Alternatif Link oluşturma hakkında.. ( Lütfen OKUYUN !!!! )

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör
Global Moderatör

Alternatif Link oluşturma hakkında.. ( Lütfen OKUYUN !!!! )

Mesaj gönderen bigbangtheory » Çrş May 23, 2018 4:32 pm

Merhaba..

Bir çok arkadaşımız , elinde kaynak olmadığı için alternatif link oluşturarak VİP olmaya çalışıyor. Bazı arkadaşlarımız da linkler kaybolmasın diyerek alternatif linkler oluşturmaya yardımcı oluyor.. Hepsine teşekkürler.

Ancak bu olayda çok basite kaçılıyor. MEGA üzerine yükleme yapılmışsa bakıyorum tüm alternatifler MEGA şeklinde yapılmış. Ancak bu kopyala yapıştır şeklinde yapılan ve emek gerektirmeyen bir işlem.. Bunu upload ya da alternatif olarak görmüyoruz.

Lütfen alternatif link oluştururken MEGA / YANDEX / Google DRİVE / Dropbox / İcloud ve diğer depolama sitelerine yükleyerek oluşturalım. Baktınız hangisi yapılmamış , o depolama alanına yükleme yapın. Böylelikle hem VİP olabilmek için bir seçenek elde etmiş oluruz hem de linklerin kaybolması / silinmesi gibi durumların önüne geçmiş oluruz.

Bu konu site için önemli. Bir çok güncel kitabımızı kaybetmişiz. Kendi yedeklerimizden bulup , linkleri değiştiriyoruz ancak bir yere kadar..

LÜTFEN FARKLI DEPOLAMA ALANLARINA YÜKLEME YAPARAK ALTERNATİF OLUŞTURALIM..

Unutmak fizyolojik bir süreçtir , tekrar etmemek ise patolojiktir..

sonontus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sonontus » Çrş May 23, 2018 7:43 pm

Hocam alternatif olusturmak istiyorum lakin alternatif olusturmaya vakit olmadan vip e aliniyo paylasimlar neredeyse her paylaşım. Bu konuya ne dersiniz?

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Çrş May 23, 2018 7:56 pm

@sonontus Bu konuya sebep olanlar yine sizlersiniz.. Ne yazık ki nonVİP arkadaşların yeni paylaşımları alıp kaçma çabası bizi bu noktaya getirdi.. Ben de isterdim paylaşımlar 2 gün genelde kalsın , herkes farklı drive üzerine yüklesin , kaynaklarımızı hem paylaşalım hem de kaybetmeyelim.

Ancak bu durumu sağlayamıyoruz. Kaynak indirmeye gelince herkes siteye girebiliyor. Ama emek vermeye gelince TUS'a az kalmış oluyor , günde 10 saat ders çalışıyoruz buna vaktimiz kalmıyor oluyor.. Bu sebeplerin sonunda da paylaşımlar duruyor ve site sessizliğe bürünüyor.

Bu söylediklerim sizin için değil. NonVİP üyelerimizin %95 civarındaki bir kesimi bu söylediğim grupta yer alıyor. Kurunun yanında yaşta yanıyor biraz farkındayım. Ancak sitenin selameti ve devamlılığı için bunun şart olduğunu düşünüyorum.

Önerebileceğim en güzel şey ; VİP olmak için bir iki paylaşım yapmanız. Bu konuda da fazlasıyla kolaylık sağladığımızı düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Prş May 31, 2018 4:25 pm

Farklı depolama alanlarına yükleme yapmadığınız için paylaşımların bir çoğunu kaybetmeye devam ediyoruz.. Alternatif oluşturmaya zahmet etmeyen tüm VİP arkadaşlara teşekkürler..

Bu şekilde devam edilirse sitedeki tüm linkler ölecek ve sitede indirecek bir şey bulamayacaksınız.. Bizim emeğimiz kadar sizlerin de emeği ölmeye devam ediyor..

Lütfen artık yeni paylaşımların altına sadece teşekkür yazıp , çıkıp gitmeyin. Daha önce yükleme yapılmamış bir depolama alanına yükleyip alternatif oluşturun..