SON 2 AYDA 65'E ÇIKABİLMEK İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK :(

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
darkblue
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SON 2 AYDA 65'E ÇIKABİLMEK İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK :(

Mesaj gönderen darkblue » Pzr Haz 17, 2018 5:17 pm

@dr_fege funda hocam tercihiniz nere oldu acaba? Hem evli hem çocuklu kısa zamanda da böylesine bir başarı gerçekten tebrikler!

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzr Haz 17, 2018 5:22 pm

Burada hepiniz yıllardır eğitimin içinde olan kişilersiniz başkasının taktiklerini ve çalışmalarını merak edebilirsiniz doğal olarak ama bence asıl önemli olan kendinizi bilmeniz. Diğer herkesten çok tanıyorsunuz kendinizi ve bu sınavın tek taktiği daha çok çalışmak... Moral bozmadan çalışabildiğinizin en fazlasını çalışmak anahtar diye düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
majezik
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen majezik » Pzr Haz 17, 2018 6:42 pm

sarahgreen yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 4:33 am
bigbangtheory yazdı:
Cmt Haz 16, 2018 8:46 pm
sarahgreen yazdı:
Cmt Haz 16, 2018 7:57 pm
Hocam 64 ten 74 yapmış bir tusta.. İnsanlar 2 puan bile yükseltemiyor.. Demek ki doğru çalışmayı ve süreci yönetmeyi iyi biliyor... Ayrıca başlığı açan arkadaş ve bir çok kişi ümit arıyor belli ki...50 den 64 e bir ayda çıkılmaz, yok öyle bir şey demenin kime ne faydası var...Ayrıca bir zamanlar asla şu şu kadar saniyede koşula az denilen mesafelerin rekorları da kaç kez kırılmıştır...
Amacımız en başından beri tüm arkadaşlarımızın TUS kazanması olmuştur. Bu konuda defalarca yazı yazmış , her gün yüzlerce mesaja üşenmeden uzun uzun cevap veren bir arkadaşınız olarak kimseyi ümitsizliğe sevk etmek gibi bir amacımız yok.

Ancak TUS'un bir maraton olduğunu , kişiden kişiye değişse bile belli bir birikim ve emek gerektirdiği gerçeğini de görmek lazım. Farkındaysanız hiç bir paylaşımımda ya da genel bölümdeki yazımda net şeyler yazmam ,

70'e yaklaşabilmek için : 4 Tekrar + YDUS + Farklı dersanelerden en az 20 deneme bence olmazsa olmaz.. Bunları yaptıktan sonra zaten 65+ bir bantta seyredersiniz. Buradan sonrası olabildiğince farklı soru çözmek , biraz daha ayrıntı okumak gibi extralar gerekiyor.

Evet gerçekten net ifadeler kullanmıyorsunuz!
HOCAM NE GİBİ BİR NETLİK ARIYORSUNUZ Kİ BU MATEMATİK DEĞİL Kİ SINAV PERFORMANSI,STRES YÖNETİMİ,İNTORNLÜK DÖNEMİ,AİLE İLİŞKİLERİ BİR SÜRÜ PARAMETRE VAR.Ben @bigbangtheory kişisel olarak tanımıyorum fakat en azından vakit ayırıp nlp hakkında yazılar yazıyor zaten iyi bir bölümü kazanmış umursamayıp hayatına devam edebilir fakat o bunun yerine yardımcı olmaya çalışıyor LÜTFEN!

sarahgreen
VIP
VIP

Mesaj gönderen sarahgreen » Pzr Haz 17, 2018 7:23 pm

majezik yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 6:42 pm
sarahgreen yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 4:33 am
bigbangtheory yazdı:
Cmt Haz 16, 2018 8:46 pm

Amacımız en başından beri tüm arkadaşlarımızın TUS kazanması olmuştur. Bu konuda defalarca yazı yazmış , her gün yüzlerce mesaja üşenmeden uzun uzun cevap veren bir arkadaşınız olarak kimseyi ümitsizliğe sevk etmek gibi bir amacımız yok.

Ancak TUS'un bir maraton olduğunu , kişiden kişiye değişse bile belli bir birikim ve emek gerektirdiği gerçeğini de görmek lazım. Farkındaysanız hiç bir paylaşımımda ya da genel bölümdeki yazımda net şeyler yazmam ,

70'e yaklaşabilmek için : 4 Tekrar + YDUS + Farklı dersanelerden en az 20 deneme bence olmazsa olmaz.. Bunları yaptıktan sonra zaten 65+ bir bantta seyredersiniz. Buradan sonrası olabildiğince farklı soru çözmek , biraz daha ayrıntı okumak gibi extralar gerekiyor.

