TUS-COIN DEVREDE!

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
yunus21
VIP
VIP

TUS-COIN DEVREDE!

Mesaj gönderen yunus21 » Prş Haz 28, 2018 10:05 pm

yahu arkadaş zaten tutmuş bir sistemi oyun hamuru gibi değiştirmenin amacı nedir ? resmen sanal oyun gibi . eski sitenin sistemi oturmuştu şikayetçi olan birkaç kişi dışında sorun yoktu . sitede sınava yakın dönemlerde paylaşımın düşmesi gayet normal.bunu ikide bir değiştirmenin anlamı nedir ?

Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eğer
ve hâlâ şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak
kabahat senin,
— demeğe de dilim varmıyor ama —
kabahatın çoğu senin, canım kardeşim!

NAZIM HİKMET RAN

Kullanıcı avatarı
majezik
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen majezik » Prş Haz 28, 2018 10:11 pm

@yunus21 hocama katiliyorum .Zaten vip ve vip plus sistemi geldive yerindeydi. bence bu kadar sade forum iken daha fazla karmasaya gerek yok taktir uyelerin tabi

Kullanıcı avatarı
maxian
VIP
VIP

Mesaj gönderen maxian » Prş Haz 28, 2018 10:17 pm

Başıma bir iş gelmeyecekse, ben de beğenemedim bu düzeni,antitusifin mantığını kavramışsam benim paylaşım yapmam için böyle şeylere gerek yok, her türlü paylaşımımı yaparım zaten. Üzgünüm çok gereksiz bir uygulamaya gidilmiş.

Kullanıcı avatarı
tuzzz
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuzzz » Prş Haz 28, 2018 10:21 pm

hocam elinize saglık ilk olarak emekleriniz takdire şayan.Teşekkür ediyorum.Antitusif benim gibi bu yolda yalnız kalmış birçok arkadaşın yardımcısı.Emeği geçen kişilerin hakkı ödenmez.Burdan her paylaşım yapan arkadaşımıza yeniden selamlarımı yolluyorum

benim de birkaç sorum olacaktı.

biliyorsunuz ki bazı akıllı arkadaslarımız!!! önceden yaptığımız paylaşımları örneğin 2013 paylaşımını 2018 diye yeniden paylaşıyor.Bu durum birkaç hafta sonra ses kaydını gerçekten ayrıntılı dinleyen arkadaşlarımız olduğunda ortaya çıkıyor.Bu durumda tahmin edeceğiniz üzere birçok arkadaşımızın boş yere coin i gidecektir.Hocam bu durumda işler biraz karışmaz mı:)

hocam örneğn bir arkadaşımız ses kaydı paylaşıyor.ses kaydı hoca ağzı kapalı gibi konuşuyor:) bu durumda yine herkes giden coinlerine yanacaktır tahmin edeceğiniz üzere.Bu durumda ne olacak.Hocam bir kez de aynı ses kaydını ses kayıtlarının isimlerini ve sıralamasını değiştirip yeniden yüklendiğine şahit olmuştum.Hatta arkadaşımız ses kayıtlarını kesmiş karıştırmıştı.Aynı ses kayıtlarından yenilerini türetmiş,yeniden bir sıralama oluşturmuştu .Kaç ay sonra rastlantı eseri farketmiştim.Bu gibi durumlarda ne yapacaksınız hocam geri iade olacak mı.İşiniz zor sizin de hocam.doktor milletiyle uğraşması çetrefillidir.Boşa giden tek coin in peşine düşülecektir tahminim şimdiden Allah yardımcınız olsun diyorum:)

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus
TAG: ice.

Mesaj gönderen mercq » Prş Haz 28, 2018 10:26 pm

tuzzz yazdı:
Prş Haz 28, 2018 10:21 pm
hocam elinize saglık ilk olarak emekleriniz takdire şayan.Teşekkür ediyorum.Antitusif benim gibi bu yolda yalnız kalmış birçok arkadaşın yardımcısı.Emeği geçen kişilerin hakkı ödenmez.Burdan her paylaşım yapan arkadaşımıza yeniden selamlarımı yolluyorum

benim de birkaç sorum olacaktı.

biliyorsunuz ki bazı akıllı arkadaslarımız!!! önceden yaptığımız paylaşımları örneğin 2013 paylaşımını 2018 diye yeniden paylaşıyor.Bu durum birkaç hafta sonra ses kaydını gerçekten ayrıntılı dinleyen arkadaşlarımız olduğunda ortaya çıkıyor.Bu durumda tahmin edeceğiniz üzere birçok arkadaşımızın boş yere coin i gidecektir.Hocam bu durumda işler biraz karışmaz mı:)

hocam örneğn bir arkadaşımız ses kaydı paylaşıyor.ses kaydı hoca ağzı kapalı gibi konuşuyor:) bu durumda yine herkes giden coinlerine yanacaktır tahmin edeceğiniz üzere.Bu durumda ne olacak.Hocam bir kez de aynı ses kaydını ses kayıtlarının isimlerini ve sıralamasını değiştirip yeniden yüklendiğine şahit olmuştum.Hatta arkadaşımız ses kayıtlarını kesmiş karıştırmıştı.Aynı ses kayıtlarından yenilerini türetmiş,yeniden bir sıralama oluşturmuştu .Kaç ay sonra rastlantı eseri farketmiştim.Bu gibi durumlarda ne yapacaksınız hocam geri iade olacak mı.İşiniz zor sizin de hocam şimdiden Allah yardımcınız olsun diyorum:)
Hocama hak veriyorum.

Tam da böyle bir duruma uyan bir başlık görüp konuya uğrayayım dedim, üzerine bu yorumu okudum...
the day you stop running is the day that you arrive...

Kullanıcı avatarı
yunus21
VIP
VIP

Mesaj gönderen yunus21 » Prş Haz 28, 2018 10:38 pm

eski sitem daha iyi . eski sistem getirilsin lütfen +1 leyin arkadaşlar az olmadığımızı en azından gösterelim .
Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eğer
ve hâlâ şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak
kabahat senin,
— demeğe de dilim varmıyor ama —
kabahatın çoğu senin, canım kardeşim!

NAZIM HİKMET RAN

sedat
VIP
VIP

Mesaj gönderen sedat » Prş Haz 28, 2018 10:45 pm

Eski sistemin daha efektif olduğu fikrine katılıyorum, çok büyük bir getirisi yani katılımı teşvik edici olduğunu düşünmüyorum.

Kullanıcı avatarı
penguinn
VIP
VIP

Mesaj gönderen penguinn » Prş Haz 28, 2018 10:55 pm

Ben de bu sistemin eski sistemden daha kötü olduğunu düşünüyorum. Arkadaşların da söylediği gibi linklerin içeriği bilinmeden "ücretinin" veriliyor olması ve alternatif linklerin de sisteme dahil edilmesi yeni sistemin başlıca handikapları. Ayrıca link oluşturma süreci sitenin daha az kullanıcı dostu olmasına neden oluyor.
Reputation bazlı, linke ulaşmak isteyen her bir kişinin rep. vermek zorunda olacağı ancak hesabıdan birşey kaybetmediği bir sistemin daha adil ve kolay kullanılır olacağını düşünüyorum. Kişinin sahip olduğu reputation a göre kullanıcı kategorisi de değiştirilebilir. Hem linke ulaşan kişi boşu boşuna Coin harcamamış olur hem siteye üye olmayan kişiler linkleri göremez hem de link paylaşımı yeni sistemden daha kolay olur.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Prş Haz 28, 2018 11:03 pm

Ben pek beğenmedim açıkçası, iyi bir düzende gidiyoruz ve kimse paylaşım yapmadan vip olamayacağını biliyor zaten.

Kullanıcı avatarı
maxian
VIP
VIP

Mesaj gönderen maxian » Prş Haz 28, 2018 11:13 pm

Özelden kaç tane vip arkadaşa tts ya da fasikül linkini ulaştırdım, hiçbirinde de herhangi bir kazanım derdinde olmadım. Fakat bu format beni birşeyler paylaşma konusunda soğuttu.

Kilitli