DJ TUS CLUB---☆☆☆☆---VİP ÜYELİK ÖDÜLLÜ YEPYENİ BİR PROJE

Kullanıcı avatarı
Miyozin 5
Global Moderatör
Global Moderatör

DJ TUS CLUB---☆☆☆☆---VİP ÜYELİK ÖDÜLLÜ YEPYENİ BİR PROJE

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Pzt Ara 04, 2017 10:27 pm

Resim

Çok yakında ayrıntılar sizlerle...

Her büyük iş,küçük bir hayal ile başlar...

Kullanıcı avatarı
Miyozin 5
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Pzt Ara 04, 2017 11:00 pm

"YoLcU" nickli üyemizin bir önerisiyle daha önce birkaç kişilik ekip ile denenmiş ve ekip arasında sınırlı kalmış olan SESLİ KİTAP projesini biz yönetim ekibinin desteği ve YoLcU arkadaşımızın örnek olarak atacağı kayıtlarla siz değerli üyelerimiz ve geleceğin parlayan birer yıldızı olmaya aday doktor arkadaşlarımıza sunmaya karar verdik.Biz yönetim ekibi olarak projeye destek olan üyelerimizi belli bir saate ulaştıklarında vip üyelik ile ödüllendireceğiz.Detaylar daha detaylı olarak çok yakında açıklanacaktır.YoLcU arkadaşımız da gerekli açıklamaları yakında yapacaktır.

Kullanıcı avatarı
YoLcU
VIP
VIP

Mesaj gönderen YoLcU » Pzt Ara 04, 2017 11:44 pm

Arkadaşlar herkese Merhaba;

Öncelikle yönetim ekibine verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum
Şu anda son sınıfta intörn olarak öğrencilik hayatımın bir bölümünü daha tamamlamak üzereyken hissetmiş olduğum bir ihtiyaç üzerine bu konuda bir girişim başlatmak istedim.Umarım az çok birilerinin faydasına olacaktır.

Bildiğiniz üzere tus denen sınav sürecinde bazen koptuğumuz,dalıp bu diyardan göçtüğümüz,bazen sevdik diye yıkıldığımız bazen üzüntülerle çöktüğümüz ,nice zaman düştüğümüz,nice zaman yeniden ilkbaharda açan bir çiçek misali dimdik ayaklandığımız dönemler gelir geçer yanıbaşımızdan.Bazen bizi bazen yanımızdakileri alır götürür başka diyarlara.Süreç bazen milli takımın şampiyonluk maçındaki gol sevinci kadar coşkuluyken bazen hayatta yaşamaya değer tek bir ümidi kalmamış yalnız olduğunu sanan bir ruh kadar acı verir bizlere

Konumuza dönecek olursak,bu projeyle istedik ki hem bu macera dolu sürece bir renk katalım,yalnız olmadığımızı görelim,hem de geçirdiğimiz nice boş zamanı biraz daha verimli nacizane bir ekip ruhuyla dolduralım.

Bildiğiniz üzere tusta sürekli varolan kalıp konular ve sürekli varolamayan güncel konular mevcuttur.Zaman içerisinde verilen desteğe göre çok daha güzel yerlere gelmesini ümit ettiğimiz bu girişimi istedik ki bir ekip ruhuyla,kardeşlik ve yardımlaşmanın paylaşmanın verdiği hazzı,mutluluğu hissederek hayata geçirelim.

Bu uzun girişten sonra detaylara geçecek olursak...

Bazı ana başlıklarımız olacak şimdilik hayallerimizin yettiği kadarıyla ki bu başlıklar sizlerin desteğiyle elbet genişleyeçektir.Proje işitsel hafızamızın neler yapabildiğini anlamamıza da büyük katkı sağlayacaktır

Bildiğiniz üzere tus serüveninde tüm tus soruları,konu anlatım kitapları,spot bilgiler kitapları,soru bankaları,deneme sınavları gibi envayi çeşit geniş yelpazede bir arşivimiz mevcut
İstedik ki bu kaynakların bazılarını 5 er dakikayı geçmeyecek şekilde kayda alalım.Hukuki boyutta sorun yaşamamak adına da tam olarak birebir okuma şeklinde değil de çok ufak öznel eklemeler ve yorumlarla SESLİ KİTAP misali kayda tutup güzel bir kategorizasyonla paylaşıma sunalım.Çoğumuzun sahip olduğu akıllı telefonlar zaten yeterli seviyede kaliteye sahip ses kaydı tutabilecek kapasitede bulunuyor .Projeyi şimdilik başlangıç olarak
spot bilgiler,
can alıcı bir kaç cümleyle çıkmış tus soruları ve
farmakolojide monoklonal antikorlar vb. başlıklar ile başlatmayı düşünüyoruz.

