaba » Cum Eyl 08, 2017 8:55 am

Güncel

dr best
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr best » Pzt Ara 11, 2017 1:54 pm

merhabalar

ben bir engelli dr'um.ve bir trafik kazası sonucu engelli oldum.(yani önceki tus'lara normal olarak girdim.)şimdi yeniden tus'a gireceğim.ama ne yapmam gerektiği hakkında hiç bir bilgim yok.umarım sizler yardımcı olusunuz bana.

engel derecem %80 ve düzgün yazı yazamıyorum.(basal ganglion hipoksik hasarı nedeniyle.)nasıl yardımcı olurlar bana tus'ta.bir de tekerlekli sandalye ile gideceğim sınava.

sizler ancak yardımcı olabilirsiniz bana.çünkü facebookta yazdım.kimse bir şey bilmiyor.ve herkes beni buraya yönlendirdi.

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen karacellat58 » Pzt Ara 11, 2017 2:07 pm

dr best yazdı:
Pzt Ara 11, 2017 1:54 pm
merhabalar

ben bir engelli dr'um.ve bir trafik kazası sonucu engelli oldum.(yani önceki tus'lara normal olarak girdim.)şimdi yeniden tus'a gireceğim.ama ne yapmam gerektiği hakkında hiç bir bilgim yok.umarım sizler yardımcı olusunuz bana.

engel derecem %80 ve düzgün yazı yazamıyorum.(basal ganglion hipoksik hasarı nedeniyle.)nasıl yardımcı olurlar bana tus'ta.bir de tekerlekli sandalye ile gideceğim sınava.

sizler ancak yardımcı olabilirsiniz bana.çünkü facebookta yazdım.kimse bir şey bilmiyor.ve herkes beni buraya yönlendirdi.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin,

Benim bir arkadaşım Üniversiteye Giriş Sınavından 3 hafta önce clavicula'sını kırmıştı. Haliyle yazı yazamıyordu ÖSYM ye Sağlık Durumu/Engel Bilgi Formu gönderdiler. Tek kişilik sınıfta 2 tane gözetmen ile sınava girdi. Arkadaşım ne istiyorsa yapmışlar. Söylediklerini yazıyorlarmış kağıda, istediği soruları filan işaretliyorlarmış. Herhangi bir sorun olmadı onun için sınavın gidişatı açısından. Endişelenmeyin sıkıntı olmaz sizin için yardımcı olurlar. ÖSYM yi arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... 022017.pdf Bu linkte formu mevcut. Yüz yüze görüşmek isterseniz bulunduğunuz şehirdeki ÖSYM Bürosuna başvurun.

Tekrardan geçmiş olsun, gireceğiniz sınavda başarılar :)

dr best
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr best » Pzt Ara 11, 2017 2:11 pm

çok sağolun hocam.ben bu engelim yüzündem yaptığım uzmanlıktan zorla uzaklaştırılmış bir dr.'um.hem de uzaklaştırıldığım bölüm ftr.inanılmaz değil mi.bu insanlar zerre kadar engellilerle empati yapamıyorlar.şimdilik hangi ftr kliniği olduğu bana kalsın ama tercih zamanı tüm meslektaşlarımı bu klinik hakkında uyaracağım.

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen karacellat58 » Pzt Ara 11, 2017 2:17 pm

dr best yazdı:
Pzt Ara 11, 2017 2:11 pm
çok sağolun hocam.ben bu engelim yüzündem yaptığım uzmanlıktan zorla uzaklaştırılmış bir dr.'um.hem de uzaklaştırıldığım bölüm ftr.inanılmaz değil mi.bu insanlar zerre kadar engellilerle empati yapamıyorlar.şimdilik hangi ftr kliniği olduğu bana kalsın ama tercih zamanı tüm meslektaşlarımı bu klinik hakkında uyaracağım.
Maalesef yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada bu empati istenen düzeyde değil umarım en kısa sürede bu düzelecektir. TUS'a hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan bir kaynak ve ya ses kaydı olursa bana ulaşın lütfen :)