Özür dileriz

Önemli Bildiri ve Duyurular
mdsolo

Özür dileriz

Mesaj gönderen mdsolo » Sal Tem 03, 2018 12:02 am

iş site üzerinden yapılan iş değil sitenin bulunduğu yani barındığı web sunucusu üzerindeki başka site üzerinden bu sitenin database bilgileri çekilerek remote mysql bağlantısıyla bunu shell denen serverlara zarar veren ufak kodlamaları olan dosyalarla yapıyorlar shell aracılığıyla bağlantı sağlanıp istedikleri kullanıcının şifresini istedikleri an değiştirip kullanabilirler. site üzerinde versiyondan kaynaklı bir açık mevcut görünmüyor. site yöneticisi siteyi cloudflareye saklasada dns sunucularının aslının hangi web hostunda barındığının tespiti kolay maalesef...

turbulance
VIP
VIP

Mesaj gönderen turbulance » Sal Tem 03, 2018 10:46 am

Sanırım benim de coinlerden birazı gitmiş tam hatırlamıyorum ama 460 falandı çok bişi değil sanırım. Bir kaç yükleme yapmıştım onlardan geldi, harcadığım oldu. Çok iş çıkıyorsa kalsın ama. Coin sistemi konusunda da emin değilim. Şöyle bir şey. Makro bazlı bir sistem gibi. Bir sıkıntı durumunda önceden yüklenmiş bütün linkler kaybolacak gibi duruyor. Açıkçası çok güvenilir bir sistem gibi gelmedi bana. Mesela site geriye döndürüldüğünde benim o şekilde yazdığım linkler ilk bir hata veriyordu şimdi düzelmiş gibi. Bilemedim. Denemek lazım bir süre :) Fayda getirecek bir uygulama ise herkese getirecek neticede. Yok getirmiyorsa zaten kaldırılır diye düşünüyorum.

KEYFİX
VIP
VIP

Mesaj gönderen KEYFİX » Sal Tem 03, 2018 12:43 pm

site yonetimi ;geçmiş olsun,sizinleyiz olur boyle şeyler moral bozmadan devam,coinlermde azalma var mi bilmiyorum varsada kurban olsun size...

methotrexat35
VIP
VIP

Mesaj gönderen methotrexat35 » Sal Tem 03, 2018 12:58 pm

Yani onu bunu bilmem ama şu sitenin yöneticilerinin samimiyeti takdir edilecek bir durum gerçekten.aslında daha önce lafı geçmişti ama belki belli çok cüzi bir ücret toplayabiliriz 5 lira 10 lira v.s hem sitenin gelişimine hemde kaynak çeşitliliği sağlanabilir.bu ücret kimseyi ne fakir eder ne de zengin.kendi şahsi düşüncemdir.

Ayaz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayaz » Sal Tem 03, 2018 1:18 pm

bence hatirlamayan herkese 100 coin verilsin.

Kullanıcı avatarı
dr_break
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen dr_break » Sal Tem 03, 2018 2:46 pm

arkadaşlar coinleri dert etmeyin ihtiyacı olan yada magdur olan arkadaşlar bize yazarsa yardımcı oluruz sınava kalmıs 39 gün kimseyi magdur etmeyiz merak etmeyin ;) hepimizin garantörü hekim babadır söz verdiyse tutar içiniz ferah olsun..bu site hepimizin hepimizin emeği var içinde yeter ki art niyetli olmayalım ve birbirimize saygılı olalım :)

Drdemir
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drdemir » Sal Tem 03, 2018 9:29 pm

canınız sağolsun :)

onurgunes
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen onurgunes » Çrş Tem 04, 2018 12:27 am

bi antitusif vardı ücretsiz olan sizde paragöz olmussunuz hersey parayla değil mi akıl küpleri sizi tuscoin miş sizin olsun ölü linkleriniz

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Tem 04, 2018 12:35 am

onurgunes yazdı:
Çrş Tem 04, 2018 12:27 am
bi antitusif vardı ücretsiz olan sizde paragöz olmussunuz hersey parayla değil mi akıl küpleri sizi tuscoin miş sizin olsun ölü linkleriniz
Hem olayı anlamadan konuşuyorsunuz. Hem de siteye 8 aydır üye olmanıza rağmen bir tane bile paylaşımınız yok. Ama her ne hikmetse söylenme hakkınıza sahipsiniz
Umarım gerçekten paralı olur

onurgunes
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen onurgunes » Çrş Tem 04, 2018 12:50 am

dönem 1 öğrenci ne paylaşacakmış söyleyinde paylaşayım .Bir şeyler söylerdim de internetten laf dalaşına girmeyeceğim sizin gibi

Kilitli

“Bildiri ve Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir