Tustime nasıldır?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
lightblue
VIP
VIP

Tustime nasıldır?

Mesaj gönderen lightblue » Sal Eki 09, 2018 8:44 am

gsad1905 yazdı:
Sal Eki 09, 2018 1:11 am
Yavuz hoca gittiyse tustime büyük kayıp yaşamış demektir, tus dersanesi açsam gözüm kapalı yazacağım ilk isim, tus tarihinin en başarılı hocası olan yavuz şahindir
Neden ayrıldı bilmiyorum sanırım kendiyle ilgili sıkıntılar vardı, başka dersaneye geçmedi çünkü.Çok iyi hoca gerçekten benim gözümde biyokimya gibi nefretlik dersi bile sempatik hale getirebilmişti.Tustimeın 4-5 sene önceki kadrosu harikaymış şimdi gerçekten kan kaybetti epey.Smt , yavuz şahin , suat dede teker teker ayrıldılar offlineları var allahtan da mahrum kalmıyoruz.

neyaptın
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen neyaptın » Sal Eki 09, 2018 9:44 am

lightblue yazdı:
Sal Eki 09, 2018 8:44 am
gsad1905 yazdı:
Sal Eki 09, 2018 1:11 am
Yavuz hoca gittiyse tustime büyük kayıp yaşamış demektir, tus dersanesi açsam gözüm kapalı yazacağım ilk isim, tus tarihinin en başarılı hocası olan yavuz şahindir
Neden ayrıldı bilmiyorum sanırım kendiyle ilgili sıkıntılar vardı, başka dersaneye geçmedi çünkü.Çok iyi hoca gerçekten benim gözümde biyokimya gibi nefretlik dersi bile sempatik hale getirebilmişti.Tustimeın 4-5 sene önceki kadrosu harikaymış şimdi gerçekten kan kaybetti epey.Smt , yavuz şahin , suat dede teker teker ayrıldılar offlineları var allahtan da mahrum kalmıyoruz.
Ben tustime ankara şubeye gidiyorum, yavuz şahin hoca hafta sonu bize ders anlattı, ayrılmamış. Geçen haftada Bülent hoca anlattı. gerçekten ikiside çok iyidi ama yavuz şahin açık ara önde.Şimdilik bu iki hocayı gördük, yorumum
Bülent hoca, konuya çok hakim, ses iniş çıkışları ile derste tutuyor
Yavuz hoca, animasyonlar ve şifreleriyle ders akıyor, kopmana imkan yok. Gece rüyamda koenzim Q elektron taşıyordu :). Ama derste biyokimyanın diğer yarısına gelmeyeceğini söyledi, diğer kısmı başka bi hoca anlatacakmış :(
Diğer dersler için şuan konuşmak erken ama dahiliye kadın doğum mikrop un da çok iyi olduğu söyleniyor. Hocalar geldikçe foruma yazarım.

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Sal Eki 09, 2018 11:57 am

Yavuz Şahin artık biyokimyanin yarısını anlatıyor. Diğer yarısını başka hoca anlatıyor

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen drsurgeon » Sal Eki 09, 2018 1:05 pm

Bu dönem online eğitim alan arkadaşımdan gördüm programı biyokimya 2 ye bölünmüş yarısı yavuz hocada hala diğer yarısı da hasan taşlıdere diye birisinde hala ders anlatıyor yani

ahmet6129
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmet6129 » Sal Eki 09, 2018 1:53 pm

Ben tustime online egitim ogrencisiyim. Sordum , arkadaslarin dedigi gibi yarisini yeni hoca yarisini yavuz hoca anlatacakmis. Yavuz hoca ayrilmamis.

lightblue
VIP
VIP

Mesaj gönderen lightblue » Sal Eki 09, 2018 2:38 pm

Öyleyse sevindim keşke tamamını anlatmaya devam etse gerçekten çok iyi bir hoca.Slaytları animasyonları gerçekten harika dersi basitleştiriyor.Bülent hoca da iyidir severim onu da :) kadın doğumcuyu bilmiyorum onu dinlemedim ben suat hocanın offlinelarını dinlemiştim dersaneye giderken , dahiliyede göğüs kardiyo kısmı çok iyi anlatır bora hoca kardiyoda gerçekten nosyon katıyor , mikropcu da iyidir ben histolojiciyi de seviyorum.Bi fizyocuya ısınamamıştım pek.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Sal Eki 09, 2018 4:25 pm

Ben olsam Geçen senenin Offline kayıtlarını talep ederdim dershaneden, biyokimya için

ahmet6129
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmet6129 » Sal Eki 09, 2018 5:44 pm

Yeni gelen hoca hakkinda pek yorum yok. Tusdatadan gelmis hasan taslidere.

genomik
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen genomik » Sal Eki 09, 2018 11:12 pm

Geçen sene time a gittim, gayet memnundum, her hocanın farklı tarzı var, bazısını az seviyorsunuz bazısını çok. Ama sene sonunda gerçekten faydalı olduğuna inandım. Kaynakları da bence yeterli, boğulmadan düzgünce tekrar edebiliyorum. Zaten önemli olan kitabı takip edip çok tekrar edebilmek. Denemelerini de mutlaka öneririm son tusta birebir aynı sorular var. ':)