2017 FİZYOLOJİ en iyi kitap & en iyi hoca

bashekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

2017 FİZYOLOJİ en iyi kitap & en iyi hoca

Mesaj gönderen bashekim » Prş Kas 30, 2017 5:00 am

2017 FİZYOLOJİ en iyi kitap & en iyi hoca yorumlarınızı alabilir miyim?
Eskiden Oytun Hocaydı, peki ya şimdi?
hangi hoca? hangi dersane? hangi kitap?

BİLGİ + OFFLINE DESTEK Lütfen...

antitus2019
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus2019 » Prş Kas 30, 2017 12:28 pm

oytun alma

Kullanıcı avatarı
theknight
VIP
VIP

Mesaj gönderen theknight » Prş Kas 30, 2017 1:41 pm

Bence Vedat hoca iyidir tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
psodopolip
VIP
VIP

Mesaj gönderen psodopolip » Prş Kas 30, 2017 2:26 pm

datadan tayfun hocayı övüyorlardı ama hiç dinlemedim şahsen hocam

tusaman
VIP
VIP

Mesaj gönderen tusaman » Prş Kas 30, 2017 2:39 pm

eskiden oytun hocaydı peki şimdi neden oytun hoca değil? bu konuda konsensus ne zaman sağlandı. merak ettiğim için soruyorum 2016 nisan ve eylülde oytun hoca çok fazla soru yakaladı. kendi branşını ful yakaladı diğer branşlardan da topladı. soonrasında bir sıkıntı oldu da bizim haberimiz mi olmadı?

bashekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen bashekim » Prş Kas 30, 2017 5:41 pm

Ben bilmiyorum hocam, takip etmedim ondan soruyorum. Şimdi artık bir daha başlayacağım, ondan güncel bilgi almak istedim siz değerli kardeşlerimden.
Fizyo'dan başlayacağım, Fizyo'da en son klinisyen çalışmıştım güncel değildi çok not eklemek gerekti, hani şimdi en güncel en güzel not nedir merakındayım.
Bu yüzden tavsiye edilen nota dersanede not eklemiş bir arkadaşın notunu almayı düşünüyorum.
Üzerine de offline ile harika olur; değil mi (olmaz mı) arkadaşlar?

Bana böyle bir kitabını satacak (belki full güncel full not alınmış derli toplu bir data temel set de olur/olabilir) bir arkadaş(lar) varsa dönüşünüzü özellikle beklerim arkadaşlar.

Offline konusunda ise söyleyeceğiniz herşey benim için çok önemli, çok ihtiyacım var arkadaşlar önemli lütfen yardımlaşırsanız çok ama çok sevinirim.

Sevgiler, saygılar..

lockpicker
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lockpicker » Prş Kas 30, 2017 8:53 pm

tusaman yazdı:
Prş Kas 30, 2017 2:39 pm
eskiden oytun hocaydı peki şimdi neden oytun hoca değil? bu konuda konsensus ne zaman sağlandı. merak ettiğim için soruyorum 2016 nisan ve eylülde oytun hoca çok fazla soru yakaladı. kendi branşını ful yakaladı diğer branşlardan da topladı. soonrasında bir sıkıntı oldu da bizim haberimiz mi olmadı?
bir arkadaşım tusem dersini bizzat dinlemiş, "bunları okursunuz" diye geçmiş bir çok yeri, okumayı herkes biliyor. anlatmak farklı bir olay. ben dinlemedim arkadaşın yorumuydu.

antitus2019
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus2019 » Prş Kas 30, 2017 9:10 pm

psodopolip yazdı:
Prş Kas 30, 2017 2:26 pm
datadan tayfun hocayı övüyorlardı ama hiç dinlemedim şahsen hocam
kullananlar memnum fakat acelen yoksa bir tavsiyem var tusemin yeni bir hocası var 2 yıldır anlatıyor bayram hoca yeni kitabı basılmak üzere ben çok beğendim şahsen dinleyen arkadaşın varsa bir sor onlara bayram hocayı diğer yandan tayfun hoca iyidir gerçekten.

antitus2019
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus2019 » Prş Kas 30, 2017 9:13 pm

tusaman yazdı:
oytun hocanın kitabını görüp çalıştın mı? kitap çok kötü hiçbir şey yazmıyor ki kendisi de çok yazdırır ve anlatırken de birçok konuyu hızlı anlatıp geçiyor ve eksik kalıyor.güven vermiyor benim düşüncem bu yönde.

antitus2019
VIP
VIP

Mesaj gönderen antitus2019 » Prş Kas 30, 2017 9:16 pm

lockpicker yazdı:
Prş Kas 30, 2017 8:53 pm
tusaman yazdı:
bir arkadaşım tusem dersini bizzat dinlemiş, "bunları okursunuz" diye geçmiş bir çok yeri, okumayı herkes biliyor. anlatmak farklı bir olay. ben dinlemedim arkadaşın yorumuydu.
evet hocam eskiden iyi olabilir ama artık çok sıradan zaten sürekli tusiyere hakaret edip duruyor (şahsen ben espirilerini hakaret olarak alıyorum irrite edici ve birçok arkadaşım da böyle düşünüyor. Bayram hoca çok iyi anlatıyor ve en güncel notuda hazırladığına inanıyorum çıkaccakmış bir iki haftaya. Bayram hocayı dinleyenler aracılığıyla görüş alın kitap almadan bence.