VIP Bölümü Hakkında

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
SamTzu61
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

VIP Bölümü Hakkında

Mesaj gönderen SamTzu61 » Cum Haz 15, 2018 6:16 pm

Belli bir ücret karşılığı veya tc kimlik no gibi güvenlik tedbirleriyle vip olabilsek keşke.Hem çalışan hem dershaneye gitmemiş biri olarak vip olmam zor ve vip olmadan da içeriklere erişim çok zor...

majezik
VIP
VIP

Mesaj gönderen majezik » Cum Haz 15, 2018 6:23 pm

Hocam burada kimse ticaret usulu calismiyor burasi karsiliksiz destek sunuyor tabi telifler vs. Yuzunden site zor durumda buna ragmen sitenin devami icin @bigbangtheory olsun @gsad1905 olsun calosiyorlar ve baslik aciyorlar asagidaki linkteki kitaplardan birini bu kisilere soylerek fotokopicide renkli taratin zaten hemen vip oluyorsunuz bizzat ben oyle oldum saygilarimla
viewtopic.php?f=198&t=4667

Kullanıcı avatarı
tipasa
VIP
VIP

Mesaj gönderen tipasa » Pzt Haz 18, 2018 7:17 pm

"mesaj için yaptığınız bildiri kapatıldı" ne demek acaba ? bu tarz şeyleri bilmediğimden birilerine mesaj atıp rahatsız da etmek istemedim

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Pzt Tem 16, 2018 2:07 am

bu vip sistemini samimi bulmadığımı belirtmek isterim. Şartları görünce istenen dokümanların erişimleri çoğunlukla dersane öğrencilerinden veya onların kendilerini kırmayacak arkadaşlarından sağlanıyor(sonuçta para bayılıyorlar vermemekte haklılar veya şikayet etmekte). Bu durumda TUS kitaplarını veya notlarını arkadaşından ödünç almaktan bir farkı kalmıyor. VIP şartlarında bakıldığında sadece torrentten indirdiğim pdf leri paylaşabilirim ki onları ben buluyorsam herkes bulur. O yüzden bence forumdaki sorun avantajlı konumda olan üyelerin daha avantajlı hale geçmesi. Yani biraz TUS materyaline erişimi olanın önü açılıyor ama hiç erişimi olmayanları ki olmayabilir benim gibi eski materyallere mecbur bırakıyorsunuz. Sonuç olarak para almıyoruz gibi bir söylemin yerini TUS verin ki TUS alına vermiş durumda ve bu durumda forumun altındaki karşılıksız destek sunan tek platform yazısı anlamını yitirmiş durumda. Bunları söylemek istedim.
Sırf bir şey paylaşmadan konuşmak güzel diyenler için birkaç ingilizce textbook paylaştım son baskı forum da baktım benzer paylaşımlar vardı ama en son baskı değillerdi. Demek istediğim bu kadar üye arasında bizim katkı verecek şekilde sıyrılmamız çok zor. Benim ders notumdan hayır gelmez AGNOm 2 civarıydı, dersaneye de gitmiyorum, VIP'e taşınan linke de alternatif oluşturamam. Yapabildiğim de komik yani. Bu efektif değil ki bu saçma sapan bir farming.
NOT: Kendimden örnek verdim ama TUS'a hazırlanmayı pek düşünmüyorum sadece high yield materyel edinmek hoşuma gidiyor.

Kullanıcı avatarı
dexter18
VIP
VIP

Mesaj gönderen dexter18 » Pzt Tem 16, 2018 10:53 am

Ben VIP olmuştum iki kitap yükleyerek listeden, ama şu an VIP gözükmüyorum hocalarım destek olabilecek biri varsa sevinirim saygılar.