2017 FİZYOLOJİ en iyi kitap & en iyi hoca

bashekim

2017 FİZYOLOJİ en iyi kitap & en iyi hoca

Mesaj gönderen bashekim » Prş Kas 30, 2017 9:54 pm

Yorumlarıyla bilgi ve katkı sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Benim en kısa zamanda önerilen hocanın kitabı + üzerine tutulmuş notu + offline ses kaydı bulamama yardımcı olabilecek hayırsever var mıdır aranızda? Mesela Bayram Hoca ya da Vedat Çimen'in notları tutulmuş Fizyo kitabını satacak acil aranmaktadır.

Şimdiden teşekkürler..

bashekim

Mesaj gönderen bashekim » Prş Kas 30, 2017 11:12 pm

+1

05324848548

menekşegezer

Mesaj gönderen menekşegezer » Prş Kas 30, 2017 11:31 pm

Oytun hoca değişik bir insan ve değişik bir kafa yapısına sahip. Aslında kafa yapısını oldukça beğeniyorum, özellikle öğrencileri derse odaklamada oldukça başarılı ve dersleri çabuk bitiyor. Dersleri sabah 9da başlayıp 3te 4te bitiriyor. Konu anlatımına gelecek olursak bence sistemleri mükemmele yakın anlatıyor daha doğrusu şöyle diyelim. Aldırdığı notlarla konuyu sana o an olmasa bile tekrarında çok iyi kavratıyor. Ama sistemler dışı konularda nasıl bilemiyorum.
Senin çalışman gereken noktaları çok iyi vurguluyor, ayrıca derste aldırdığı noktalarla diğer derslerle alakalı birçok noktayı yakalatıyor. Gene de genel olarak söylemem gerekirse konuyu anlamak istiyorsan Oytun yerine başka bir hocadan dinleyebilirsin. Ama soruyu çözmek esas hedefinse oytun kesinlikle doğru adres.

Kullanıcı avatarı
psodopolip
VIP

Mesaj gönderen psodopolip » Pzt Ara 04, 2017 7:35 am

antitus2019 yazdı:
Prş Kas 30, 2017 9:10 pm
psodopolip yazdı:
Prş Kas 30, 2017 2:26 pm
datadan tayfun hocayı övüyorlardı ama hiç dinlemedim şahsen hocam
kullananlar memnum fakat acelen yoksa bir tavsiyem var tusemin yeni bir hocası var 2 yıldır anlatıyor bayram hoca yeni kitabı basılmak üzere ben çok beğendim şahsen dinleyen arkadaşın varsa bir sor onlara bayram hocayı diğer yandan tayfun hoca iyidir gerçekten.
teşekkürler hocam takip edeyim. Yalnız ben soru kitaplarını ve konuları hep bir yıl önce yeniledim. Kesinlikle yenisi çıkacak almalısın dediğiniz bir ders var mı?

antitus2019
VIP

Mesaj gönderen antitus2019 » Pzt Ara 04, 2017 10:22 am

psodopolip yazdı:
Pzt Ara 04, 2017 7:35 am
antitus2019 yazdı:
psodopolip yazdı:
Prş Kas 30, 2017 2:26 pm
datadan tayfun hocayı övüyorlardı ama hiç dinlemedim şahsen hocam
kullananlar memnum fakat acelen yoksa bir tavsiyem var tusemin yeni bir hocası var 2 yıldır anlatıyor bayram hoca yeni kitabı basılmak üzere ben çok beğendim şahsen dinleyen arkadaşın varsa bir sor onlara bayram hocayı diğer yandan tayfun hoca iyidir gerçekten.
teşekkürler hocam takip edeyim. Yalnız ben soru kitaplarını ve konuları hep bir yıl önce yeniledim. Kesinlikle yenisi çıkacak almalısın dediğiniz bir ders var mı?
Tusem anatomi selman hoca şöyle bir çalışmaya yapıyor soru kitabında tus ve çalışma soruları tek kaynakta bence çok mantıklı statik bir alan sonuçta yoksa tusem adına geçen yıl değişti klinik bilimler o zaman aldıysam değişen bişey yok.

Kullanıcı avatarı
psodopolip
VIP

Mesaj gönderen psodopolip » Pzt Ara 04, 2017 12:28 pm

antitus2019 yazdı:
Pzt Ara 04, 2017 10:22 am
psodopolip yazdı:
antitus2019 yazdı:

Tusem anatomi selman hoca şöyle bir çalışmaya yapıyor soru kitabında tus ve çalışma soruları tek kaynakta bence çok mantıklı statik bir alan sonuçta yoksa tusem adına geçen yıl değişti klinik bilimler o zaman aldıysam değişen bişey yok.
soru kitaplarında farklılık var bazılarında klinik almıştım sanırım ama genel olarak tusem almaya çalıştım hocam. pediatri ve dahiliye 2017 değişen hali ama genel cerrahi kadın doğum eski biraz

antitus2019
VIP

Mesaj gönderen antitus2019 » Pzt Ara 04, 2017 12:50 pm

psodopolip yazdı:
Pzt Ara 04, 2017 12:28 pm
antitus2019 yazdı:
Pzt Ara 04, 2017 10:22 am
psodopolip yazdı:

Ben dahiliye dışındaki kitapları bilmiyorum aziz hoca kardiyo ve göğüse yeni sorular yolladık demişti.

soru kitaplarında farklılık var bazılarında klinik almıştım sanırım ama genel olarak tusem almaya çalıştım hocam. pediatri ve dahiliye 2017 değişen hali ama genel cerrahi kadın doğum eski biraz

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir