Sts hazırlık

Freak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Sts hazırlık

Mesaj gönderen Freak » Çrş Haz 27, 2018 12:52 am

Evet arkadaşlar,bu başlık altında şubat tus sınavına hazırlanacak olan arkadaşlar (özellikle yurtdışı mezunu olanlar) nasıl bu sınava hazırlanacağımızı,hangi kaynaklar ışığında yol olacağımızı tartışabiliriz.Belkide oraganize bir çalışma grubu ile daha da hızlanıp;daha net bir şekilde ivme alabiliriz.

aliyye
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aliyye » Çrş Haz 27, 2018 1:18 am

merhaba sts ıcın öncelıkle şunu belırteyım her ne kadar sadece 2. aşamaya gırılsede 1. aşamanın konularına hakim olunmadıkca puan almak bıraz sıkıntılı yanı temel derslerıde oturup çalışmak lazım klınık ıcın bol soru çözmek faydalıdır herkese basarılar

Kullanıcı avatarı
drdevil
VIP
VIP

Mesaj gönderen drdevil » Çrş Haz 27, 2018 9:51 am

Öncelikle merhabalar
Bende yurtdışı mezunuyum tusem ile hazırlanıyorum G.cerrahi kitabından memnun değilim açık konuşmak gerekirse
Diğer kitaplar ve hocalar iyi onlarda sıkıntı yaşamıyorum k.stajlar Allah a havale zaten :D
3-4 aylık bi süreçte günde 8-10 saat çalışarak güzel bi yol katettim
temel bilimlerden sadece farmaya baktım ama aklımda pek bişey kaldığı söylenemez çok çabuk unutuyorum ama bu durumdan herkes şikayetçi tekrar ede ede bu durumdan kurtulucaz
antitusif varken bence dershane gereksiz
Çok fazla ders çalışan biri değildim o yüzden okul bitince üstümdeki şoku atlatmam biraz zaman aldı
aklıma başka şeyler geldikçe eklerim ya da sormak istedikleriniz olursa memnuniyetle cvplarım

Freak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Freak » Prş Haz 28, 2018 10:57 pm

Ben de bu dönem mezun oluyorum.Benim temel çalışma kaynağım fasiküller ve tts olacak.eger vakit bulursam dershane denemelerini elimden geldiğince çözeceğim.ama doğru konuşmak gerekirse önümde bir çalışma programı yok)),kısa vakit süresinde toparlarim,umarım..