TUS-COIN DEVREDE!

Önemli Bildiri ve Duyurular
dr_karahan
Global Moderatör
Global Moderatör

TUS-COIN DEVREDE!

Mesaj gönderen dr_karahan » Prş Haz 28, 2018 8:10 pm

ortada çok büyük emek var hemde bu sınav arefesinde..yapılan şeyin degeri gerçekten çok büyük ellerine sağlık üstad

drdrme
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drdrme » Prş Haz 28, 2018 8:17 pm

Fazlaca çetrefilli olmuş bence.
Bu uygulama bence paylaşımları arttırmak yerine en iyisi adam gibi kitabımızı parayla alalım düşünce ve davranışını getirecektir.
Hoş zaten çok da bir şey istememiştik, vip olup kitap indirebilmek haricinde.
Kitapları yemeyecek veya içmeyecektik, sadece okuyacaktık.
Kimi istifalı, kimi öğrenci ancak ortak istekleri kitaplara ulaşabilmek.
Paylaşım yap dersin de bilmezsin ki onun da maliyeti var ve emin ol o para dediğin zıkım olmayınca olmuyor, olmayınca 1 lira bile çok fazla oluyor.
Sende emek harca diyerek hak hukuk konularına giriyorsun da, paylaşılmasına vesile olduğun kitapların telif hakkını unutuyosun.
Drtus rezilliğinden sonra benim için bu site ikinci rezillik olarak tarihteki yerini almıştır.
Sağlıcakla kalın, daha da davos a gelmem

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SamTzu61 » Prş Haz 28, 2018 8:20 pm

karacellat58 yazdı:
Prş Haz 28, 2018 7:38 pm
SamTzu61 yazdı:
Prş Haz 28, 2018 7:37 pm
Hocam bir sorum olacak VİP olunduğunda tus coınler silinecek mi zira 2000 tus coin silinince dosya indirmeye tus coin kalmayacaktır zannımca :)
Soru için teşekkürler :) 10 TUS-COIN bırakacağız hesapta...
Hocam 10 puan kalması kötü olmuş çünkü 2000 puan az değil o kadar puanı toplayıp vip olan arkadaş 10 puana düştüğünde vip linklerini indiremiyecektir(burada vip linklerininde coinle indirileceği farz edilmiştir.)

Bir diğer düşüncem de mesela birisi link paylaştı 20 coinlik. 20 coinlik linki indiren başka bir arkadaş aynı linki 10 coinden koyup sürümden kazanabilir ki bu durumda asıl yükleyen arkadaştan daha fazla puan kazanır :)

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Haz 28, 2018 8:28 pm

@karacellat58 hocam şuan ben ve benim gibi vip plus arkadaşlarımın bundan sonraki süreçte durumu nasıl olacak, önümüzdeki 1 aylık süreden sonra vipe dönüş mü var, ve plus olmak için tekrar 2000 coin mi harcayacağız

Sistem için teşekkürler bu arada, hekimbaba ile denemesi yapılırken merak ediyordum demek buymuş :)

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen karacellat58 » Prş Haz 28, 2018 8:32 pm

SamTzu61 yazdı:
Prş Haz 28, 2018 8:20 pm
karacellat58 yazdı:
Prş Haz 28, 2018 7:38 pm
SamTzu61 yazdı:
Prş Haz 28, 2018 7:37 pm
Hocam bir sorum olacak VİP olunduğunda tus coınler silinecek mi zira 2000 tus coin silinince dosya indirmeye tus coin kalmayacaktır zannımca :)
Soru için teşekkürler :) 10 TUS-COIN bırakacağız hesapta...
Hocam 10 puan kalması kötü olmuş çünkü 2000 puan az değil o kadar puanı toplayıp vip olan arkadaş 10 puana düştüğünde vip linklerini indiremiyecektir(burada vip linklerininde coinle indirileceği farz edilmiştir.)

Bir diğer düşüncem de mesela birisi link paylaştı 20 coinlik. 20 coinlik linki indiren başka bir arkadaş aynı linki 10 coinden koyup sürümden kazanabilir ki bu durumda asıl yükleyen arkadaştan daha fazla puan kazanır :)
Yorumlarınız için teşekkürler :)

Eski paylaşımların hiçbiri bu sisteme dahil değil. Yani şuanda VIP deki içerikler eski sistem ile indirilebilir durumda. Ayrıca 2000 puana ulaşan üyenin eski paylaşımları da sitede duracak yani TUS-COIN kazanmaya devam edecek. 10 temsili bir rakam burada zaten...

