Tusem pediyatri hakkinda yardim edin ..

Dreyedr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tusem pediyatri hakkinda yardim edin ..

Mesaj gönderen Dreyedr » Sal May 22, 2018 12:25 am

Tusem pediyatri hakkindaki gorusleriniz nelerdir yani ozgur hocadan dinlemek nasildir?? Bir de tusem pediyatri 600 sayfa civarindayken data yaklasik 900 1000 sayfa sizce neden bu kadar fark var ?

Kullanıcı avatarı
maxian
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen maxian » Sal May 22, 2018 1:27 am

Özgür hocayı beğeniyorum, yanlış hatırlamıyorsam 2014 ten sonra kitabını yeniledi ve ydusu da kaale alarak soru bankasını revize etti, bana bu kitap bile fazla gelirken tusdatanın kitabı çekilmez,tekrarı zor olur.

sonontus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sonontus » Sal May 22, 2018 1:43 am

Birincisi tusemin yazıları küçük. İkincisi datanin kitabında arada ve basta cikmis sorular ve calisma soruları var onlari çıkınca 850 ye kadar düşüyor sayfa sayısı. Üçüncüsü datada tusem kitabında olmayan bazi chapterlar var(acil tip yogun bakım zehirlenmeler vs) . sayfa sayısındaki farklar bunlardan kaynaklanıyor. Ben datadan calismanizi öneririm gerek dizgisi gerek hocalariyla cok daha iyi bi tercih. tekrarida kayitlari dinledikten sonra hic zor değil.tusem daha zor gelmişti bana tekrar açısından. Tusemden basladim birsey anlamiyordum dataya gectim .içerik olarak pek bi fark olacagni düşünmüyorum ama hepsi nelsonun çevirisinin özeti sonuçta

DRyvzyz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen DRyvzyz » Sal May 22, 2018 5:13 am

Tusemden çalışmanızı öneririm, özgür hoca çok kaliteli anlatıyor ve 3. Tekrardan sonra 2 günde rahat tekrar edebileceğiniz tablolara dönüşüyor kitap. Ezberden çok mantığını kavratıyor diye düşünüyorum. Ama spot severseniz onları da veriyor.
Yanlış anlaşılmak istemem ama kitaba ihtiyacınız varsa elimde çizilmiş not alınmış kitabı var hocanın

Dreyedr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dreyedr » Sal May 22, 2018 1:55 pm

Ozgur hocanin kitabinin en son 2017 baskisi var. Sorun olur mu