Genel Cerrahi Çalışma

mithrandir

Genel Cerrahi Çalışma

Mesaj gönderen mithrandir » Sal Oca 02, 2018 11:35 am

Her ders hakkında ufak tefek bakış açıları stratejileri oluyor ama genel cerrahi hakkında pek bir yazıya rastlamadım. Kendi gözlemim de genel cerrahiye iyi çalışıp başarılı olamama ve az çalışıp daha iyi bir sonuç elde etme şeklinde. Soruları çözerken cerrahi bakış açısı ve nosyonu dedikleri olayı nasıl kazanabiliriz :) Sizin önerebileceğiniz çalışma stratejileri var mıdır :)

dromato

Mesaj gönderen dromato » Sal Oca 02, 2018 1:25 pm

Ben de aynı konudan muzdarip durumdayım. Dershanede dinlediğim hoca da istediğim performansı vermedi malesef

Silipnat
VIP

Mesaj gönderen Silipnat » Sal Oca 02, 2018 2:46 pm

Arkadaşlar basit çalışıp genel nosyonu kazandıktan sonra detaya girerek çalışırsanız çok daha fayda görürsünüz öbür türlü edikasyonlar kontrendikasyonlar vs. Çok kafanızı bulandırır. Mesela gis kanamasında napılır ng takılır gibi. İkincisi de levent kodal soru bankası size bu bakış açısını kazandıracaktır.

wenegra1

Mesaj gönderen wenegra1 » Sal Oca 02, 2018 5:30 pm

Silipnat yazdı:
Sal Oca 02, 2018 2:46 pm
Arkadaşlar basit çalışıp genel nosyonu kazandıktan sonra detaya girerek çalışırsanız çok daha fayda görürsünüz öbür türlü edikasyonlar kontrendikasyonlar vs. Çok kafanızı bulandırır. Mesela gis kanamasında napılır ng takılır gibi. İkincisi de levent kodal soru bankası size bu bakış açısını kazandıracaktır.
Hocam peki sunu sormak istiyorum . Sınava az kaldı ve konu anlatımına bakamadım g. Cerrahide direkt kodal soru bankası fayda saglar mı bu dönem için ?

carcar

Mesaj gönderen carcar » Çrş Oca 03, 2018 12:07 am

konu bakmadıysanız Ahmet Erkek'ten dinlemenizi öneririm kısa zamanda bile çok verimli olur hocayı canlı dinleyemeseniz bile bulunduğunuz ilde tusworld varsa offline da dinleyebilirsiniz. ben ahmet hocayı dinledikten sonra genel cerrahi kolay gelmeye başladı. dahiliyeyi de ondan dinledim cok begendim

“Destek NLP” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir