TUS-COIN : Tamam mı Devam mı?

Önemli Bildiri ve Duyurular

TUS-Coin sistemine devam edelim mi?

Maaşlar yüksek tutulacaksa,coinimiz bol olacaksa devam edelim bence
57
22%
Hayır ya,yeni sisteme bir türlü ayak uyduramadım gitti.Eski sisteme dönelim hadi
206
78%

Toplam oy: 263

karton_kağıt
VIP
VIP

TUS-COIN : Tamam mı Devam mı?

Mesaj gönderen karton_kağıt » Çrş Tem 18, 2018 7:29 pm

Devam edecek olsa bile link başına düşecek coin'lerde standart olmalı, bunu yönetim belirlemeli ve bence çok da yüksek olmamalı. Benim düşüncem böyle.

Site için emeği geçenlere teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
srassim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen srassim » Sal Eyl 11, 2018 9:22 am

Amin yazdı:
Sal Eyl 11, 2018 9:07 am
ben 3 paylaşım yaptım.
açıkçası paylaşım yaptıktan sonra bir baktım COİN alamıyorum , yani düzeltme ile düzeltemedem o yüzden linkleri sildim.
bence biraz forum da , paylaşılan linkler direk coin sistemine dahil olursa daha mantıklı.
yani ben paylaşım yaptım ama link vermediğim için coin gelmiyormuş ... sonrası düzeltme YOK veya ben bulamadım ve yapamadım o yüzden linkleri sildim. bilmiyorum... biraz basitleşirse mantıklı gibi.
Coin sistemi askıya alındı. Eski usül vip sistemi devam ediyor. Paylaşım yaptıktan sonra konuyu bildir kısmından yetkili arkadaşlara bildirmeniz gerekiyor. Bu konuyu incelemenizi öneririm: http://antitusif.com/viewtopic.php?f=3&t=4272

Coin sistemi ile ilgili son duyuru:
Mentor yazdı:
Çrş Ağu 08, 2018 10:57 pm
Sevgili arkadaşlar;
Biliyorsunuz ki 25 Haziran 2018'de sitemizin daha iyi önlemler alması amacı ile TUS-COİN sistemine geçilmişti. Fakat üyelerimizin refahı ve sitenin işleyişi açısından bu sistemi sizlerin oylamasına sokarak terk etme kararı aldık.

Şuan sitemize web üzerinden girişlerde duraksamalar ve ağırlıklar söz konusu, en başta biz yöneticiler olmak üzere herkes bu konuda haklı olarak şikayetçi.

Sitede yapacağımız iyileştirme öncesinde Coin sitemine göre başlığa konulmuş linkleri, normal link halinde tekrar düzeltmenizi sizlerden rica ediyoruz. Lütfen herkes KENDİ BAŞLIK MESAJLARINDA MEVCUT OLAN COİN'Lİ LİNKLERİ NORMAL LİNK HALİNE GETİRSİN

Biz de bir an evvel sitemizi iyileştirelim.

Bahsedilen işlem için zor olduğunu varsa düşünenleriniz, endişelenmeyin sandığınız kadar zor bir işlem değil, ve sadece bir-iki dakikanızı alıcaktır:

Daha önce bir başlıkta alternatif linkinizi veya kaynağınızı Coin li halde (payforlink) paylaştıysanız, o başlıkta kendi mesajınızdaki coinli linki açın, daha sonra mesajı düzenleme ile payforlink'i silerek yerine gerçek linki yapıştırın, hepsi bu kadar

Herkesin çağrımıza riayet edeceğini umarak şimdiden teşekkürlerimi iletmek istiyorum, sağlıcakla kalın.

ahmet123321
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmet123321 » Sal Eyl 11, 2018 9:40 am

Kesinlikle tus coin sistemi çok güzel olmuş devam edilebilir yalnız dosya indirmenin tus coinle alakası olmamalı