fizyo-farma-kadın doğum ve genel cerrahi için tavsiye

limon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

fizyo-farma-kadın doğum ve genel cerrahi için tavsiye

Mesaj gönderen limon » Pzt Eki 30, 2017 4:03 pm

merhabalar. uzun bir aradan sonra tus çalışıyorum. notlarım eski, 2013-2014 döneminden. başlıktaki dersler için en güncel olarak 2016'ya ait kayıtlar bulabildim sitede. ama fizyolojide çok değişiklik olduğu söyleniyor. 2016 kayıtları bu dersler için yeterli olur mu? diğer derslerden de bu yıl içinde güncellenen değişiklikler olan varsa söyler misiniz? bu konudaki soru işaretleri motivasyonumu kötü etkiliyor o yüzden lütfen yardımcı olun :)

muhammethalil61
VIP
VIP

Mesaj gönderen muhammethalil61 » Prş May 24, 2018 12:39 pm

fizyo tayfun hoca tusdata
farma tusem ihsan hoca olur tusdata altun hoca olur ikisi de iyi ama bence ihsan hoca
kadın doğum tusem oktay hoca
genel cerrahi allaha emanet :D

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Prş May 24, 2018 1:38 pm

Her derste az veya çok değişiklikler oldu hocam. Fizyo ve pediatride tusdata revizyona girdi. Kaynaklarini degistirdiler. Diger derslerde de ek not cikardilar. Fizyo eger mekanizma tarzi anlatimlari seviyorsaniz tayfun hoca iyidir. Farma ahmet altun-ihsan hoca, kucuk stajlar farketmez geneli aynidir. Patoloji mehmet sar , kadin dogum oktay hoca,cerrahi ahmet hoca, biyokimya saygin hoca iyidir. Saglam bir temel varsa yeni guncel bilgiler daha kolay inşa olur. Halledersiniz umarim :)

innci_05
VIP
VIP

Mesaj gönderen innci_05 » Pzt Haz 11, 2018 5:40 pm

AlpErTunga yazdı:
Prş May 24, 2018 1:38 pm
Her derste az veya çok değişiklikler oldu hocam. Fizyo ve pediatride tusdata revizyona girdi. Kaynaklarini degistirdiler. Diger derslerde de ek not cikardilar. Fizyo eger mekanizma tarzi anlatimlari seviyorsaniz tayfun hoca iyidir. Farma ahmet altun-ihsan hoca, kucuk stajlar farketmez geneli aynidir. Patoloji mehmet sar , kadin dogum oktay hoca,cerrahi ahmet hoca, biyokimya saygin hoca iyidir. Saglam bir temel varsa yeni guncel bilgiler daha kolay inşa olur. Halledersiniz umarim :)
hocam bende tusdata fasikül yıl 7 var fizyoloji çok değişti mi fikriniz var mı?Sitedeki ek notlarla tamamlayamaz mıyım acaba?

Kullanıcı avatarı
AlpErTunga
VIP
VIP

Mesaj gönderen AlpErTunga » Pzt Haz 11, 2018 10:47 pm

innci_05 yazdı:
Pzt Haz 11, 2018 5:40 pm
AlpErTunga yazdı:
Prş May 24, 2018 1:38 pm
hocam bende tusdata fasikül yıl 7 var fizyoloji çok değişti mi fikriniz var mı?Sitedeki ek notlarla tamamlayamaz mıyım acaba?
Aradaki farkı bilmiyorum ama az sayfa olsaydı ek not cikartirlardi diye tahmin ediyorum. :(

innci_05
VIP
VIP

Mesaj gönderen innci_05 » Pzt Haz 11, 2018 11:00 pm

peki hocam teşekkür ederim

mediccc
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mediccc » Pzt Haz 11, 2018 11:07 pm

Fizyo tayfun hoca farma altun farma ihsan hocada iyi ama ama altun farma daha garantili gibi.Az zamanın varsa ihsan hoca çok zamanın varsa altun daha açık söylemek gerekirse.Genel cerrahi data anıl hoca,tusworld ahmet hoca veya data kodal olabilir.Kadın doğum konusunda çok bir fikrim yok datadan uzay hocadan dinlemiştim iyiydi bence

Kullanıcı avatarı
dogan951
VIP
VIP

Mesaj gönderen dogan951 » Sal Haz 12, 2018 12:39 am

Hocam fizyo tayfun hoca, farma ahmet altun, genel cerrahi ahmet erkek, kadın doğum gökhan karakoç sana istediklerini verecektir ama elindeki kayıtların güncelliği de önemli, özellikle klinikte

Kullanıcı avatarı
maxian
VIP
VIP

Mesaj gönderen maxian » Sal Haz 12, 2018 12:45 am

İlk 11 imi hazırlarken, eski bir tusem kursiyeri olduğum için farmada ihsan hocayı seçmiştim fakat ihsan hocanın son dönemlerde soru yakalama da sıkıntısı olduğunu düşünüyorum, elimde(kütüphanemde) 2010-2014-2016 basım kitapları mevcut, sitedeki son basım kitabına da baktım sanki yeni konulara çok ağırlık vermiyor gibi. Bir arkadaş demişti sorular değiştikten sonra hocanın soru yakalama konusunda eskisi kadar iyi olmadığı konusunda. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?