Bir üyemizden antitusif deneyimi ve teşekkür

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
medikalforum
Site Admin
Site Admin

Bir üyemizden antitusif deneyimi ve teşekkür

Mesaj gönderen medikalforum » Pzr Ara 31, 2017 1:08 pm

Nasıl başlasam bilemiyorum.Aslında istediğim başarıyı sağlayınca antitusifte açık bir şekilde teşşekkür yazısı paylaşmak bir zamanlar benim için motivasyondu. Ama arkadaşları beklentiye sokup kendimi de bilirkişi addedip ben ne yaptıysam doğrudur gibi bir algı oluşmasını istemiyorum.Ki zaten şöyle yapın böyle yapın diyebilecek yeterlilikte de görmüyorum kendimi, kaynaklarım bile eski kaldı artık.O yüzden doğrudan bu sitenin kurucusu size teşekkür edip bir nevi siteye şimdilik veda etmeyi uygun gördüm.
5. sınıfta dershaneye kaydolmadım.Antitusifi de yeni keşfetmiştim o dönemde. Paylaşım yaparak vip olmayı başarmıştım.İnanılmaz mutluluktu, dershaneye kaydolmuş gibi olmuştum bence.Geriye sabırla çalışmak kalıyordu.Neyse hocam sizlerin sayesinde bu tusta ilk 100deyim.İyi ki bu siteyi zamanında kurmuşsunuz, iyi ki ayakta durması için elinizden geleni yapmışsınız.İyi ki var antitusif, gerçekten hayalini kurduğunuz sistem çalışıyor, antitusifle de kazanılıyor.Herşey için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
drcanary
VIP
VIP

Mesaj gönderen drcanary » Pzr Ara 31, 2017 1:48 pm

Tebrikler hocam darısı başımıza, gerçi daha çözdüğüm denemelerde 145-155 bandında gidip geliyor netler; ama KBB istiyorum ilk 100 olmasa da olur sanırım ilk 500, hatta perifer için ilk 1000 bile iş görür :)

ClCN7
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen ClCN7 » Pzr Ara 31, 2017 2:16 pm

Tebrikler hocam)