VİP 'e giden yol(step by step)

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kilitli
Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

VİP 'e giden yol(step by step)

Mesaj gönderen HekimBaba » Cmt Eyl 09, 2017 1:30 pm

Evet arkadaşlar,son günler sitedeki VİP uygulamasının yanlış anlaşılması ve yahut hakkında pek az biliniyor olması sonucunda değerli meslektaşlarımız ciddi sorunlar yaşamakta...Sorularla anlatalım VİP yi öyleyse:
Soru 1. Nasıl VİP üye ola bilirim?
Cevap: VIP üye ola bilmek için siteyi ayakta tutacak aktif paylaşımlarda,katkılarda bulunmanız lazım,zira sitenin mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur.

Soru 2.Yaşadığım ilde dershane olmadığı için dolayısıyla ses kaydı paylaşma imkanım yok.Bu durumda yapabileceğim bir şey varmı?
Cevap:Tabi ki de VİP olmanın bir değil bir çok yolu vardır:
A-)Sitedeki paylaşılan linklere alternatif sunarak dosyaları daha güvenli hale getirmek,
B-)Elinizdeki mevcut güncel kitapları taratarak pdf haline getirip paylaşmak,
C-)Yakın bir arkadaşınızdan aldığınız güncel dershane slaytlar,pdf kitap ve s. paylaşmak,
D-)Sitede aktif olarak yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek,
E-)Siteden dinlediğiniz güncel ses kayıtlarındaki altıçizili yerleri yazarak paylaşmak,
F-)Çalışkan bir arkadaşsanız iyi ders notu tutuyorsanız notlarınızı bizlerle paylaşa bilirsiniz,
H-)Kısacası VİP olmanız için siteye her hangi bir şekilde hayrınızın dokunması gerekmektedir. :)

Soru 3.Ya arkadaşlar sürekli paylaşım yapıp duruyorum ama bir türlü VİP e layık görülemedim.Ses kaydı paylaşdım,alternatif çıkardım ama yine de VİP ola bilmiş değilim...Neden ama Neden?
CEVAP:Değerli meslektaşlar,VİP üyeler sadece site yöneticileri tarafından belirleniyor...VİP olmanız için yeterli olduğunu düşündüğünüz paylaşımınızı yaptıktan sonra yöneticilere Kişisel ileti göndererek ve ya MODERATÖRE RAPOR ET özelliğini kullanarak VİP olma isteğinizi belirtmeniz gerekmekte...Paylaşımlarınız Yönetim Ekibi tarafından değerlendirilecek ve eğer uygun görülürse VİP yapılacaksınız...

P.S. VIP bölümünde ana sitede olmayan ses/video kayıtları, dökümanlar ve 4.000'i aşkın içerik bulunmakta.
Başarılar...

PAYLAŞMAK GÜZELDİR :)

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Çrş May 30, 2018 3:20 pm

.
Unutmak fizyolojik bir süreçtir , tekrar etmemek ise patolojiktir..

Kilitli