Örnek kayıtlar atmaya alışacağım,projeye dahil olmak isteyen arkadaşlara max.5 dk olacak şekilde ses kaydı alabilecekleri belgeleri de yönetim ekibi arkadaşların da desteğiyle sağlamaya çalışacağız.Şimdilik totalde 3 saate ulaşan arkadaşlara da vip üyelik hediye edilmesini yönetimle konuşmuş olduğumu belirtmekle beraber zaten vip olan üyelerin de verecekleri destekle bizleri çok mutlu edeceğini belirtmek istiyorum.

Şahsi olarak seslerimizin güzel ya da çirkin olması gibi muhabbetlerin oluşmamasını şimdiden sizlerden rica edip harcanan emeğe kıymet verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Sonuçta amacımız şarkı türkü söylemek değil bilgi paylaşımı yapmak olacaktır.

Arkaplanda fon müziği olup olmaması,ideal okuma hızının belirlenmesi sizlerin de önerileriyle sonuçlandırılacaktır

Zaman içerisinde güncellenen bu arşivle boş yere geçen birçok zamanınızın anlam kazanması dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
daysandnights
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen daysandnights » Pzt Ara 04, 2017 11:52 pm

Şahane :)
Şimdiden heyecanlandım.

Devamının gelmesi dileğiyle.

hyacaker
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hyacaker » Sal Ara 05, 2017 1:22 am

Güzel proje VIP olmamamı sağlayabilir belki :D

Kullanıcı avatarı
YoLcU
VIP
VIP

Mesaj gönderen YoLcU » Sal Ara 05, 2017 9:04 am

ANA BAŞLIKLAR

1)TTS KİTAPLARINDAN ÇIKMIŞ SORU ÇÖZÜMLERİ ARŞİVİ
-ANATOMİ
-BİYOKİMYA
-MİKROBİYOLOJİ
-PATOLOJİ
-FARMAKOLOJİ
-FİZYOLOJİ
-DAHİLİYE
-PEDİYATRİ
-GENEL CERRAHİ
-KADIN DOĞUM
-KÜÇÜK STAJLAR
2)SPOT BİLGİLER ARŞİVİ
-ANATOMİ
-BİYOKİMYA
-MİKROBİYOLOJİ
-PATOLOJİ
-FARMAKOLOJİ
-FİZYOLOJİ
-DAHİLİYE
-PEDİYATRİ
-GENEL CERRAHİ
-KADIN DOĞUM
-KÜÇÜK STAJLAR
3)KONU ANLATIM KİTAPLARI ARŞİVİ
-ANATOMİ
-BİYOKİMYA
-MİKROBİYOLOJİ
-PATOLOJİ
-FARMAKOLOJİ
-FİZYOLOJİ
-DAHİLİYE
-PEDİYATRİ
-GENEL CERRAHİ
-KADIN DOĞUM
-KÜÇÜK STAJLAR
4)SORU BANKALARI ARŞİVİ
-ANATOMİ
-BİYOKİMYA
-MİKROBİYOLOJİ
-PATOLOJİ
-FARMAKOLOJİ
-FİZYOLOJİ
-DAHİLİYE
-PEDİYATRİ
-GENEL CERRAHİ
-KADIN DOĞUM
-KÜÇÜK STAJLAR

Kullanıcı avatarı
Miyozin 5
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Cmt Oca 20, 2018 12:31 am

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden Merhaba demek istiyorum.Ana başlıklarımız genel olarak bellidir.Dileyen arkadaşlar ilk değerlendirme için birkaç dakikalık paylaşımlara başlayabilir.Dilerse Arka plana hafif müzik ekleyebilir.Guzel bir çalışma olmasi temennisiyle...

Kullanıcı avatarı
Miyozin 5
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Cmt Oca 20, 2018 6:11 pm

İlk kayıtlar bekleniyor,görev almak isteyenler çekim yapabilecekleri konu başlıkları hakkında öneri alabilirler

Kullanıcı avatarı
forujo
VIP
VIP

Mesaj gönderen forujo » Pzr Oca 21, 2018 2:25 am

Herkese selam))

Hocam güzel fikir aslında)) ama nekadar yararlı olur)) ben bi küçük kayıt atarım hafta sonunda)) Dahiliye den çekim yapacam))
Sizin arkadaşların fikirlerine göre deevam ederim)) şimdiden hayırlı olsun))

Kullanıcı avatarı
Miyozin 5
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Sal Oca 23, 2018 1:14 pm

güncel