SINAVA ÇOK AZ KALDI VE DEPRESYONDAYIM YARDIM EDİN LÜTFEN

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
aslan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SINAVA ÇOK AZ KALDI VE DEPRESYONDAYIM YARDIM EDİN LÜTFEN

Mesaj gönderen aslan » Cmt Ara 09, 2017 10:36 pm

herkese merhaba. ben ağustosa hiç hazırlanmadan öylesine girmiştim ve 55 civarında bekliyorum. bu sınava da özel sebeplerden dolayı pek hazırlanamadan 5 ders bitirdim. ve sınava da çok az kaldı 63-65 arasında bi puan hedefim var ve şubat tusu benim için son tus. sizce ne yapmalıyım? hedefime ulaşma ihtimalim var mı? önerisi olan ? istifalıyım ve dersanede tüm dersleri dinledim kitaplarım full dolu ve işaretli. ağustosta 1-2 kitap öylesine okuyarak öylesine girmiştim. ve çok sıkıntıdayım strese girdim tren kaçtı mı acaba . lütfen başarı hikayeleri olan tecrübeleri olan kişiler veya benim gibi olanlar burda yazarsa veya özel mesajla bana ulaşırlarsa çok sevinirim. herkese başarılar.

Kullanıcı avatarı
Dr. Oetker
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr. Oetker » Cmt Ara 09, 2017 11:21 pm

ben dersaneye gitmedim hiç. Ders dinlemeyi de Offline ortamını da sevemedim bir türlü. Son 7-8 ay başladım ses kayıtlarına ve sürekli çalışmaya.. sonra 63 aldım. Şimdi tekrar girme düşüncesindeyim.

Taktik yapacak bir şwy yoktu. Sırayla tüm kitapları tekrar ettim. Kitap sırası belki yanlış olabilirdi sadece onu da forumda yazmış olan arkadaşlar var makalelere bakabilirsin.

Hızlı hızlı tekrar etideceksin artık ki yeterli olabilir bence. Tus kampına gitme bwnce gerek yok çünkü tam temel oturmamış sende.

Hızlı tekrar ve soru çözme. Yetişir mi diyceksin bence yetişir.

aslan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aslan » Cmt Ara 09, 2017 11:34 pm

çok teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için

ikontr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ikontr » Pzr Ara 10, 2017 8:36 am

Her ne durum olursa olsun.
Son 23 gün kalana kadar kitapları son 10 yıl sorularını (daha önce çalıştıklarınızın tekrarı gibi de olabilir) bir miktar bitirecek şekilde çalışın. Moral bozmayın olduğu kadar. Planınızı yapın bitiremediğiniz yeri hızlı okuyun sonuçta tüm konular hakkında belli bir bilginiz var zaten.
Son 23 günü de ders sıralamasını uygun - kamp şeklinde- yaparak çalışın. Bu son tekrar önemli.
Çalışmalar sırasında whatsapp gibi çeldirici konsantrasyon bozucu şeyleri azaltın.

aslan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aslan » Pzr Ara 10, 2017 4:25 pm

Çok sağolun hocam düşünceleriniz için

aslan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aslan » Cum Ara 15, 2017 6:06 pm

Güncel

drmattilda
Kayıtlı Üye