yerimde olsanız stratejiniz sanıl olurdu ?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
ilkerdre
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

yerimde olsanız stratejiniz sanıl olurdu ?

Mesaj gönderen ilkerdre » Cmt Tem 21, 2018 11:26 pm

herkese iyi çalışmalar arkadaşlar, sizlerin yardımınıza ihtiyacım var. Yaklaşık 1 hafta önce pratisyenlikten istifa ettim ve tus ağustos18 için çalışmaya başladım. elimde sadece tts var ama 20 günde yetişmeyecek.. amacım 45 puanı geçmek tts ile 45 geçilir mi 20 günde ?? daha önce hiç dershane geçmişim de yok açıkcası . en hızlı biçimde 45 i geçmem için hangi yöntemleri denemeliyim sizce ?? O:-) O:-)

Kullanıcı avatarı
shredder
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen shredder » Cmt Tem 21, 2018 11:42 pm

doktor bey aslında anamnez yetersiz gibi geldi bana. kaç yıllık hekimsiniz, derslerinize ne kadar hakimdiniz? temel eğitimini nasıl geçirdiniz? internetteki spotlarla beraber tts bence 45i çok rahat geçirir. günlük çalışma saatinizi çok yüksek tutaraj yapabilirsiniz bence. inanın ve çalışın, başarılar diliyorum size

ilkerdre
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilkerdre » Pzr Tem 22, 2018 12:04 am

shredder yazdı:
Cmt Tem 21, 2018 11:42 pm
doktor bey aslında anamnez yetersiz gibi geldi bana. kaç yıllık hekimsiniz, derslerinize ne kadar hakimdiniz? temel eğitimini nasıl geçirdiniz? internetteki spotlarla beraber tts bence 45i çok rahat geçirir. günlük çalışma saatinizi çok yüksek tutaraj yapabilirsiniz bence. inanın ve çalışın, başarılar diliyorum size
teşekkür ederim kardeşim. 2 yıl önce fakülteden mezun oldumve 2 yıl boyunca pratisyenlik yaptım , fakülteyi uzatmadan bitirdim aklımda hiç uzmanlık yoktu ,pratisyen olmak istiyordum fakat şuan çok pişmanım. ortalama bir tıp öğrencisiydim stajlara , komitelere gereği kadar çalışmıştım.

Kullanıcı avatarı
tipasa
VIP
VIP

Mesaj gönderen tipasa » Pzr Tem 22, 2018 8:21 am

bence tts.ler ve bir dersanenin vaka kampı sorularına baksanız ya da vaka kampını dinleseniz yeterli olabilir zaten pratisyen olduğunuz için çok vaka görmüşsünüzdür tts.ler de temeli oluşturur, inanırsanız yapabilirsiniz :) ben hiç çalışmadan sadece kampa giderek 45 aldım (akşamları herkes tekrar ediyordu ben yorgunluktan hep uyudum )

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Pzr Tem 22, 2018 8:32 am

Bu mesajdan sonra çok durma burda, saatlerce tts çalış, 11 dersi çalışma, fizyoloji biyokimya mikrobiyoloji farma dahiliye pediatri bak, derim.

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir