Sitede paylaşımların azalmasının ana nedeni(ÇÖZÜLDÜ)

Önemli Bildiri ve Duyurular
Ozgur35
VIP
VIP

Sitede paylaşımların azalmasının ana nedeni(ÇÖZÜLDÜ)

Mesaj gönderen Ozgur35 » Sal Nis 10, 2018 12:37 pm

Hocam onlar kendi kaynaklarını kendi üretmedikleri müddetçe sitecik olarak kalacak ve yok olacaklardır...

Kullanıcı avatarı
painness
VIP
VIP

Mesaj gönderen painness » Sal Nis 10, 2018 3:10 pm

anelka39 yazdı:
Sal Nis 10, 2018 11:40 am
Ben bu sitede yeni uyeyim siteye gelme amacim guncel offline videolari ses kayitlarini bu siteden indirmek ve faydalanmak.Ama siteye yeni bir offline konuldugu anda Vipe tasinmistir diyor.ben dersaneye gitmiyorum.elimde olanlari da paylastim peki ben nasil Vip ola bilirim? 2 tane elimde olan dosyayi paylastik bin kusur kisi bakmis ama hala vip olmadim. Eger ben guncel dosyalardan faydalanamayacaksam bu sitede kalmamin ne faydasi var ? bu konuda yardimci olursaniz seviniriz.
dershaneye gitmıosan guncel ses kaydı paylaşacak ımkanın yoksa hocam.güncel bir kitap alıp taratıp paylaşabilirsin.offline ıcın geldim dıosun mesela tustıme ın bır kıtabını alıp taratıp paylasman hem tüm içeriğe ulasabılmenı saglayıp vıp olduracaktır senı hemde kendın bir kıtap edinmiş olucaksın.nacizane fikrim..

Kullanıcı avatarı
dr.tilsim
VIP
VIP
İletişim:

Mesaj gönderen dr.tilsim » Sal Nis 10, 2018 3:46 pm

Her sene yeni çıkan bir sürü kitap var..
Kendinizce oluşturabileceğiniz kısaltmalar var..
Özet not çıkarmak olabilir. kendi sesinizle kayıt oluşturabilirsiniz..
Varsa fakültede elden ele dolaşan bir ses kaydı yeni alınmış.. paylaşabilirsiniz..
Biliyorsanız TUS'a soru gönderen hocalarınızı onların komite ve sınav sorularını paylaşabilirsiniz.
En basiti Oturup dersane denemelerinden sorulara bakıp yeni tip cins soru görüp arşiv oluşturup atabilirsiniz..
Dinlediğiniz dersler okuduğunuz kitaplar farklı farklı ise hocaların farklarını yazabilirsiniz..
Yanlış ders çalışma stiliniz doğruyu nasıl yakaladığınızı bazı sorunlara nasıl çözüm bulduğunuzu vs vs..

özetle : mal mal ekrana bakıp sayfa yenilemek birileri bişeyler paylaşsa da vip'e taşınmadan indirsem yerine , VİP olan bir arkadaşa minnet etsem benle bişeyleri paylaşsa yerine , siteye sabırla bişeyler katmaya başladığınızda bir bakmışsınız vip olmuşsunuz..
dinlediğin ses kaydından özetle 1-2 sayfa bişeyler çıkarıp ortaya koysan bile bişey üretmiş olursun. Hataları değişen bilgileri atlanılan önemli yeri ses kaydını kaynak göstererek paylaşan biri mesela bence direk vip'lik bir iş çıkartmış ürün koymuştur buraya. Biz sizin bize verdiğiniz şeyin illa bizim işimize yaramasını da beklemiyoruz. Birisinin işine yarasın. 1-2. sınıfların işine yarasın.. Acilci hekimin işine yarasın.. Tusa girmeyecek ama tıp bilgisini güncellemek isteyen birinin işine yarasın.. Birisine mesleği sevdirsin. Tus'a motive etsin.. Paylaşma ahlakı ve bilincini arttırsın emek verebilmeyi göstersin yeterli.. Site sizden çok şey istemiyor arkadaşlar bunun farkına varın.

Siz siteye sabırla azar azar katkıda bulunun yeterli. Size burdan paylaşım yağacağı günleri göreceksiniz. Sadece sabır ve emek.

