BİYOKİMYA AÇIKLAMALI ÇALIŞMA SORULARI

Kullanıcı avatarı
miray9012
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

BİYOKİMYA AÇIKLAMALI ÇALIŞMA SORULARI

Mesaj gönderen miray9012 » Çrş Haz 13, 2018 11:34 pm

:tr: :heart_eyes: B)

Kullanıcı avatarı
gokmena
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen gokmena » Prş Haz 14, 2018 3:23 pm

alternatif: https://yadi.sk/d/sHNEMZRk3XsdR6

Vip olmak dileğiyle...

dr_karahan
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen dr_karahan » Prş Haz 14, 2018 9:08 pm

miray9012 yazdı:
Çrş Haz 13, 2018 11:34 pm
https://drive.google.com/open?id=1Uj-88 ... usXkeMgFDT

VIP OLMAK DİLEĞİYLE..
hocam dünden beri attıgınız kitapların hepsi eski basım bunlarla vip olmayı düşünmüyorsunuz dimi?

Kullanıcı avatarı
miray9012
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen miray9012 » Prş Haz 14, 2018 9:19 pm

birincisi çoğunun hangi basım ya da yılı yazmıyor hangi ..la karar verdiniz anlamadım hayır aksine hepsinin güncel olduğunu bildiğim için paylaştım.2.si de vip olanlarının hiçbirinin paylaşımlarında benim şuana kadar paylaştığım yararlı pdfleri bırak çözümlü soru yok eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı bu kadar olumlu geri dönüş almazdım vip olmak dileğiyle cümlesi size niye bu kadar battı anlamadım vipteki dosyaları cebinizlemi ödüyorsunuz eğer öyleyse para çok bizde hallederiz.hiçbir vip üyeniz benim şuana kadarki paylaşımım kadar paylaşmadı ok bende hata zamanımı harcıyorum sizin gibilere hepsini silecem ama hatırına bu tumeri bırakacam çok beğenmişsin belli
:tr: :heart_eyes: B)

Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen vermilliolus » Prş Haz 14, 2018 9:32 pm

miray9012 yazdı:
Prş Haz 14, 2018 9:19 pm
birincisi çoğunun hangi basım ya da yılı yazmıyor hangi ..la karar verdiniz anlamadım hayır aksine hepsinin güncel olduğunu bildiğim için paylaştım.2.si de vip olanlarının hiçbirinin paylaşımlarında benim şuana kadar paylaştığım yararlı pdfleri bırak çözümlü soru yok eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı bu kadar olumlu geri dönüş almazdım vip olmak dileğiyle cümlesi size niye bu kadar battı anlamadım vipteki dosyaları cebinizlemi ödüyorsunuz eğer öyleyse para çok bizde hallederiz.hiçbir vip üyeniz benim şuana kadarki paylaşımım kadar paylaşmadı ok bende hata zamanımı harcıyorum sizin gibilere hepsini silecem ama hatırına bu tumeri bırakacam çok beğenmişsin belli
Bu hitap ve yazım şeklinizle hayatta başarılar size

dr_karahan
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen dr_karahan » Prş Haz 14, 2018 10:17 pm

miray9012 yazdı:
Prş Haz 14, 2018 9:19 pm
[/quot

hadi bana yazdıklarınızı gectim terbiye dışına çıkmışsınız ama paylaşımları silmek ne yahu,bu nasıl bir usluptur,nasıl bir ayvazlıktır..