Site Yönetiminden Önemli Duyuru

Önemli Bildiri ve Duyurular
Paladin32
VIP
VIP

Site Yönetiminden Önemli Duyuru

Mesaj gönderen Paladin32 » Pzt Oca 08, 2018 7:27 pm

Hekimbaba Kardeşim ağzına, diline, yüreğine sağlık. Kitabın tam kalbinden konuşmussun vesselam. Bakın arkadaşlar... Özellikle bu yazıyı okuyan Vip olmayan ve bu yazıdaki üslubu takınmış arkadaşlara sesleniyorum... Uzun dönemdir Antitusif üyesiyim. Buradaki kimseyi sosyal hayatta tanımıyorum. Yani anlayacağınız ne bir yönetici arkadaş ne de moderatör beni kayırıp Vip yapmadı, yapmazdı da... Çünkü bu site böyle bir yer değil!! Ben bu sitede yönetim başta olmak üzere kimi tanıdı isem hep güler yüzlü, naif, yardımsever ve de halden anlayan insanlar idi. Dersanelerin tonla para istediği şu zamanlar ben bu insanların vesilesiyle Tus'a çalışabildim. İyi bir puan alabildim mi derseniz buna da şükür 57 alabildim,evli bir insanım bunu da belirteyim :D Ne dersaneye gidecek param vardı ne de aileme inanın o zamanlar mahçup olmasınlar diye dersanenin adını dahi anmadım. 2 yıldır hekimlik yapıyorum, antitusif yeter dedim hep kendime yetti de şükür. Ha bu arada nasıl Vip oldun derseniz, Bir kaç sitede animasyon videoları vardı onları bir bir derlemiştim kendim için. Hazır derlemişken buradan arkadaşlarla da paylaşayım faydam olsun demiştim.İşte zaten bu sitenin konsepti bu "Bi Faydam Olsun". O süreden sonra linkleri güncellemekten başka inanın başka hiçbir şey yapmadım. Vip olmak aklımın ucundan bile geçmemişti. Vip oldunuz mesajını gördüğümde ne kadar şaşırdım ve ne kadar mutlu oldum anlatamam bile. Ben şahsım olarak samimiyete, yardımseverliğe inanıyorum ve biliyorum ki bu nedenle Vip yaptılar beni de. Bu nedenle de indirdiğim her kaydın altına teşekkürü borç bildim. Çünkü her kayıt benim için büyük bir hazine idi ve bu arkadaşlar bu kayıtları sadece iyilik için "Bi Faydam Olsun" dediği için paylaşmışlardı. Hepsine ama hepsine tüm samimiyetimle ve içtenlikle teşekkür ediyorum.. İyi ki varsınız.. Sıkmayın canınızı böyle insanlardan dolayı. Biz Size her daim minnettar kalacağız... Şu tercihler belli olsa birde ailevi sorunlarım biter bitmez ben de kollarımı sıvayıp bu "VEFA BORCUMU" ödemek için elimden geleni yapacağım İnşaallah.. Laf olsun diye değil gerçekten kendimi borçlu hissettiğim için yazıyorum bunları.. Çok ama çok teşekkür ederim hepinize de...

hazel
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hazel » Çrş Şub 14, 2018 6:46 pm

Bu siteyi keşfettiğim için mutluyum.Henüz dönem 3 üm.Bizim dönemde dersaneye yazılmayan çok az kişi kaldı.Ben de dersaneye gitmemeyi düşünüyorum.Şu anda elimde pek bi kaynak yok.Ama olur olmaz burada paylaşıcam.Bu siteyi kuranlara, paylaşım yapan arkadaşlara tek tek tesekkür ediyorum.İnşallah herkes gönlündeki yeri alır

hazel
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hazel » Çrş Şub 14, 2018 7:14 pm

Bir de adminlere bir sorum var.Bir kaynağın burda paylaşılıp paylaşılmadığını nasıl anlıycam?Fotoğraf çekip pdf ye aktarması biraz zor olduğu için soruyorum.Benim elimde 3 kitap var.
-UTS tus için anatomi şekil atlası 2.baskı
-Tusdata fizyoloji-histoloji-embriyoloji 1-2

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Şub 14, 2018 7:30 pm

hazel yazdı:
Çrş Şub 14, 2018 7:14 pm
Bir de adminlere bir sorum var.Bir kaynağın burda paylaşılıp paylaşılmadığını nasıl anlıycam?Fotoğraf çekip pdf ye aktarması biraz zor olduğu için soruyorum.Benim elimde 3 kitap var.
Fizyoloji var. Anatomiyi atabilirsin de kac senesine ait

hazel
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hazel » Çrş Şub 14, 2018 7:51 pm

Percy yazdı:
Çrş Şub 14, 2018 7:30 pm
hazel yazdı:
2014

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Şub 14, 2018 8:06 pm

hazel yazdı:
Çrş Şub 14, 2018 7:51 pm
Percy yazdı:
Çrş Şub 14, 2018 7:30 pm
hazel yazdı:
2014
Bayağı da eskiymiş aslında ama anatomi değişmediği için nerdeyse yüklenebilir

