Özür dileriz

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Özür dileriz

Mesaj gönderen HekimBaba » Pzt Tem 02, 2018 11:47 am

Bunu söylemekten hicap duyuyorum ama dün yine bir kez daha saldırıya uğradık. Bu sefer de @karacellat58 isimli moderatorümüzün hesabı ele geçirildi.Hal bu iken siteyi 1 gün öncesine döndürdük.
Bunu yapan her kimse ve ya artık birden çok kişiyse site açığını yakalamış belli ki. Bu kadar insanı mağdur etti diye şikayetlenmek boşuna artık. İlk seferinde yaşadığımızda önlem almalıydık.Ama almadık. Herhalde bir daha yaşanmaz dedik. Yani tek sorumlusu biziz sayın değerli üyelerimiz.Yaşanan rahatsızlık için özür dileriz.Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağız.
Dünden bu yana coin vs. gibi kaybettiyseniz söyleyin geri getirmeye çalışırız.
Coin olayına gelince,başlık altına yazmıştım ama yine tekrar ediyorum. Kimsenin mağdur olmasına izin vermeyiz.Kapitalizmin oyunu değil bu arkadaşlar.Sadeceye siteye renk katmak için düşünülmüş bir sistem. Üyelere ve siteye zararı dokunacaksa tabi ki kaldıracağız. Ama belli bir süre deneyelim lütfen. Sizleri üzecek hiç bir şey yapmayız.Burası bir forum sitesi ve sizler bizim velinimetimizsiniz.
Yaşanan olay için tekrar özür diler,saygılarımızı sunarız...

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt Tem 02, 2018 11:50 am

Coinini hatirlamayanlara ne olacak hocam?

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen HekimBaba » Pzt Tem 02, 2018 11:58 am

AlpErTunga yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 11:50 am
Hatırlamalarını rica ediyoruz

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt Tem 02, 2018 12:04 pm

HekimBaba yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 11:58 am
AlpErTunga yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 11:50 am
Hatırlamalarını rica ediyoruz
Şimdi kimsenin hakkına girmek istemem ama noktadan sonra 70 vardi. Noktadan öncesini hayal meyal hatirliyorum. Aslinda bilinebilir hocam yoneticiler tarafindan. Tum kullanicilara hediye coin verilebilir bu aksakliktan sonra :)

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Tem 02, 2018 12:05 pm

Hocam dış mihrakların siteye yaptığı bu spekülatif saldırıların yoğunlaştığı dönemde birlik ve beraberlik çağrısı yapıyorum :)

lockpicker
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lockpicker » Pzt Tem 02, 2018 12:06 pm

geçmiş olsun. bütün yöneticilerin hesaplarının (aslında herkesin, her ortamda) max uzunlukta büyük-küçük harf-rakam-karakter kombinasyonlu şifre olusturması faydalı olacaktır. sitemiz güçlü, toparlanacaktır.

drmozambik
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drmozambik » Pzt Tem 02, 2018 12:19 pm

Hocam geçmiş olsun Dün iki kitap paylaştım. Bugün baktım başlık ve linkler sitenin hiçbiriyerinde yok.Bundan dolayı mı.

Kullanıcı avatarı
penguinn
VIP
VIP

Mesaj gönderen penguinn » Pzt Tem 02, 2018 12:32 pm

HekimBaba yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 11:47 am
Bunu söylemekten hicap duyuyorum ama dün yine bir kez daha saldırıya uğradık. Bu sefer de @karacellat58 isimli moderatorümüzün hesabı ele geçirildi.Hal bu iken siteyi 1 gün öncesine döndürdük.
Bunu yapan her kimse ve ya artık birden çok kişiyse site açığını yakalamış belli ki. Bu kadar insanı mağdur etti diye şikayetlenmek boşuna artık. İlk seferinde yaşadığımızda önlem almalıydık.Ama almadık. Herhalde bir daha yaşanmaz dedik. Yani tek sorumlusu biziz sayın değerli üyelerimiz.Yaşanan rahatsızlık için özür dileriz.Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağız.
Dünden bu yana coin vs. gibi kaybettiyseniz söyleyin geri getirmeye çalışırız.
Coin olayına gelince,başlık altına yazmıştım ama yine tekrar ediyorum. Kimsenin mağdur olmasına izin vermeyiz.Kapitalizmin oyunu değil bu arkadaşlar.Sadeceye siteye renk katmak için düşünülmüş bir sistem. Üyelere ve siteye zararı dokunacaksa tabi ki kaldıracağız. Ama belli bir süre deneyelim lütfen. Sizleri üzecek hiç bir şey yapmayız.Burası bir forum sitesi ve sizler bizim velinimetimizsiniz.
Yaşanan olay için tekrar özür diler,saygılarımızı sunarız...
Hepimize geçmiş olsun hocam.

Saldırının ayrıntılarını bilmeden konuşmak doğru olmaz belki ancak sitenin phpbb versiyonu güvelik açıkları barındırdığı bilinen 3.2.0 olarak görünüyor. 3.2.2'ye güncellemeyi düşünüyor musunuz?

Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen vermilliolus » Pzt Tem 02, 2018 12:58 pm

Mesajlarımızın başından ayrılmayalım. Seferberlik ilan ediyorum. Sabaha kadar nöbetteyiz.

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Tem 02, 2018 1:02 pm

vermilliolus yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 12:58 pm
Mesajlarımızın başından ayrılmayalım. Seferberlik ilan ediyorum. Sabaha kadar nöbetteyiz.
Bu minvalde atılan mesajlar tamamen üyeleri kışkırtma amaçlı ve asılsız mesajlar.Mesajlarınızı koruyacak kurumlar etkili bir şekilde çalışıyor.Kimse forum mesajlarının silindiği gibi komik bahanelerle bize gelmesin.Kışkırttığınız %50'yi evlerinde zor tutuyorum.

Kilitli

“Bildiri ve Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir