TUS-COIN DEVREDE!

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
kermitkalp
VIP
VIP

TUS-COIN DEVREDE!

Mesaj gönderen kermitkalp » Cum Haz 29, 2018 12:04 am

Ben olayi tam anlamamisim ama sanirim su saatten sonrs eski sistemle vip olursam eski sistemdeki vipte olanlara erisim normal ama yeni sistemde yuklenecek olanlara bu coin olayi gelmis. Neyse once bi vip olayim da ondan sonra kafa yorarim :D kusura bakmayin teknolojiyle aram cok iyi degil, yine de emeginize saglik.

amaranth
VIP
VIP

Mesaj gönderen amaranth » Cum Haz 29, 2018 12:13 am

Merhaba site içinde emek veren herkese teşekkür ederim.Paylaşımların artması için oturup düşünen buna emek veren beyinlere de teşekkür ederim.Özverinize hayranım.Paylaşım artırma çabanızı anlıyorum ama kızmazsanız sayın yetkili arkadaşlarım bu coinli sistemi ben sevemedim.Olumsuz yorumlara katılıyorum.Sevgiler saygılar.

Kullanıcı avatarı
Mhawk
VIP
VIP

Mesaj gönderen Mhawk » Cum Haz 29, 2018 12:18 am

-Bence paylaşım yapan coin kazansın fakat linke tıklayıp indiren kişiden coin gitmemeli çünkü bir linke farklı zamanlarda 2-3 defa bile tıklanıldığı oluyor.Bir süre sonra coin bitince paylaşılan linke tıklanamayacak ve yeni yeni accountların açılmasına neden olacaktır.Her ne kadar banlanılsalar da yönetim için zaman kaybı olacaktır,zamanında torrent sitelerini kullandığım hatta yöneticilik yaptığımdan biliyorum.
-Yeni paylaşım yapan birinin kazanacağı coinle alternatif oluşturanınki aynı olmamalı.
-Eski sunumu yeni gibi oluşturan bir kişi işe bence hiç coin kazanmamalı hatta açtığı başlık kapatılmalı bunu daha önceleri de diyecektim fakat şimdi nasip oldu.Başlık kapatılıp eski konuya alternatif olarak iliştirilmeli alternatif olarak coin kazanmalı.
Emeğinize sağlık baya uğraşmışsınız bende pek sevemedim ama bakalım umarım iyi olur :)
En son Mhawk tarafından Cum Haz 29, 2018 12:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Diagnostic
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Diagnostic » Cum Haz 29, 2018 12:19 am

Eski sistem candir gerisi heyecandir. Daha nasil vip olunur olayini kavramayip her gun sohbette soran insanlar varken bu coin olayini anlayacaklarini sanmiyorum.(ki forumlarda yuzlerce kez anlatildigi halde) zaten yogun olan moderatorluk boşa giden coinlerin hesabini yapmakla daha da yogunlascak. Vip plus ,coin vs hep bir yeni birseyler deneme sureci var ama uzun soluklu olacagini sanmiyorum. Hali hazirda mis gibi sade bir sistem varken boyle sanal paralarla kafa yormak pek bana gore degil. Yorumlari okudum da sicak bakan pek kimse yok.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Cum Haz 29, 2018 12:24 am

Olumsuz yorumlara saygılıyım, yeni sisteme ise tamamen destek veriyorum. Yeni bir şey olduğu için değil, iyi bir şey olduğu için. Coin meselesi çok zor gibi geliyor arkadaşlara ilk etapta ama arkadaşlar iyice irdelerseniz her bir alternatifinizin gerçek karşılığını almış olacaksınız. Ne kadar hakettiysen o kadarını kesin kazanacaksın mantığı var. Kaybedilen coinler devede kulak kalacak.
Ancak adam vip olduktan sonra 3 ay geçer birseye ihtiyacı doğar siteye katkısı 3ay boyunca yokken o an ihtiyacı için girer bi bakar coin yetmiyor. E bana kalırsa bu adildir. Benim öngörüm bu yönde.

Fakat sistemin özellikle @PlastikCerrah arkadaşımızın vurguladığı açığı özelden moderatörümüze iletmiştim, çok haklı bir uyarı ve düzeltilmesi gereken bir açık. Zaten o açık illaki kendini düzelttirmek için can yakan durumlara sebep olurdu. Maksat olumsuz vakalar yaşanmadan açığı gediği kapatalim

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Bulut Genç » Cum Haz 29, 2018 12:39 am

Hak etmeyen paylaşımlar yada yalancı linklerle coin toplamaya çalışanlar uyarı cezası alacak. Eski sistemde bunların takibi çok zorken yeni sistemde TUS-Coin'i boşa giden kullanıcı hemen uyarı yazıp durumu yönetime bildirmeye çalışacaktır. O kişinin geri ödemesi yapılır ve yeni kişilerin tuzağa düşmesi engellenmiş olur. Eski sistemde aynı dosyaları yeni başlıklara yükleyenleri takip etmek daha zordu. Birçok başlıkta başlığı açan dahil kimse bir satır yorum yapmamış. Bu sistem yorum yazmayı da teşvik ediyor.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Cum Haz 29, 2018 12:46 am

@Bulut Genç kesinlikle dostum. Sistemi ilk etapta beğenmeyen arkadaşları anlıyorum ancak vakit geçtikçe sitenin ihtiyacıyla örtüşen bir sistem olduğu anlaşılacaktır :)

Kullanıcı avatarı
enan
VIP
VIP

Mesaj gönderen enan » Cum Haz 29, 2018 12:59 am

Öncelikle baya uğraşılmış kafa yorulmuş belli bu yüzden elinize sağlık, fakat bende sistemin sağlıklı işleyeceğinden şüpheliyim paylaşım yapan emek veren üyeleri diğerlerinden ayırmak için kullanılan eski sistem(yeni sistemden çok daha basit ve adil olduğu kanaatindeyim) dahi birçok kullanıcı tarafından karmaşık bulunurken böyle bir sisteme yeni üyeleri adapte etmenin çok daha zor olacağını ve insanları daha da soğutacağını düşünüyorum.Ayrıca elinde yeni paylaşım olmayan üyeleri farklı arayışlara itecektir

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Cum Haz 29, 2018 1:04 am

@enan dostum eski sistemin birçok kullanıcı tarafından karmaşık olduğu söyleniyor oluşu eski sistemin karmaşık oluşu değil, bazı işgüzar üyelerin anlamamaya diretmesiyle alakalı bir durumdu

Yeni sistem açık ara bir adalet hakimiyeti sunuyor, bilhassa vip üyeler arasında

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Bulut Genç » Cum Haz 29, 2018 1:07 am

Eski sistemle VIP olmak hâlâ mümkün. Şu ana kadar açılan tüm başlıklardaki tüm linkleri herkes görebiliyor arkadaşlar. Evet değişiklik ilk başta korkutucu gelebilir. Sistem biraz karmaşık gibi gelebilir ancak aramızda kimse bunu anlayamayacak durumda değil.

Kilitli