Herkese selamlar.
Ey, iki adımlık yerküre senin bütün arka bahçelerini gördüm ben!
---
...
ve tam olarak burada sen kadraja girersin
o kadar güzelsin ki nasıl demesem.

https://youtu.be/8A_4h9OBz1A

Kullanıcı avatarı
dgencer202
VIP
VIP

Mesaj gönderen dgencer202 » Sal Nis 10, 2018 4:05 pm

dr.tilsim yazdı:
Sal Nis 10, 2018 3:46 pm
Her sene yeni çıkan bir sürü kitap var..
Kendinizce oluşturabileceğiniz kısaltmalar var..
Özet not çıkarmak olabilir. kendi sesinizle kayıt oluşturabilirsiniz..
Varsa fakültede elden ele dolaşan bir ses kaydı yeni alınmış.. paylaşabilirsiniz..
Biliyorsanız TUS'a soru gönderen hocalarınızı onların komite ve sınav sorularını paylaşabilirsiniz.
En basiti Oturup dersane denemelerinden sorulara bakıp yeni tip cins soru görüp arşiv oluşturup atabilirsiniz..
Dinlediğiniz dersler okuduğunuz kitaplar farklı farklı ise hocaların farklarını yazabilirsiniz..
Yanlış ders çalışma stiliniz doğruyu nasıl yakaladığınızı bazı sorunlara nasıl çözüm bulduğunuzu vs vs..

özetle : mal mal ekrana bakıp sayfa yenilemek birileri bişeyler paylaşsa da vip'e taşınmadan indirsem yerine , VİP olan bir arkadaşa minnet etsem benle bişeyleri paylaşsa yerine , siteye sabırla bişeyler katmaya başladığınızda bir bakmışsınız vip olmuşsunuz..
dinlediğin ses kaydından özetle 1-2 sayfa bişeyler çıkarıp ortaya koysan bile bişey üretmiş olursun. Hataları değişen bilgileri atlanılan önemli yeri ses kaydını kaynak göstererek paylaşan biri mesela bence direk vip'lik bir iş çıkartmış ürün koymuştur buraya. Biz sizin bize verdiğiniz şeyin illa bizim işimize yaramasını da beklemiyoruz. Birisinin işine yarasın. 1-2. sınıfların işine yarasın.. Acilci hekimin işine yarasın.. Tusa girmeyecek ama tıp bilgisini güncellemek isteyen birinin işine yarasın.. Birisine mesleği sevdirsin. Tus'a motive etsin.. Paylaşma ahlakı ve bilincini arttırsın emek verebilmeyi göstersin yeterli.. Site sizden çok şey istemiyor arkadaşlar bunun farkına varın.

Siz siteye sabırla azar azar katkıda bulunun yeterli. Size burdan paylaşım yağacağı günleri göreceksiniz. Sadece sabır ve emek.

Herkese selamlar.
Çok toz pembe anlatmışsınız fakat şahsım adına belirtmem gerekir, 1-2 sayfalık değil en az altı aylık emek verdiğim reçete listemi atıyorum buraya, denileni de yapıyorum (mesajı bildir seçeneği) fakat geri dönülmüyor bile. Nasıl bir emek gerekiyor ben çözebilmiş değilim, beğenilmemiş olsa bile uygun olmadığı söylense, biz de ekran başında "mal mal" beklemesek...

Kullanıcı avatarı
dr.tilsim
VIP
VIP
İletişim:

Mesaj gönderen dr.tilsim » Sal Nis 10, 2018 4:47 pm

dgencer202 yazdı:
Sal Nis 10, 2018 4:05 pm

Çok toz pembe anlatmışsınız fakat şahsım adına belirtmem gerekir, 1-2 sayfalık değil en az altı aylık emek verdiğim reçete listemi atıyorum buraya, denileni de yapıyorum (mesajı bildir seçeneği) fakat geri dönülmüyor bile. Nasıl bir emek gerekiyor ben çözebilmiş değilim, beğenilmemiş olsa bile uygun olmadığı söylense, biz de ekran başında "mal mal" beklemesek...
1. ben genel konuştum yazdıklarımı size diye algılamayın. Daha ilk mesajda ne zaman vip olacam diye bekleyen çok üye gelip gidiyor. yahut zaten bizde olanları tekrar paylaşıp isteyen. Burda siz üzerinden bir değerlendirme yapmadım. Hep genellemedir yazdıklarım.

2. sabırla diye ekledim. buraya gelen herkesin isteği bir an önce alacağını alıp alamayacağını görüp gitmek (çok bencil bir duyguyla).