2. yorumunuz için de şunu söyleyebilirim, bir ara kimse alternatif link oluşturmadı ve çok değerli paylaşımlar yok olup gitti şuanda kimse bulamıyor. Burada da alternatif link oluşturmanın önemini gösteriyoruz... Paylaşımların COIN değerini net bir şekilde belirlemedik üyelerin insiyatifine bıraktık. Burada ana mesajı paylaşan da alternatif linki oluşturan da değer konusunda iyi bir fiyat belirlemeli :)

xenesy
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen xenesy » Prş Haz 28, 2018 8:36 pm

paylaşım yapılmayan her gün 5 tuspoint düşsün hesaptan bu ne herkes vip mi olcak :D yalnız sistem neye benzeticem diyordum saadet zincirine benziyormuş şimdi farkettim.

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen karacellat58 » Prş Haz 28, 2018 8:39 pm

Mentor yazdı:
Prş Haz 28, 2018 8:28 pm
@karacellat58 hocam şuan ben ve benim gibi vip plus arkadaşlarımın bundan sonraki süreçte durumu nasıl olacak, önümüzdeki 1 aylık süreden sonra vipe dönüş mü var, ve plus olmak için tekrar 2000 coin mi harcayacağız

Sistem için teşekkürler bu arada, hekimbaba ile denemesi yapılırken merak ediyordum demek buymuş :)
Karma bir sistemdeyiz şuanda yani eskisi gibi VIP ve VIP PLUS olma devam ediyor. Sistemin kusursuz çalışması durumunda sadece TUS-COIN sistemine geçiş yapılabilir belkide. Mevcut VIP PLUS ve VIP üyelerimiz aynı haklarını kullanmaya devam edecek, yani rütbe düşürmeyeceğiz.

Ek olarak VIP PLUS rütbesi ile ilgili düşüncemiz hep aktif bireylerin bulunması, yani VIP PLUS yaptık bir üyeyi 3-4 ay siteye girmedi katkı yapmadı VIP'e indirebiliriz. Tamamen robotik, kurallı bir sistem değil yönetimdeki arkadaşlarla ortaklaşa hakkaniyet gözeterek karar verdiğimiz bir sistemimiz var.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Prş Haz 28, 2018 8:42 pm

karacellat58 yazdı:
Prş Haz 28, 2018 8:39 pm
Mentor yazdı:
Prş Haz 28, 2018 8:28 pm

Karma bir sistemdeyiz şuanda yani eskisi gibi VIP ve VIP PLUS olma devam ediyor. Sistemin kusursuz çalışması durumunda sadece TUS-COIN sistemine geçiş yapılabilir belkide. Mevcut VIP PLUS ve VIP üyelerimiz aynı haklarını kullanmaya devam edecek, yani rütbe düşürmeyeceğiz.

Ek olarak VIP PLUS rütbesi ile ilgili düşüncemiz hep aktif bireylerin bulunması, yani VIP PLUS yaptık bir üyeyi 3-4 ay siteye girmedi katkı yapmadı VIP'e indirebiliriz. Tamamen robotik, kurallı bir sistem değil yönetimdeki arkadaşlarla ortaklaşa hakkaniyet gözeterek karar verdiğimiz bir sistemimiz var.
O zaman iki kez elinize sağlık, ne diyim :)

caglar221
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caglar221 » Prş Haz 28, 2018 8:49 pm

Vıp olmak için taratılması gereken kitap olayı hala geçerli mi peki

PlastikCerrah
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen PlastikCerrah » Prş Haz 28, 2018 9:47 pm

Sistem güzel olmuş elinize sağlık hocam. Yalnız alternatif link oluşturma olayı sorun çıkarabilir.
Kitabı taratıp yükleyen 10 coin isterken alternatif 5 isterse kimse asıl yükleyenden indirmez boşuna taratmış olur. 30 saniyede alternatif oluşturan daha fazla kazanır. Zamanla fiyatlar ine ine son baskı kitaplar 1 coine indirilmeye başlar.
Şöyle bir çözüm uygulayabilirsiniz. Bütün alternatif linkler asıl linkle aynı fiyat olur. Ama asıl link sahibi %50 kazanırken alternatif link sahipleri indirme başına %25 kazanır.

“Bildiri ve Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir