VIP Bölümü Hakkında

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

VIP Bölümü Hakkında

Mesaj gönderen Percy » Sal Tem 17, 2018 11:46 pm

Evet sistem tıkandı. Paylaşacak hiçbir şey kalmadı ... Bu konudan şikayetçi olanlara bakıyorum 2-3 mesaj atmış, siteye tek faydalı paylaşımı olmamış insanlar. Rahatsız olmamalarına şaşırmamak gerek

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 2:25 pm

Percy yazdı:
Sal Tem 17, 2018 11:46 pm
Evet sistem tıkandı. Paylaşacak hiçbir şey kalmadı ... Bu konudan şikayetçi olanlara bakıyorum 2-3 mesaj atmış, siteye tek faydalı paylaşımı olmamış insanlar. Rahatsız olmamalarına şaşırmamak gerek
Faydadan anlaşılan şey TUS materyali anladığım kadarıyla siz antitusif olmaya devam edin.

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 18, 2018 2:34 pm

DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 2:25 pm
Percy yazdı:
Faydadan anlaşılan şey TUS materyali anladığım kadarıyla siz antitusif olmaya devam edin.
Faydadan anlaşılan şey bencil olmamak ;) Kendim paylaşılan dosyaları indirip giderim demek bencilik.
Sitede yabancı dil için kaynak paylaşarak, mnemonic paylaşarak, Türkçe güncel textbook paylaşımı yaparak vip olanlarlar da var
Ama boşuna laf anlatıyorum.

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 3:10 pm

Percy yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 2:34 pm
DoğuhanVolkanGül yazdı:
Percy yazdı:
Faydadan anlaşılan şey bencil olmamak ;) Kendim paylaşılan dosyaları indirip giderim demek bencilik.
Sitede yabancı dil için kaynak paylaşarak, mnemonic paylaşarak, Türkçe güncel textbook paylaşımı yaparak vip olanlarlar da var
Her duruma aynı lafı anlatıyorsunuz. Ezberden konuşmanıza gerek yok bu duruma karşı. Profilime bakarsanız, büyük ihtimal sizin "faydasız" bulduğunuz paylaşımlar yaptığımı görebilirsiniz.

aerztin37x
VIP
VIP

Mesaj gönderen aerztin37x » Çrş Tem 18, 2018 3:17 pm

vıpplus nasıl olunuyor ?

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 18, 2018 3:42 pm

DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 3:10 pm
Percy yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 2:34 pm
DoğuhanVolkanGül yazdı:

Her duruma aynı lafı anlatıyorsunuz. Ezberden konuşmanıza gerek yok bu duruma karşı. Profilime bakarsanız, büyük ihtimal sizin "faydasız" bulduğunuz paylaşımlar yaptığımı görebilirsiniz.
Ezberden konuştuğumu çıkaran kim ? Profiline bakmadığımı mı sanıyorsun. Güncel Türkçe textbook paylaşımından ne anlıyorsunuz merak ediyorum. Paylaştığınız şeyler ingilizce, nette aradığında kolayca bulunabilecek pdfler ve kendim de siteye eklediğim shwartz ve robbinsin son baskı ingilizce pdfleri oldu. Yani paylaştığınız ingilizce linklerden bazıları -belki hepsi daha önce yüklendi siteye. Hatta ingiilizce arşiv bile var.
Ama Türkçe güncel yok her konuda

Biri hakkında konuşmadan önce dikkat etmeniz gerektiğini anlamışsınız diye umut ediyorum

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 4:03 pm

Son baskı bulursam eklemem örneğin harrison eklemedim, robbins paylaşmadım, kolay bulunabileceğini kendim de belirttim ama kendi drive im dan link paylaştım en azından link ölmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Arşivleri inceledim hepsi eski baskı ben de biliyorum yoksa kitap yığmayı ben de var benzer arşivden ancak seçmece yaptım.
Üstünkörü bakmışsınız ve hala ezberden konuşuyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 18, 2018 4:32 pm

DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 4:03 pm
Son baskı bulursam eklemem örneğin harrison eklemedim, robbins paylaşmadım, kolay bulunabileceğini kendim de belirttim ama kendi drive im dan link paylaştım en azından link ölmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Arşivleri inceledim hepsi eski baskı ben de biliyorum yoksa kitap yığmayı ben de var benzer arşivden ancak seçmece yaptım.
Üstünkörü bakmışsınız ve hala ezberden konuşuyorsunuz.
Göremediğiniz güncel paylaşımlar vipde var demek o . Nedense ezberden de konuşan da sizsiniz.

DoğuhanVolkanGül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DoğuhanVolkanGül » Çrş Tem 18, 2018 4:51 pm

VIP olmadan bilemem bu durumu, linkler VIPe de taşınmadı. Ezberden konuşma lafını sevdiyseniz sizin olabilir yerli yersiz kullanın. Malesef meramımı anlattığıma da inanamıyorum. Paylaşımlarımı şikayet etmekte serbestsiniz, kaldırmakla da. Beni de şikayet edebilirsiniz. Üyeliğimi de engelleyebilirsiniz ve bu site ikiyüzlü haliyle var olmaya devam eder.

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 18, 2018 5:50 pm

DoğuhanVolkanGül yazdı:
Çrş Tem 18, 2018 4:51 pm
VIP olmadan bilemem bu durumu, linkler VIPe de taşınmadı. Ezberden konuşma lafını sevdiyseniz sizin olabilir yerli yersiz kullanın. Malesef meramımı anlattığıma da inanamıyorum. Paylaşımlarımı şikayet etmekte serbestsiniz, kaldırmakla da. Beni de şikayet edebilirsiniz. Üyeliğimi de engelleyebilirsiniz ve bu site ikiyüzlü haliyle var olmaya devam eder.
Ezbere lafını sen çok seviyorsun. Sende kalsın... Son cümlenle de sonunda gerçek yüzünü görmüş olduk. Bu konu hakkındaki son mesajım