1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Cmt Ara 30, 2017 7:25 pm
gönderen HekimBaba
Saygıdeğer meslektaşlarım,acısı ile tatlısı ile bir yılı daha geride bıraktık. 2017 genel anlamda zor bir yıl oldu gerçekten.Ulusal,küresel ve kişisel anlamda önemli badireler atlattık.Site olarak da bazı önemli gelişmeler yaşandı.
Sitemiz bu yıl 10 yaşına basmış oldu ve 10. yaşımızda sistem değişikliğine gittik. Yıllardır kullandığımız SMF scriptini terk ederek daha gelişmiş bir php scripti olan PHPBB sistemine geçtik.Bazı arkadaşlar hala yeni sisteme alışamamış olabilir.Ama yakında kaleme alacağım "Site özellikleri" isimli yazıyı okuduktan sonra eminim ikna olacaklardır.
2017'de Antitusif yine TUS ve diğer sınavlarda meslektaşlarımızın önemli başarılar elde etmesine vesile oldu. Bu başarılar herhangi bir dershaneyle kıyaslanmayacak kadar büyük. Zira dersheneye giderek TUS'ta derece yapmış arkadaşların da kahir ekseriyeti sitemizin dökumanlarından faydalandı.Dershane temsicleri ve hocalarının da sitemizden yararlandığını çoğu kez gördük. Ve hep söylediğim gibi Antitusif sadece Türkiyede değil tüm Ortadoğu coğrafyasındaki tıpçılara hizmet veren bir site.Bölgenin tamamı önemli ölçüde Antitusiften yararlanmıştır.
Sitemiz ne kadar başarıya destek olursa olsun ismi çoğu kez hiç anılmadı. Zaten ismimizin anılması da misyonlarımız arasında yok. Bu kadar geniş bir kitleye hizmet vermek bizim için tek başına bir mutluluk sebebidir. Tek istediğimiz hepimizin birlikte Antitusifi sevmemiz ve korumamızdır.Onu yıpratmak,alternatif siteler kurmakla tehdit etmek,site dosyalarını dış sitelere aktararak "işimizi bitirmek' gibi bu ve buna benzer işler bu kadar büyük ve onurlu bir misyonu baltalamak demektir.
2007'den bu yana olduğu gibi 2018'te ve ondan sonraki yıllarda da sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.
Yeni yılınız kutlu olsun.
Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler,TUSta ve hayatınızda tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederiz. Mutlu yıllar…

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Cmt Ara 30, 2017 7:54 pm
gönderen daysandnights
Ellerine sağlık reis.
Yeni Yıl bize sağlık, mutluluk, sıhhat, PARA, huzur getirsin inş ☺

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Cmt Ara 30, 2017 8:04 pm
gönderen karacellat58
İyi ve bol paylaşımlı bir yıl olması dileğiyle :)

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Cmt Ara 30, 2017 8:43 pm
gönderen hakanemre
Tüm Antitusif ailesinin, tüm meslektaşların yeni yılı kutlu olsun...

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Cmt Ara 30, 2017 10:15 pm
gönderen vermilliolus
Nice mutlu, sağlıklı yıllara. Bizleri dershanelerin tekelinden kurtaran bu site iyi ki var...

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Pzr Ara 31, 2017 4:16 am
gönderen Pineala
katkınız çok büyük kelebek etkisi misali paylaştığınız bilgiler çığ gibi büyüyor neticede tüm topluma faydası oluyor.. siteniz çok yararlı umarım zaman içerisinde içeriğini daha da arttırarak büyür.. herkese mutlu bir 2018 yılı dilerim O:-)

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Pzr Ara 31, 2017 1:10 pm
gönderen drcanary
Öncelikle yeni site düzeni ve özellikleri bence harika, adapte olduktan sonra herkes sevecektir diye düşünüyorum. Ayrıca arka plandaki kar yağışı çok tatlı olmuş, elinize sağlık :) Tüm Antitusif Ailesi'ne buradan mutlu, huzurlu, başarılı, sağlıklı ve bol paylaşımlı bir 2018 diliyorum...

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Pzr Ara 31, 2017 5:45 pm
gönderen drcum
Hepinize mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl diliyorum 🎀şu an tus çalışan, nöbette olan tüm meslektaşlarimi buradan selamlıyorum efenim🤗🤗

Yeni yılınız kutlu olsun

Gönderilme zamanı: Sal Oca 09, 2018 5:28 pm
gönderen yanahanifi
teshekurler , iyi ki varsInIz !