TUS KONUSUNDA MERAK ETTİKLERİNİZ ?

drmukaddes
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUS KONUSUNDA SORMAK İSTEDİKLERİNİZ ?

Mesaj gönderen drmukaddes » Çrş Nis 25, 2018 6:50 am

Çıkmış soruları ayrıntılı açıklamalarıyla mı çözmeliyiz? Tusdata'nın tts kitapları oldukça uzun açıklamalar içeriyor, nasıl bir yol izlemek lazım?

dryeppudaa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dryeppudaa » Çrş Nis 25, 2018 10:50 am

Hocam 5. sınıf olarak dönem bitene kadar kitaplarin hepsi doldurulmuş halde olacak. Ama sadece Patoloji okumaya başlayabildim bitmedi. Sizce 6.sınıf yeter mi okumalar için ,kaç tekrar atmış olmalıyım. Bir de tts lerdeki tüm seneler mi çözülmeli kitaplar açıklamalı uzun baya.

Kullanıcı avatarı
dogan951
VIP
VIP

Mesaj gönderen dogan951 » Çrş Nis 25, 2018 5:27 pm

Sabah ve öğleden sonra oturumları arası ne şekilde değerlendirilmeli, nelere dikkat edilmeli?

dryeppudaa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dryeppudaa » Çrş Nis 25, 2018 5:50 pm

2019 da mezun olduktan sonra aynı yılın Ağustos sınavına giricem,sizce kendimi denemek amaçlı 2019 Şubat tus sınavına girmeli miyim önceden

Kullanıcı avatarı
drX
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drX » Cum May 04, 2018 2:02 pm

Denemelerde kaç senesine kadar çözülmeli hocam? @bigbangtheory

Kullanıcı avatarı
Ylmz_avsr
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ylmz_avsr » Cmt May 05, 2018 6:46 pm

@bigbangtheory hocam vermiş oldugunuz bilgiler kafamızdaki çoğu soru işaretini götürüyor. Cok cok tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Alishrklrdiyarında
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Alishrklrdiyarında » Pzt May 07, 2018 11:04 am

Hocam çk teşekkürler öncelikle o kadar faydalı oldu ki yazılarınız!!!!! Daha çok daha çok paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorum
Ben anatomi ve farma için konunokuyup tts cözecegz dediginiz gibi evet ama !!!!!çalışma yöntemi nasıl olmalı aralıklarla tekrar larla mı ilerlemeliyiz bu iki lanetli ders için ya da çalışırken nasıl çalışmalıyız nasıl nasıl nasıl!?!??!????

psycsin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen psycsin » Pzt May 07, 2018 2:34 pm

Hocam ben de 3 yıldır bi haberdim dersle ilgili herşeyden. Yeni istifa ettim. Sıfırdan okumaya başladım . Yeni hedef koydum , hayalim bölümüm oldu.. Paylaşımlarınız gayet güzel öncelikle teşekkürler. Ancak sıfırdan başlayıp , yeni istifa etmiş ,dershaneye gitmeyecek , kitapları dolu , buradan ses kayıtları mevcut olan bir tusiyere :) 64-65 civarına çıkmak için , şubat tusu için nasıl bir yol önerirsiniz. Çok detaylı sordum kusuruma bakmayın 😀

sarahgreen
VIP
VIP

Mesaj gönderen sarahgreen » Pzt May 07, 2018 2:37 pm

psycsin yazdı:
Pzt May 07, 2018 2:34 pm
Hocam ben de 3 yıldır bi haberdim dersle ilgili herşeyden. Yeni istifa ettim. Sıfırdan okumaya başladım . Yeni hedef koydum , hayalim bölümüm oldu.. Paylaşımlarınız gayet güzel öncelikle teşekkürler. Ancak sıfırdan başlayıp , yeni istifa etmiş ,dershaneye gitmeyecek , kitapları dolu , buradan ses kayıtları mevcut olan bir tusiyere :) 64-65 civarına çıkmak için , şubat tusu için nasıl bir yol önerirsiniz. Çok detaylı sordum kusuruma bakmayın 😀
Niye şubat?

psycsin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen psycsin » Pzt May 07, 2018 2:43 pm

Hocam onları okumuştum ama o biraz temeli olanlar için gibi geldi bana ben mi yanlış anlamışım. Soru çözecek seviyede değilim şu an. Birde konuları nir kere okuduktan sonra konu tts mi , tts konu mu daha mantıklı. Veya derse göre değişir mi? İlk okuma ne kadar sürmeli? İkşnci okuma ve tts ne kadar sürmeli? :)