Ses kayıtları ve Kul hakkı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Vefa123

Ses kayıtları ve Kul hakkı?

Mesaj gönderen Vefa123 » Cmt Oca 06, 2018 10:12 am

Dersaneye 5000-10000 tl odeyecek gucu olmayinca insanin ne yapmasi lazim, her kes odeyemiyo o fiyati. Hakklarini helal etmemek yerine fiyatlari dusurseler

Kullanıcı avatarı
Sinancino
VIP

Mesaj gönderen Sinancino » Cmt Oca 06, 2018 11:49 am

dr.zuzu yazdı:
Cmt Oca 06, 2018 6:13 am
Tusemin hocalarından bizzat kendim duydum, tusdatanın da şube sorumlusu söyledi bana: kesinlikle hocalar haklarını helal etmiyormuş. İsteyen herhangi bir hocaya sorabilir. Vip arkadaşların yazdığı yorumlar mantık dışı. Sen bir acilde 7 nöbet tutuyorsun ve maaşını alıyorsun. Devlet, nasıl olsa maaşını alıyor, hadi git başka acilde de 15 nöbet daha tut diyor mu? Adamlar o çevirilere ve kitap tasarımlarına yıllar harcıyorlar, bunu da basit bişey olarak görmek ayrı bir saçmalık. Velhasıl alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.
bir gurup koca yürekli insan gonul vermis karşıksız destek vermeye imkanı olman öğrencilere ne zamandır ki karşılıksız al uzatmak mazlumun ahını almış olmak artı ses kaydı yapan yücegönüllü insanlar gidip bedava kayıt yapmıyor biz karşılık beklemeden yardım etmeyi mazlum ahını almak olarak görmüyoruz kul hakına girdiğini düşünen uyelerin kul hakkına girip girmemesi kendi elinde

drtsnd

Mesaj gönderen drtsnd » Cmt Oca 06, 2018 6:04 pm

+

dromato

Mesaj gönderen dromato » Cmt Oca 06, 2018 7:05 pm

İşin doğrusu bununla ilgili kul hakkı değildir şeklinde fetva vereni gördüm ( yoruma acıktır ben bilmem) ama gönlüm pek razı değil benim şahsi kanaatim bunun sıkıntılı olduğu yönünde

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot], nöropraksiseddon ve 2 misafir