Sitede paylaşımların azalmasının ana nedeni(ÇÖZÜLDÜ)

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
karacellat58
Onur Üyesi
Onur Üyesi
TAG: JohnWick

Mesaj gönderen karacellat58 » Cum Mar 30, 2018 11:30 pm

Uzun süredir yaptığımız incelemeler sonucunda bazı VIP kullanıcıların hesaplarının şifresini ve yahut VIP dokumanları başkalarıyla paylaştığını tespit ettik. Bu üyelerin VIP üyeliği ellerinden alınacaktır.

Bu kararın alınmasındaki en temel etken sitenin devamlılığını ve siteye emek veren kardeşlerimiz için adaleti sağlamak.

Aynı zamanda sitede bazı üyelerin hiç bir paylaşımı olmadığı halde VİP üye olduğunu görüyoruz.Bunu nasıl başarmışlar hala anlamış değiliz.
Moderatörlüğüm süresince bu üyeler kesinlikle dışlanacaktır.Admin tarafından eklenmiş olsalar bile kimsenin siteye emek vermeden başkalarının paylaşımından faydalanmasına asla izin vermem.
Toplumun refahı ve huzuru için adalet şart...

Umarız ki bir daha böyle olaylar yaşanmaz.

anonim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen anonim » Cmt Mar 31, 2018 12:28 am

Hocam ekşisözlükte bile entry var, vip şifresi isteyen. Bu konuda haklı olabilirsiniz.
Ancak, elindekileri yükleyemeyip usbde gönderen ve 0 paylaşımla vip olan arkadaşlar var. “Gerekirse admin yapsın, hepsini atıcam” yaklaşımı doğru değil.
Sitede yağmalamaya ve alternatif girişimlerine neden olursunuz. Aman dikkat.
Bu kadar agresif tutumlara gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta kimse kendisini vip yapma yetkisine sahip değil. Yönetim layık görmüş, yapılmış. Yeni çıkan kanunlar hep ileriye işler. Bundan sonraki üye alımına dikkat etmek daha iyi olabilir. Sonuçta güncel paylaşım beklenenler de yeni üyeler.

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Onur Üyesi
Onur Üyesi
TAG: JohnWick

Mesaj gönderen karacellat58 » Cmt Mar 31, 2018 12:43 am

Haklsınız ama defalarca söylememize rağmen aynı durumla tekrar tekrar karşılaşıyorsak sizce de bir ceza uygulaması olmalı değil mi?
Kimse kimsenin emeğini çalmasın.
Bugün antitusiften paylaşımı aynen kopyalayıp varlıklarını devam etdirmeye çalışan "sitecikler" var. Olur da yalnışından dönerler diye bekliyoruz ama utanmadan sıkılmadan üyeleri bile kopyalamışlar.Sonuçta bizim de sabrımızın sınırı var. Gerektiğinde gerekli tepkiyi ortaya koyarız.

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen HekimBaba » Sal Nis 10, 2018 9:56 am

.

Kullanıcı avatarı
ziyap
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ziyap » Sal Nis 10, 2018 10:07 am

drstrange1 nasıl VIP oldu?. Yaptığı paylaşımlar trunchgiller'in paylaşımlarının aynısı değil miydi? Yoksa bana mı öyle geldi?

Kullanıcı avatarı
anelka39
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen anelka39 » Sal Nis 10, 2018 11:40 am

Ben bu sitede yeni uyeyim siteye gelme amacim guncel offline videolari ses kayitlarini bu siteden indirmek ve faydalanmak.Ama siteye yeni bir offline konuldugu anda Vipe tasinmistir diyor.ben dersaneye gitmiyorum.elimde olanlari da paylastim peki ben nasil Vip ola bilirim? 2 tane elimde olan dosyayi paylastik bin kusur kisi bakmis ama hala vip olmadim. Eger ben guncel dosyalardan faydalanamayacaksam bu sitede kalmamin ne faydasi var ? bu konuda yardimci olursaniz seviniriz.
Ya av olacaksın, yada avcı ama asla avı, avcıya götüren köpek olmayacaksın..!

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Sal Nis 10, 2018 11:53 am

ziyap yazdı:
Sal Nis 10, 2018 10:07 am
drstrange1 nasıl VIP oldu?. Yaptığı paylaşımlar trunchgiller'in paylaşımlarının aynısı değil miydi? Yoksa bana mı öyle geldi?
Bazıları aynı bazıları farklı kayıtlar. Tamamen aynılarını yüklememis. Mesela anatomi Smt yüklenmişti, onun yüklediği Smt den sonra gelen hoca

Kullanıcı avatarı
ziyap
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ziyap » Sal Nis 10, 2018 12:21 pm

sayın bigbangtheory,
Yoksa bana mı öyle geldi? ve -3. Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
ziyap
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ziyap » Sal Nis 10, 2018 12:24 pm

drstrange1 dan özür diliyorum. yaptığı paylaşımlar VIP liği hak ediyormuş. Eski Paylaşımlardan farklıymış.

Kullanıcı avatarı
drayşegül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drayşegül » Sal Nis 10, 2018 12:33 pm

site gerçekten bana çok şey katıyor. özellikle bunu bir maddi çıkar gütmeden.
belki önümüzdeki 2 sene VİP olamayacağım ama en azından elimdeki imkanlarla bana olan katkıların karşılığını vereceğimi düşünüyorum.
o yüzden başka sitelerin alternatif oluşturma sorunundan çok bizim siteyi efektif kılmamız en iyi çözümdür zannımca.