3. burdaki paylaşım yapan siteyi yöneten ilgilenen düzenleyen herkesin başka bir hayatı var paylaşımlarınızı (nöbetleri , dersleri , ailesi , işleri güçleri arasında) değerlendirmeye alıyorlar burdan kimse kar etmediği gibi ekstra zaman harcıyor bazen dönüşler gecikebiliyor ya da henüz yeterli değil diye görebiliyorlar. Çok gözden kaçtığını düşünüyorsanız bir mesajla tüm paylaşım linklerinizi konularınızı toplayıp özel mesaj atın.. muhakkak döneceklerdir (geç de olsa)

4. sabırla ve buna uygun tutumla paylaşımlara devam eden kişiler muhakkak vip olmuştur. Herhangi bir üyeye ya da emektara saygısızlığı kabul etmiyoruz. ve paylaşımdan önce paylaşma kültürü ve ahlakınıda yere serecek yorumları da mimliyoruz. çünkü buraya 1-2 paylaşım koyup vip olduktan sonra ömür billah ketum hali oynayan üyeler oldukça fazla. hatta vip olmadım diye paylaşımlarını dönüp silenler oldu :) bu yüzden belli bir dönem göze çarpan emeğini görene kadar bekliyor olabilir yönetici arkadaşlar.

5. toz pembe değil siz öyle görmüşsünüzdür. sitemiz pespembe :).. İnsanlar vipteki linkleri görmek ve şikayet etmek için de paylaşımda bulunan dersaneler.. emek vermeyi hiç düşünmeyen sömürgen üyeler.. Burdan çalıp başka yerde paylaşarak para kazanmaya çalışan kötü niyetli insanlar arasından hiç kimseyi görmeden çayını içmeden sohbetini bilmeden gbt sorgulaması yapmadan emek-güven ilişkisi ile "aralarına" alıyorlar. Bu konuda az biraz seçiciliği gevşetince ne yazıkki sitedeki paylaşımlar şikayet edilip kaldırılıyor ve emektar olan vip üyeler de faydalanamıyor. Siteyi antitusif yapan en temel varlık alanı sallantıya giriyor.

6. buraya gelen her insanı özellikle tıp fakültesi kazanmış insanların psikolojisini gayet iyi biliyoruz (bizde siz gibiyiz) almak ve çalışmak istiyorsunuz. Bunun kısa yolu var dersanelre 8-10 bin lira para vermek.. Bunun için zaten her türlü reklamı ve subliminali uyguluyorlar size.. Antitusifde ise sanırsam şu felsefe hakim 8-10 bin istemiyoruz. Sadece meslektaşlarına faydanı sitedeki paylaşımlarına yansıtarak sabırla ve emekle göster. Sabrın ve emeğin ölçü birimi yok farkındayım. birinin 100 konusu bir başka üyenin 1 konusu kadar faydalı olabiliyor. o yüzden sizin değilde siteye en çok emeği veren insanların matematiğiyle değerlendirilmeyi uygun görmelisiniz. Ve haklarını yemiyeyim birini vip yaparken ince eleyip sık dokuyorlar. Bu siteyi ve vip alanını düzenleyip devam ettirmek için verdikleri emek bazen üyelerin vip olmak için verdiği emekten fazla oluyor.

Daha fazla cevab vermeyeceğim. "mal mal" tabirini üstünüze aldıysanız özür dilerim yorumum şahsi değildi.
En son dr.tilsim tarafından Sal Nis 10, 2018 5:18 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ey, iki adımlık yerküre senin bütün arka bahçelerini gördüm ben!
---
...
ve tam olarak burada sen kadraja girersin
o kadar güzelsin ki nasıl demesem.

https://youtu.be/8A_4h9OBz1A

Kullanıcı avatarı
dgencer202
VIP
VIP

Mesaj gönderen dgencer202 » Sal Nis 10, 2018 5:11 pm

bigbangtheory yazdı:
Sal Nis 10, 2018 4:51 pm
@dgencer202 Hocam öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Tahmin edersiniz ki günde 100'lerce bildirim geliyor ve biz yöneticiler de doktoruz/internüz.. Her dakika her şeye cevap verme imkanımız ne yazık ki olmuyor.

Ancak bildirimlerinizin mutlaka okunduğuna emin olabilirsiniz , toplam paylaşımınıza ve aktifliğinize bakarak VİP için yeterli olup olmadığı değerlendiriliyor.

Size dönüş yapamamış olmamız, sizi veya paylaşımınızı önemsemediğimiz anlamına gelmez.. 1 sayfa bile paylaşsanız bence değerlidir, teşekkür edilmeye layıktır..

VIP olabilmek için nasıl bir emek gerektiğini anlatan çok sayıda yazı var. Hem yönetici hem kullanıcı bir çok arkadaşımız buna değiniyor zaten sürekli..

