TUS-COIN DEVREDE!

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

TUS-COIN DEVREDE!

Mesaj gönderen Bulut Genç » Çrş Tem 04, 2018 7:41 pm

drzeyneps yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 6:38 pm
Evet hocam bence de oyle olmalıydı,cok iyi düşünülmüş.Bu ucuza alternatif link uretenin ya da aynı miktarda coine sunulsa bile kaynağı esas paylaşanın emeği oldugu için onun coin kazanması gerektiğini düşünüyorum,alternatif link üretenin belirlenen bir miktar yani sabit bir miktar coin kazanması sanki daha mantıklı olmaz mı?(yeni başlık acan 2 puandı mesela buna benzer bir sabit miktar belirlenemez mi?)Ama tabi o zaman alternatif linke tıklayınca nasıl esas paylasana coin gidicek onu bilemiyorum.Çünkü ben alternatif link üretirsem esas paylasanın emeğine saygısızlık yapmış gibi hissediyorum.Onun haricinde bence bu sistem kesinlikle siteyi canlandıracaktır, emekleriniz için teşekkurler. :)
1) Alternatif linkten kazanılan TUS-COIN'in belirli bir yüzdesini başlık sahibine aktarmak gibi bir özellik sistemde yok. Olsaydı o özelliğin aktif edilmesi gündeme gelebilirdi. Eklentinin öyle bir güncellemesi olursa bu talepler dikkate alınacaktır.

2) Oluşturduğunuz bir alternatif linke yapılan ödemelerden
rahatsız oluyorsanız;
a) dilediğiniz kadarını asıl paylaşımı yapan kullanıcıya bağışlayabilirsiniz. Bunun için [Donate] düğmesini kullanabilirsiniz.
b) Linki eklerken tüm gelirin sizin dışınızda bir kullanıcıya aktarılmasını isterseniz "Owner of the link" kutusuna o kullanıcının adını yazabilirsiniz.

cansusofia
VIP
VIP

Mesaj gönderen cansusofia » Çrş Tem 04, 2018 8:59 pm

Güzel bir sistem olmuş herkese hayırlı olsun :)

Kullanıcı avatarı
mnrdgn
VIP
VIP

Mesaj gönderen mnrdgn » Çrş Tem 04, 2018 9:28 pm

Hayırlısı olsun İnşallah..

Kullanıcı avatarı
denizgul
VIP
VIP

Mesaj gönderen denizgul » Prş Tem 05, 2018 6:57 pm

5 temmuz çekilişine 10 bilet aldım. Kazanan yok denmiş. Eski biletler iç mi edildi. Yoksa daha önce satın alınan biletlere sonraki çekilişlerde çıkma şansı devam ediyor mu? Her çekilişte toplanan kadar tus-coin bir kişiye çıksa olmuyor mu? Çekiliş ve kazanma kuralları sitede bir yerlerde anlatılıyor mu?. Büyük konuşmayayım ama herhalde daha da bilet almam. Hiç kimseye çıkmadı denmesi bende hayal kırıklığı yarattı.

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Onur Üyesi
Onur Üyesi
TAG: JohnWick

Mesaj gönderen karacellat58 » Prş Tem 05, 2018 7:07 pm

Süperloto çekilişinde ne oluyorsa aynısı oluyor.

Siz 2017 çekilişinde bilet alınca 2018 de bileti kullanabiliyor musunuz? HAYIR! Her bilet mevcut haftanın çekilişi için

Büyük ikramiye her süper lotoda çıkmak zorunda mı? HAYIR DEĞİL. Büyük ikramiye çıkmazsa devrediyor.

Her bilet için alınan %1.5 luk şanslar toplanıyor mu? HAYIR. Her ayrı bilet için çıkma ihtimali %1.5, yani sistemden 10 bilet alırsam sistem biletimi karacellat1-karacellat2-karacellat3.... diye devam eder örneğin karacellat5 e ikramiye çıkarsa ikramiyeyi verir.

Bunları da açıklamaya gerek yok ama yine de açıkladım, biraz düşünseniz çözersiniz zaten.

Kullanıcı avatarı
denizgul
VIP
VIP

Mesaj gönderen denizgul » Prş Tem 05, 2018 7:12 pm

Teşekkürler. Şimdiye kadar hiç süperloto oynamadım. Ama süperlotoda hangi sayı kombinasyonuna ikramiye çıktığı açıklanıyor ve oynadığınız rakamları çekilen rakamlarla karşılaştırabiliyorunuz sanırım. Cıkıp çıkmadığını görüyorsunuz sanırım. Bu çekilişte neye göre çıkmadığını objektif olarak görebileceğimiz bir veri var mı?. Yoksa güven esasına mı dayanıyor? Ne olur bu sorulardan dolayı konuyu kavrayamamış olmaktan dolayı soruyorsam( sorularım cahillik içeriyorsa) kusuruma bakmayın. Sayın karacellat58 hocam soruma cevap verseniz de vermeseniz de teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Bulut Genç » Prş Tem 05, 2018 7:45 pm

Size bilet numarası vermeyen sistem bize de kazanan bilet numarası diye bir çıktı vermiyor. Kapalı bir sistem bizim müdahalemiz yok. Sistemde kalan TUS-COIN'den gelirimiz de yok. Bu hafta kasa boşalmadığı için önümüzdeki hafta kazanan daha çok kazanmış olacak.

Bizim bu piyango oyununa her hangi bir teşviğimiz söz konusu değil. TUS-COIN eklentisinin içinde gelen küçük bir özellik. İsteyenler eğlensin diye aktif edilmiş durumda. İstemeyenler bilet almayabilir. Ben de geçen hafta bilet almamıştım. Bu hafta konuşulanları incelemek için bir tane bilet aldım.

Kullanıcı avatarı
denizgul
VIP
VIP

Mesaj gönderen denizgul » Prş Tem 05, 2018 7:47 pm

Açıklamanız için teşekkürler. Bu defa temkinli davranıp sadece 1 bilet aldım.
En son denizgul tarafından Prş Tem 05, 2018 7:57 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Prş Tem 05, 2018 7:49 pm

Bulut Genç yazdı:
Prş Tem 05, 2018 7:45 pm
Size bilet numarası vermeyen sistem bize de kazanan bilet numarası diye bir çıktı vermiyor. Kapalı bir sistem bizim müdahalemiz yok. Sistemde kalan TUS-COIN'den gelirimiz de yok. Bu hafta kasa boşalmadığı için önümüzdeki hafta kazanan daha çok kazanmış olacak.

Bizim bu piyango oyununa her hangi bir teşviğimiz söz konusu değil. TUS-COIN eklentisinin içinde gelen küçük bir özellik. İsteyenler eğlensin diye aktif edilmiş durumda. İstemeyenler bilet almayabilir. Ben de geçen hafta bilet almamıştım. Bu hafta konuşulanları incelemek için bir tane bilet aldım.
Hocam siz bir taneyle yetinmeyin de jackpot artsın :D
Resim

Kullanıcı avatarı
karacellat58
Onur Üyesi
Onur Üyesi
TAG: JohnWick

Mesaj gönderen karacellat58 » Prş Tem 05, 2018 7:55 pm

Resim

Çekiliş ayarları panelinin görüntüsü. Bizim sisteme müdahalemiz sadece şans, maximum bilet sayısı ve base jackpot üzerinden. Kazananı belirleme imkanımız yok! Ben her çekiliş jackpot artsın diye 10 bilet alıyorum ve normalde 50 olarak belirlediğimiz çekiliş jackpot unu 650 yaptık ve hediyeyi bol dağıtmak istedik.

Umarım kafadaki soru işaretlerini silmişizdir.

Kilitli