TUS KAMPI ??

Archon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUS KAMPI ??

Mesaj gönderen Archon » Cmt Haz 23, 2018 5:19 pm

Arkadaşlar son aya yaklaşıyoruz, şuana kadar 2 tekrar attım evde çalışıyorum. Tus Konu ve Vaka kampını önerir misiniz? Son ay kamp mı ev mi tercih ederdiniz? Avantajları varsa hangi dersaneye gitmeli ?? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
tipasa
VIP
VIP

Mesaj gönderen tipasa » Cmt Haz 23, 2018 6:36 pm

hocam senin durumuna ve ne istediğine bağlı, evde çalışabiliyorsan ev en stressizi oluyor çünkü herkes sınava giricek herkes stresli oluyor kampta ama bilgilerim güncel değil ya da ben tek başıma çok yavaş çalışırım diyorsan kamp daha ideal olur muhtemelen. hangi dersaneye gittiysen daha önceden onun kaynaklarını takip etmek daha kolay. tusdatanın da tusemin de kendine göre artı ve eksileri var. tusem temel derslerinde iyi genelde ama fizyoda tusdatanın hocasının daha çok şey öğrettiğini düşünüyorum. tabi kamplara hangi hocalar geliyor bilmiyorum (o konuda biri belki yorum yapar). klinikte açısından; pediatri her iki dersane de iyi , küçük stajlar bence tusdata daha iyi.

Kullanıcı avatarı
Urapidil
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Urapidil » Cmt Haz 23, 2018 8:06 pm

tus kampına gidip güzel dönüş alanlar yaza bilirmi?

Enverbey
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Enverbey » Pzr Haz 24, 2018 9:57 am

Hocam tusemin şubat 2018 tus kampına gitmiştim.Pediatri,genel cerrahi ve küçük stajlar soru yakalayamadı.ama temel bilimler baya iyiydi.onun içinde şunu söyleyebilirim kamp notlarını bulabilabilirsen kampa gitmiş kadar olursun.

Avicenne
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Avicenne » Pzr Haz 24, 2018 12:18 pm

tipasa yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 6:36 pm
hocam senin durumuna ve ne istediğine bağlı, evde çalışabiliyorsan ev en stressizi oluyor çünkü herkes sınava giricek herkes stresli oluyor kampta ama bilgilerim güncel değil ya da ben tek başıma çok yavaş çalışırım diyorsan kamp daha ideal olur muhtemelen. hangi dersaneye gittiysen daha önceden onun kaynaklarını takip etmek daha kolay. tusdatanın da tusemin de kendine göre artı ve eksileri var. tusem temel derslerinde iyi genelde ama fizyoda tusdatanın hocasının daha çok şey öğrettiğini düşünüyorum. tabi kamplara hangi hocalar geliyor bilmiyorum (o konuda biri belki yorum yapar). klinikte açısından; pediatri her iki dersane de iyi , küçük stajlar bence tusdata daha iyi.
Hocam fizyoda Tayfun Hoca için mi yorumunuz? Güncel ses kaydı var az zaman kaldı diye dinlemekte kararsızdım.

Kullanıcı avatarı
tipasa
VIP
VIP

Mesaj gönderen tipasa » Pzr Haz 24, 2018 2:48 pm

Avicenne yazdı:
Pzr Haz 24, 2018 12:18 pm
tipasa yazdı:
Cmt Haz 23, 2018 6:36 pm
Hocam fizyoda Tayfun Hoca için mi yorumunuz? Güncel ses kaydı var az zaman kaldı diye dinlemekte kararsızdım.
evet evet tayfun hocanın anlatımından bahsetmiştim, hem derste tekrar da ediyor öğretiyor yani :)