Tusem patoloji 4.baskı vs 5.baskı Emrullah Hoca

zorakidr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tusem patoloji 4.baskı vs 5.baskı Emrullah Hoca

Mesaj gönderen zorakidr » Çrş Eyl 19, 2018 11:23 pm

İyi akşamlar tus için ders ders ilk 11 belirliyorum da patoloji için Emrullah hocada karar kıldım. Kitapları almaya gidecektim ki bir arkadaşta sıfır 4.baskı buldum . Yeni baskı ile karşılaştırdığımda ilk başlar aynı idi sayfa sayısı olarak da aynıydı. Detaylı incelemiş biri var mıdır ? Sizce büyük bir fark olur mu yoksa gene de güncelden yana mısınız ? Beni büyük masrafdan kurtaracak çünkü elimdeki kitapla idare edersem. Ama büyük farklar var ise 3e 5e bakmaya gerek yok

laleww
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen laleww » Prş Eyl 20, 2018 12:07 am

ben geçen yıl 4. baskıya çalıştım, o artık elimde olmadığı içi bu yıl 5. baskıyı doldurdum. bir iki yanlış var onu ses kaydında düzelttiriyor. 4. baskı ile bu baskı arasında fark göremedim. tabi bu sizin kararınız yine
she’s living in a world, and it's on fire
feeling the catastrophe, but she knows she can fly away

zorakidr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zorakidr » Cum Eyl 21, 2018 11:16 pm

laleww yazdı:
Prş Eyl 20, 2018 12:07 am
ben geçen yıl 4. baskıya çalıştım, o artık elimde olmadığı içi bu yıl 5. baskıyı doldurdum. bir iki yanlış var onu ses kaydında düzelttiriyor. 4. baskı ile bu baskı arasında fark göremedim. tabi bu sizin kararınız yine
Teşekkürler hocam muhtemelen 4 ten devam edeceğim. Temel bilimlerde çok bir bilgi oynamadığını söylediler. Klinik için güncel öneriliyor ama

Kullanıcı avatarı
ziyak
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen ziyak » Cum Eyl 21, 2018 11:27 pm

Nasıl bilgi oynamıyor? Onkogeler, tümör supressorler, her hastalığa hemen hemen gen tanımlanmış ve neredeyse her yıl bir yenisi ekleniyor, genler önemli, kaçırmayın bu ayrıntıları. Güncel olun. Yeni kitabı daha derli toplu. Altanlar daha konsolide.. Gİttim yerinde inceledim kitabı yeni kitabını beğendim. Kaynakçaya gelirsek 2014 yılı kaynakları lakin yenisi daha derli toplu kitap "bana göre"

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Cmt Eyl 22, 2018 2:47 pm

bende 4.baskı var, Tusta tüm soruları yakalıyor. önümüzdeki 1-2 tusta bu değişmez ama tusa 2 yıl sonra girecekseniz yenisini alın bence eğer hedef 65+ ise.