Kullanıcı avatarı
albatros4816
VIP
VIP

Mesaj gönderen albatros4816 » Çrş Nis 04, 2018 11:19 am

HekimBaba yazdı:
Pzt Eki 23, 2017 12:53 am
Merhaba sayın değerli üyelerimiz. Son bir kaç gündür bazı arkadaşların VIP sistemini değil de site işleyişini tam kavrayamadıkları için sürekli isyan dolu başlıklar,sohbet kutusu mesajları, özel mesajlar yazdıkları için böyle bir duyuru yazmaya karar verdik.
"Paylaşım yaptım neden hala VIP değilim,Ey Yönetici sen ne işe bakıyorsun, ya hu böyle haksızlık olmaz paylaşımım VIPe alındı neden hala VIP değilim, nerede adalet, nerede özgürlük,nerede temel hak ve hürriyetler, bak beni VIP yapmazsanız paylaşımlarımı siler giderim, nedir sizden çektiğimiz ya,şu işi parasıyla yapın parayı verip alalım işte şu VIP denen illeti,sınava hazırlanıyorum çok acil VIP olmam lazım, yöneticiye mesaj attım hala geri dönüş yapmadı, ey admin sen kimsin ya, VIPe almayacaksanız peşinen söyleyin işimizi bilelim kapıda bekletmenin alemi yok" bu ve benzeri mesaj atan arkadaşlara buradan bir kez daha seslenmek istiyorum. Ne burası bir şirket ne de biz şirket personeliyiz. Görevli tüm arkadaşlar karşılıksız olarak bu işi yapıyor. Bizler de sizler gibi nöbete kalıyoruz,tus çalışıyoruz,evli olanlar aileleri ile ilgileniyor veya günlük yapmak zorunda olduğumuz işlerle uğraşıyoruz. Paylaşımınıza, mesajınıza hemen geri dönemeyiz lütfen bunu anlayışla karşılayın artık. Paylaşım yaptıysanız lütfen incelememize fırsat tanıyın. Paylaşımınızı önce kendimiz indirip incelemezsek nasıl karar verebiliriz. Başkasının paylaşımını alıp ilk kez ben yükledim,kendim tarattım ve ya kendi kayıtlarım diyen nice üye gördük.
Telif hakkı nedeniyle sorunlu paylaşımı elbette genel bölümden kaldıracağız veya VIPe taşıyacağız. Ama dediğim gibi müsait olur olmaz inceleyip değerlendirdikten sonra gerekiyorsa VIP yapacağız.
Sitede bölümler üzerinde federal yönetim teklifi sunmuştuk hatırlarsanız. Ama üyelerden sitede moderatör olarak kaç kişi görev yapmak istedi biliyormusunuz? Söyleyeyim hiç kimse.
Yok bu bir sitem değil tabi ki de.Herkes bu işin ne kadar sorumluluk gerektiren bir iş olduğunu biliyor. Gerçeği söylemek gerekirse yönetici olarak VIP üyelerden pek farkımız yok sonuçta aynı paylaşımları görüyoruz ama site üzerindeki sorumluluk her gün epey zamanımızı alıyor. Katlanıyoruz çünkü bu işe gönül verdik ve gönüllü olarak yapıyoruz.
Değinmek istediğim bir başka konu daha var.Sitede bazı üyelerin VIP olduktan sonra paylaştıkları linkleri deaktif ettiklerini gördük. Tespit ettiğimiz an tereddütsüz VIPten atılacaklar.
Sitede bazı üyelerin VIP üye olamadıkları için paylaştıkları linkleri deaktif ettiklerini gördük. VIP olmamaya devam edecekler. Sadece VIP karşılığında paylaşım yapan daha paylaşımını incelememizi bile beklemeden "linklerimi siliyorum arkadaş" diyecek üyeyi VIP olarak aramızda görmekten mutluluk duyacak değiliz zaten. İş adalet konuşmaya geldi mi feryat figan koparanlar, başkalarının paylaşımından faydalanıp kendi paylaşımını herkesten saklıyorsa site yönetimini sorgulamadan önce kendi özeleştirisini yapmak zorundadır.
Bir başka önem arzeden konu ise bazı VIP arkadaşların kullanıcı adı ve şifrelerini eş,dost,akrabaya hediye ettiğini öğrendik.IP adresinden durum tespiti halinde tereddütsüz VIPten atılacaklardır. Aynı durum VIP dosyalarını çeşitli facebook ve whatsapp gruplarında paylaşanlar için de geçerli.
Son olarak ise belirtmek isterim ki sitemizde konuşma ve ifade özgürlüğünden sonuna kadar faydalanabilirsiniz.Ama tehdit,hakaret,karalama ve iftira gibi durumlarda müdahale eder,gerekirse üyeye uyarı verir ve/veya siteden engelleriz.
Diyeceklerim bu kadar
Hepinize iyi forumlar
her cümlesine katılıyorum
Karya içlerinden..

zuleyxa1992
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zuleyxa1992 » Cum Nis 06, 2018 10:08 pm

DUS icin olan her sheyi VİP e tashidiniz.elimizde ne kaynak ola bilir ki?sadece konu kitapları var.onlar da zaten her keste var.shimdi ben ne paylasha bilirim ki VİP olup ta kaynaklardan yararlana bileyim? Bilmediğim için soruyorum.

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen HekimBaba » Pzr Nis 08, 2018 8:55 pm

Bana özel mesaj atıp da yanıt alamayan üyelerden özür diliyorum.Yoğun olduğum dönemlerde cevap yazma fırsatım olmadı.
Sorunları halen çözülmediyse lütfen tekrar mesaj atsınlar.Mümkün olduğunca en kısa sürede geri dönüş yapacağım.
P.S. Üzerinde tartışılması gereken ve özel yardım gerekmeyen konuları direk bana yazmak yerine forumda başlık açarak site halkına sormak daha makul bir yaklaşımdır. Hem bu sayede konu daha çok kişiyle istişare edilmiş olur.

jozefrose
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen jozefrose » Prş Nis 26, 2018 2:21 pm

Ben de dus videolarına erişmek istiyorum. vip olabilmek için elimde paylaşabileceğim bir şey yok. yardımcı olrsanız sevinirim. tşk.e.

Kilitli