Anatomi SMT- H.ozan tavsiye?

TUS için dershane ve dershanedışı videolar
bekirgazi
VIP
VIP

Anatomi SMT- H.ozan tavsiye?

Mesaj gönderen bekirgazi » Çrş Mar 21, 2018 8:01 pm

Arkadaşlari elimde tusdata 2017 basım anatomi notu var(h.ozan). Ben bu notu h.ozan hocadan dinledim sizlere sorum şu; SMT video kayıtlarıyla beraber bu elimdeki kitabı çalışsam çok fazla uyumsuzluk olur mu?

drey
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drey » Çrş Mar 21, 2018 8:12 pm

dinlediğiniz kayıtları paylaşabilir misiniz?

darkblue
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen darkblue » Çrş Mar 21, 2018 8:15 pm

Smt kitabında zaten çoğu şeyi yazmış siz pek ekleme yapmıyorsunuz yani smtyi dinlerken normalde de kitaba pek ihtiyaç olmuyor , yine de önemli gördüğü yerleri elinizdeki kitaptan işaretlersiniz ama tek başına smtyi dinlemek bile epey bir şey öğretiyor bence.Özellikle kas kemik ve dolaşım adına çok şey katar.

bekirgazi
VIP
VIP

Mesaj gönderen bekirgazi » Çrş Mar 21, 2018 8:22 pm

kulekcif yazdı:
Çrş Mar 21, 2018 8:15 pm
Smt kitabında zaten çoğu şeyi yazmış siz pek ekleme yapmıyorsunuz yani smtyi dinlerken normalde de kitaba pek ihtiyaç olmuyor , yine de önemli gördüğü yerleri elinizdeki kitaptan işaretlersiniz ama tek başına smtyi dinlemek bile epey bir şey öğretiyor bence.Özellikle kas kemik ve dolaşım adına çok şey katar.
Cevap için teşekkürler hocam

bekirgazi
VIP
VIP

Mesaj gönderen bekirgazi » Çrş Mar 21, 2018 8:24 pm

Ancak sorumu anatamadım heralde. Ben tusd.t. kursiyeriyim ve h.ozandan dersi dinledim ancak anatomi netlerimi birtürlü düzeltemedim ve bu yüzden SMT videolarıyla elimdeki d.t. fasikülünü dinlesem çok fazla uyumsuzluk olur mu sizce?

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Percy » Çrş Mar 21, 2018 8:59 pm

Hocam anatomi anatomidir. Sadece kitabı takip etmeye çalışma fazla, anlamaya çalış. Mantığını kavrattıktan sonra hasan ozanın kitabından takip et

darkblue
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen darkblue » Çrş Mar 21, 2018 11:19 pm

bekirgazi yazdı:
Çrş Mar 21, 2018 8:24 pm
Ancak sorumu anatamadım heralde. Ben tusd.t. kursiyeriyim ve h.ozandan dersi dinledim ancak anatomi netlerimi birtürlü düzeltemedim ve bu yüzden SMT videolarıyla elimdeki d.t. fasikülünü dinlesem çok fazla uyumsuzluk olur mu sizce?
Sorunuzu anladım ama ben cevabı tam anlatamadım sanırım.Demek istediğim smt dinlerken zaten kitap takibi pek yapılmıyor , kendi çizimler falan yapıyor.Örneğin boş bi kol resminde kendi tek tek çiziyor sinirleri izledikleri yolu vs.Hasan ozanın kitabını bilmiyorum, muhtemel uyumsuzluk olur ama smt yi dinledikten sonra zafen elinizdeki kitaba da daha rahat çalışır olursunuz.Önemli, soru olarak bekliyorum falan dediği yerlere de elinizdeki kitaptan işaret koyun yeter bence zaten elinizdeki kitap tamamen boş değildir hasan ozandan bi tur dinlediğinize göre.

bekirgazi
VIP
VIP

Mesaj gönderen bekirgazi » Çrş Mar 21, 2018 11:49 pm

kulekcif yazdı:
Çrş Mar 21, 2018 11:19 pm
bekirgazi yazdı:
Çrş Mar 21, 2018 8:24 pm
Sorunuzu anladım ama ben cevabı tam anlatamadım sanırım.Demek istediğim smt dinlerken zaten kitap takibi pek yapılmıyor , kendi çizimler falan yapıyor.Örneğin boş bi kol resminde kendi tek tek çiziyor sinirleri izledikleri yolu vs.Hasan ozanın kitabını bilmiyorum, muhtemel uyumsuzluk olur ama smt yi dinledikten sonra zafen elinizdeki kitaba da daha rahat çalışır olursunuz.Önemli, soru olarak bekliyorum falan dediği yerlere de elinizdeki kitaptan işaret koyun yeter bence zaten elinizdeki kitap tamamen boş değildir hasan ozandan bi tur dinlediğinize göre.
Teşekkür ederim.