TUS-COIN DEVREDE!

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

TUS-COIN DEVREDE!

Mesaj gönderen vermilliolus » Prş Haz 28, 2018 11:17 pm

tuzzz yazdı:
Prş Haz 28, 2018 10:21 pm
hocam elinize saglık ilk olarak emekleriniz takdire şayan.Teşekkür ediyorum.Antitusif benim gibi bu yolda yalnız kalmış birçok arkadaşın yardımcısı.Emeği geçen kişilerin hakkı ödenmez.Burdan her paylaşım yapan arkadaşımıza yeniden selamlarımı yolluyorum

benim de birkaç sorum olacaktı.

biliyorsunuz ki bazı akıllı arkadaslarımız!!! önceden yaptığımız paylaşımları örneğin 2013 paylaşımını 2018 diye yeniden paylaşıyor.Bu durum birkaç hafta sonra ses kaydını gerçekten ayrıntılı dinleyen arkadaşlarımız olduğunda ortaya çıkıyor.Bu durumda tahmin edeceğiniz üzere birçok arkadaşımızın boş yere coin i gidecektir.Hocam bu durumda işler biraz karışmaz mı:)

hocam örneğn bir arkadaşımız ses kaydı paylaşıyor.ses kaydı hoca ağzı kapalı gibi konuşuyor:) bu durumda yine herkes giden coinlerine yanacaktır tahmin edeceğiniz üzere.Bu durumda ne olacak.Hocam bir kez de aynı ses kaydını ses kayıtlarının isimlerini ve sıralamasını değiştirip yeniden yüklendiğine şahit olmuştum.Hatta arkadaşımız ses kayıtlarını kesmiş karıştırmıştı.Aynı ses kayıtlarından yenilerini türetmiş,yeniden bir sıralama oluşturmuştu .Kaç ay sonra rastlantı eseri farketmiştim.Bu gibi durumlarda ne yapacaksınız hocam geri iade olacak mı.İşiniz zor sizin de hocam.doktor milletiyle uğraşması çetrefillidir.Boşa giden tek coin in peşine düşülecektir tahminim şimdiden Allah yardımcınız olsun diyorum:)
Ben de beğenemedim açıkçası. Çoğu paylaşılan şey taklit olduğu için yoracak gibi.

Kullanıcı avatarı
drcamper
VIP
VIP

Mesaj gönderen drcamper » Prş Haz 28, 2018 11:20 pm

Olumsuz yorumlara katılıyorum.

Kullanıcı avatarı
Kuantum
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Kuantum » Prş Haz 28, 2018 11:22 pm

Eski sisteme devam edilmesi taraftarıyım. Bilinmeden indirilen linkler ve boşa gidecek coinler olacak.

Kullanıcı avatarı
mmt89
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen mmt89 » Prş Haz 28, 2018 11:38 pm

Olumsuz yorumlara katılmakla beraber benim önerim;
- Linklerin misafirlere kapatılması
- İndirme linklerini görmeye kota koyulması
- Paylaşım yapıldıktan kotanın yenilenmesi

Yoksa görüyoruz eski paylaşımların yeni gibi lanse edilip içeriğini bile göremediğimiz şeylere tuscoin harcayıp, niyeti selim olmayanlara tuscoin kazandırırız.

Kullanıcı avatarı
Victarion
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Victarion » Prş Haz 28, 2018 11:44 pm

Yeni sistemin çok açığı var. Kötü kullanım başlayabilir. Eski paylaşımlar yeni olarak gösterilebilir. İçeriğini görmediğimiz şeye coins verebiliriz. Bir an önce bu yanlıştan dönülmelidir eski sisteme.

Kullanıcı avatarı
kermitkalp
VIP
VIP

Mesaj gönderen kermitkalp » Prş Haz 28, 2018 11:45 pm

Hocam oncelikle emeginize saglik gercekten zaman ayirmissiniz.

Benim kafama takilan sey su; ben bugun iki tane kitap aldim, yarin da taratip siteye yukleyecegim vip olabilmek icin. Ancak vip oldugumda(tabi mumkunse) elime gececek coinler ya indirmek istedigim seylere yetmezse? Elimde surekli kitap alacak kadar para veya alternatif olusturacak kadar mb olmuyor. Yani vipligim bu uygulamadan sonraya kalirsa bi hafta once vip olmadim diye biraz haklarim kisitlanmis olmuyor mu? Cevap icin tesekkur ederim.

messy
VIP
VIP

Mesaj gönderen messy » Prş Haz 28, 2018 11:51 pm

Ellerinize sağlık büyük emek olduğu ortada.Çok büyük riskleri içeren bir karar olduğunu düşünüyorum.Öncesinde Vip Plus' idim.Şimdi Vip üyeliğe düşürüldüm ama bu COİN hesabı ile olsaydı sanırım üzülürdüm.Yine eski sistemle paylaşıma devam ederim muhtemelen. COİN,hesap cüzdanı işleri bana ters.
Sonuçta, getirisi olabilir ama götürüsünün daha fazla olacağı bir sistem gibi geldi.Art niyetli insanlar mutlaka çıkacaktır.Boşa giden COİN'ler yüzünden feveranlar duymaya hazırsınızdır umarım ':)

Eski yöntemlerin devam etmesi güzel olmuş tabi.İnşallah beklentilerinizi karşılar ve sitede güncel ses kaydı ve kaynak konusunda ki kısırlığa bir çare olur.Sevgilerimle.....

Kullanıcı avatarı
kermitkalp
VIP
VIP

Mesaj gönderen kermitkalp » Prş Haz 28, 2018 11:52 pm

Hocam mesela az evvel tusdata 2018 ek not basliginda bi linke tikladim yanlislikla ve 3 coin gitti ancak linki de goremiyorum yani su an bos yere gitmis olsu, boyle boyle giderse ben hicbi sey indiremeden butun coinlerim bitecek sanirim :(

Askorbik asit
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Askorbik asit » Prş Haz 28, 2018 11:53 pm

Olumsuz yorumlara katılıyorum. Sistem kullanıcı yorumlarına göre aktifleşmesi taraftarıyım. Sonuçta bu sistemi kullanacak bizleriz. Çoğunluğun istemediği bir sistemi uygulamak demokratik ve adil olmaz.

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen drsurgeon » Cum Haz 29, 2018 12:00 am

Düşünce çok güzel ama yorumları okuduğum kadarıyla sistem açıkları çok fazla atıyorum biyokimya indiren birisi farma diye ısimleri değiştirip tekrar yükleyebilir ya da eski kayıtları yeni diye yükleyebilir ve indirenler malesef bu coinler yüzünden mağduriyet yaşayabilir sistem sıkı takip edilirse sitenin aktifliği artacağı kesin düşünenlerin emek veren herkesin eline sağlık

Kilitli