Evet gerçekten net ifadeler kullanmıyorsunuz!
HOCAM NE GİBİ BİR NETLİK ARIYORSUNUZ Kİ BU MATEMATİK DEĞİL Kİ SINAV PERFORMANSI,STRES YÖNETİMİ,İNTORNLÜK DÖNEMİ,AİLE İLİŞKİLERİ BİR SÜRÜ PARAMETRE VAR.Ben @bigbangtheory kişisel olarak tanımıyorum fakat en azından vakit ayırıp nlp hakkında yazılar yazıyor zaten iyi bir bölümü kazanmış umursamayıp hayatına devam edebilir fakat o bunun yerine yardımcı olmaya çalışıyor LÜTFEN!
Net ifadeler kullanmıyorum dedi kendisi bana cevaben, ben de kendi net ifadeler kullandığı cümlelerini örnek gösterdim.Yani netlik aramıyorum hocam ben,net ifadelerin yanlış olduğunu düşünüyorum sizin gibi...Mesajları en başından okumanızı tavsiye ederim zira konuyu kaçırmışsınız :)

sarahgreen
VIP
VIP

Mesaj gönderen sarahgreen » Pzr Haz 17, 2018 7:34 pm

O değil de ikili konuşmalar arasında yukarıdaki bir arkadaşın(Samtzu61) ve funda hocanın güzelim mesajları kaynayacak,önemli olan onlar bence.

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Pzt Haz 18, 2018 10:32 am

@sarahgreen Derdimiz; üzüm yemek mi , bağcı dövmek mi ?

Yanlış anlaşılmaması için uzun uzun yazdım. Ardından bir paragrafı cımbızlayıp anlamsız bir tartışmaya çekme gayenizi anlayabilmiş değilim. Bireysel bir sorununuz varsa , özelden yazabilirsiniz konuşuruz. Konuyu amacından saptıracak cevaplar yazan sizsiniz sonra konu amacından saptı diye sitem eden yine sizsiniz.. Tutarsızlık konusunda önce bir özeleştiri yapmakta fayda var sanırım.
Unutmak fizyolojik bir süreçtir , tekrar etmemek ise patolojiktir..

sarahgreen
VIP
VIP

Mesaj gönderen sarahgreen » Pzt Haz 18, 2018 11:29 am

Başlığı okuyan arkadaşlardan özür dilerim bu ikili ve gereksiz uzatılmış konuşmalara maruz kaldığınız için, başlıkta yazılmış çok güzel mesajlar var benim yazdıklarım dahil bu ikili konuşmaları okumayın hiç...

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen drsurgeon » Pzt Haz 18, 2018 12:02 pm

darkblue yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 5:17 pm
@dr_fege funda hocam tercihiniz nere oldu acaba? Hem evli hem çocuklu kısa zamanda da böylesine bir başarı gerçekten tebrikler!
Hocam onun adına ben cevap vereyim isterseniz funda ablayla ayni hastanede çalışıyoruz kendisi cok fazla takip etmiyor artik siteyi roportaji sitede gectiginde de aramizda konusurken ben bahsettim sonra kendisi yorum yazma ihtiyaci hissetmis vs... ege dermayi kazandi kendisi :)

Kullanıcı avatarı
drckara
VIP
VIP

Mesaj gönderen drckara » Pzt Haz 18, 2018 1:10 pm

1 ayda 15 puan hele de 60 larda imkansız.bi arkadasın yukarda dediği gibi ancak denemeler ıstısna olabilir

whiteglasses
VIP
VIP

Mesaj gönderen whiteglasses » Pzt Haz 18, 2018 1:50 pm

drsurgeon yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 12:02 pm
darkblue yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 5:17 pm
Hocam onun adına ben cevap vereyim isterseniz funda ablayla ayni hastanede çalışıyoruz kendisi cok fazla takip etmiyor artik siteyi roportaji sitede gectiginde de aramizda konusurken ben bahsettim sonra kendisi yorum yazma ihtiyaci hissetmis vs... ege dermayi kazandi kendisi :)

hocam dersleri bir kez mi dinlemiş toplamda kaç kez okumuş notları bir de kampa katılmış mı bu konularda bizi aydınlatabilir mi acaba ya da sizin aracılığınızla :)