Paylaşımlarınızın devam etmesi ve sitede aktif olarak bulunmanız bizim için değerli. Sizleri de VIP görebilmek dileğiyle..
Yanlış anlamayın, şikayet değil biraz serzenişti, görmezden geliniyor gibi düşündüm ama yanılmışım kusura bakmayın.. Siz de haklısınız, yoğunluk hepimizin başının belası; fırsat buldukça elimdekileri paylaşmaya devam edeceğim, teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
dgencer202
VIP
VIP

Mesaj gönderen dgencer202 » Sal Nis 10, 2018 5:13 pm

dr.tilsim yazdı:
Sal Nis 10, 2018 4:47 pm
dgencer202 yazdı:
Sal Nis 10, 2018 4:05 pm

1. ben genel konuştum yazdıklarımı size diye algılamayın. Daha ilk mesajda ne zaman vip olacam diye bekleyen çok üye gelip gidiyor.
yahut zaten bizde olanları tekrar paylaşıp isteyen. Burda siz üzerinden bir değerlendirme yapmadım. Hep genellemedir yazdıklarım.
2. sabırla diye ekledim. buraya gelen herkesin isteği bir an önce alacağını alıp alamayacağını görüp gitmek.
3. burdaki herkesin başka bir hayatı var paylaşımlarınızı (nöbetleri , dersleri , ailesi , işleri güçleri arasında) değerlendirmeye alıyorlar burdan kimse kar etmediği gibi ekstra zaman harcıyor bazen dönüşler gecikebiliyor ya da henüz yeterli değil diye görebiliyorlar.
4. sabırla ve buna uygun tutumla paylaşımlara devam eden kişiler muhakkak vip olmuştur. Herhangi bir üyeye ya da emektara saygısızlığı kabul etmiyoruz. ve paylaşımdan önce paylaşma kültürü ve ahlakınıda yere serecek yorumları da mimliyoruz. çünkü buraya 1-2 paylaşım koyup vip olduktan sonra ömür billah ketum hali oynayan üyeler oldukça fazla. hatta vip olmadım diye paylaşımlarını dönüp silenler oldu :) bu yüzden belli bir dönem göze çarpan emeğini görene kadar bekliyor olabilir yönetici arkadaşlar.
5. toz pembe değil siz öyle görmüşsünüzdür. sitemiz pespembe :).. İnsanlar vipteki linkleri görmek ve şikayet etmek için de paylaşımda bulunan dersaneler.. Sömürgen üyeler.. Burdan çalıp başka yerde paylaşarak para kazanmaya çalışan kötü niyetli insanlar arasından hiç kimseyi görmeden çayını içmeden sohbetini bilmeden gbt sorgulaması yapmadan emek-güven ilişkisi ile "aralarına" alıyorlar. Bu konuda az biraz seçiciliği gevşetince ne yazıkki sitedeki paylaşımlar şikayet edilip kaldırılıyor ve emektar olan vip üyeler de faydalanamıyor. Sitenin en temel varlık alanı sallantıya giriyor.
6. buraya gelen her insanı özellikle tıp fakültesi kazanmış insanların psikolojisini gayet iyi biliyoruz (bizde siz gibiyiz) almak ve çalışmak istiyorsunuz. Bunun kısa yolu var dersanelre 8-10 bin lira para vermek.. Bunun için zaten her türlü reklamı ve subliminali uyguluyorlar size.. Antitusifde ise sanırsam şu felsefe hakim 8-10 bin istemiyoruz. Sadece meslektaşlarına faydanı sabırla ve emekle göster. Sabrın ve emeğin ölçü birimi yok farkındayım. birinin 100 konusu bir başka üyenin 1 konusu kadar faydalı olabiliyor. o yüzden sizin değilde siteye en çok emeği veren insanların matematiğiyle değerlendirilmeyi uygun görmelisiniz. Ve haklarını yemiyeyim birini vip yaparken ince eleyip sık dokuyorlar. Bu siteyi ve vip alanını düzenleyip devam ettirmek için verdikleri emek bazen üyelerin emeğinden fazla oluyor.

Daha fazla cevab vermeyeceğim. "mal mal" tabirini üstünüze aldıysanız özür dilerim yorumum şahsi değildi.
Estağfurullah, özür dilemenize gerek yok. Sınav yaklaştıkça insan geriliyor biraz, alınganlık artıyor, ben özür dilerim :) Çok güzel anlatmışsınız, teşekkür ederim...