Özür dileriz

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

Özür dileriz

Mesaj gönderen vermilliolus » Pzt Tem 02, 2018 1:05 pm

SamTzu61 yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 1:02 pm
vermilliolus yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 12:58 pm
Mesajlarımızın başından ayrılmayalım. Seferberlik ilan ediyorum. Sabaha kadar nöbetteyiz.
Bu minvalde atılan mesajlar tamamen üyeleri kışkırtma amaçlı ve asılsız mesajlar.Mesajlarınızı koruyacak kurumlar etkili bir şekilde çalışıyor.Kimse forum mesajlarının silindiği gibi komik bahanelerle bize gelmesin.Kışkırttığınız %50'yi evlerinde zor tutuyorum.
Adamlar silmiş. Whatsapp mesajı attılar bana. Arkadaş kalalım olur mu dediler tamam dedim. Şizofren misin yaaaa

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt Tem 02, 2018 1:33 pm

Coine karşi yapilan bir saldiri ise neden sitedeki coin sistemini de silmedilerki? Veya neden sadece karacellat58i hacklediler. Diger yoneticiler de coini destekliyorlardi. Bunlar kafamdaki sorular. Kişisel fikrim karacellatin kullanicilara konusma seklinin emri vaki oluşu. Rahatsiz etmis olabilir birilerini.

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP
VIP

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Pzt Tem 02, 2018 2:45 pm

AlpErTunga yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 1:33 pm
Coine karşi yapilan bir saldiri ise neden sitedeki coin sistemini de silmedilerki? Veya neden sadece karacellat58i hacklediler. Diger yoneticiler de coini destekliyorlardi. Bunlar kafamdaki sorular. Kişisel fikrim karacellatin kullanicilara konusma seklinin emri vaki oluşu. Rahatsiz etmis olabilir birilerini.
Hocam siz gözünüzün önündeki sebepleri görmeyip çok yanlış yerlere yöneliyorsunuz vip üyesi olduğunuz site ne işe yarıyor?Kitap satın almıyorsunuz burdan indiriyorsunuz dersaneye para vermiyorsunuz burdan ses kaydı dinliyorsunuz vs..Hala da yok konuşması emri vaki yok coin sistemi diyorsunuz bu sitenin varlığına kim karşı olabilir sizce? Bu sorunun cevabını sizden ciddi manada bekliyorum :)

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt Tem 02, 2018 3:06 pm

Son_Tus_Bükücü yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 2:45 pm
AlpErTunga yazdı:
Hocam siz gözünüzün önündeki sebepleri görmeyip çok yanlış yerlere yöneliyorsunuz vip üyesi olduğunuz site ne işe yarıyor?Kitap satın almıyorsunuz burdan indiriyorsunuz dersaneye para vermiyorsunuz burdan ses kaydı dinliyorsunuz vs..Hala da yok konuşması emri vaki yok coin sistemi diyorsunuz bu sitenin varlığına kim karşı olabilir sizce? Bu sorunun cevabını sizden ciddi manada bekliyorum :)
Dersaneler mi diyorsunuz? Ben kesin şu sebep demedimki. Bir çok sebep olabilir. Bunun gerçek sebebi şu demek yanliş olur. Coin sistemi gelir gelmez hacklendigi icin ve sadece yoneticilerden karacellat hacklendigi icin oyle düşündüm . Bigbang hacklendigi vakitte neler olmustu tam hatirlayamadim. Vip plus mi gelsin demisti tam bilmiyorum zamanlamayi. Benim fikrim tek sebep degil bircok sebep olabilir. Dersaneler direk mahkemeye de verebilirler eger kendi kaynak ve kitaplarini usulsuz paylasiyorlar diye. Boyle hackerlik yapacaklarini dusunmuyorum. Bu da benim kisisel fikrim. :)

sarahgreen
VIP
VIP

Mesaj gönderen sarahgreen » Pzt Tem 02, 2018 3:20 pm

AlpErTunga yazdı:
Bence de.. Üslup önemli ama coin etmediğinden sanırsam önem verilmiyor... Benim aklımdan geçti bir sonraki saldırı malum kişiye olacak dedim ve oldu.. Desteklediğimden değil perşembenin gelişi çarşambadan belli olduğundan.. Değişir mi üslup..hiç sanmıyorum..

caglar221
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caglar221 » Pzt Tem 02, 2018 6:00 pm

1.5 coın zarardayım. 146 coınde olduğumu hatırlar gibiyim. El atılırsa sevinirim.

caglar221
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caglar221 » Pzt Tem 02, 2018 6:03 pm

Dersaneler bu siteye karşı olmaz gençler tam tersi göz yumar. Nedenlerini çok düşünürseniz anlarsınız.

Kullanıcı avatarı
md55
VIP
VIP

Mesaj gönderen md55 » Pzt Tem 02, 2018 6:14 pm

Eski site SMF kullanıyordu güvenlik açısından PHPBB'den daha iyi bir yazılımdı aslında. Biliyorum yine site taşımak çok zor olur ama yenilenme aşamasında MyBB ya da ücretli olan XenForo gibi bir forum yazılımı kurabilirdiniz aslında. Tus-coin için yüklediğiniz modun bir açığı olabilir. Yine de bu gibi durumların tekrar yaşanmaması için yeni eklentiler eklerken güvenlik açığına sebep olup olmayacağını incelemeniz bu kaynak hazinesinin devamlılığı açısından hayati olacaktır.

aerztin37x
VIP
VIP

Mesaj gönderen aerztin37x » Pzt Tem 02, 2018 7:29 pm

caglar221 yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 6:03 pm
Dersaneler bu siteye karşı olmaz gençler tam tersi göz yumar. Nedenlerini çok düşünürseniz anlarsınız.
sebep ne hocam merak ettım

caglar221
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caglar221 » Pzt Tem 02, 2018 8:08 pm

aerztin37x yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 7:29 pm
caglar221 yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 6:03 pm
sebep ne hocam merak ettım
Artık dersaneler 3. sınıftan kafalıyor tıpçıları. Olmadı 4 ya da 5.'te bünyeye katıyor. Bunlar cepte bunlardan para geliyor. Bir de para kaptırmak istemeyen ya da parası olmayan kesim var. Bu kesim örnek vermek gerekirse 6 kişi olsun. Bu 6lı para vermeyeceğinden dolayı son sene ttsleri alamıyor diyelim.Geçmiş yıllarınkini abilerinden alıyor ya da cüzi rakamla ikinci el alıyor birilerinden. bu para o birilerine kalıyor. Bu 6lıdan dersanelere giden para 0 lira. Antitusif diyor ki beyler biz dersanelerin linklerini paylaşırız kitaplarını seslerini ama değerliler vıp'de bunun için şu kitapları al ve paylaş. Seni hızlıca vıp yapalım. Bu 6'lı vıp olmak için her biri bir kitap alıyor ve dersanenin cebine 6 kitap parası giriyor. özetle bu. Bu site matrixteki neo yani. Neo en başından beri matrix'in kendisinden haberdar olduğu ve buna izin verdiği biriydi hani. o hesap.

Kilitli

“Bildiri ve Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir