PAYLASIMLARIN DAKİKASINDA VIPE ALINMASI

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP

PAYLASIMLARIN DAKİKASINDA VIPE ALINMASI

Mesaj gönderen mercq » Cmt Mar 31, 2018 9:44 pm

stafda yazdı:
Cmt Mar 31, 2018 9:29 pm
Hiçbir mantığı yok bu sitenin bi önemi de kalmadığını düşünüyorum. Paylaşımların bu sitede yapılmaması gerekiyor artık
nerede paylaşmamızı buyurursunuz hünkarım?

erdemtelli

Mesaj gönderen erdemtelli » Cmt Mar 31, 2018 9:56 pm

Vıp olmayanlar için site anlamsız oldu iyice , anında vıp e alınıyor, biraz bekletilenilir. E n axından sitenin sıkı takipçileri için 1-2 gun tutulmadı iyi olur.

stafda

Mesaj gönderen stafda » Cmt Mar 31, 2018 9:58 pm

mercq yazdı:
Cmt Mar 31, 2018 9:44 pm
stafda yazdı:
Cmt Mar 31, 2018 9:29 pm
Hiçbir mantığı yok bu sitenin bi önemi de kalmadığını düşünüyorum. Paylaşımların bu sitede yapılmaması gerekiyor artık
nerede paylaşmamızı buyurursunuz hünkarım?
Letgoyu öneriyorum paşam

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Pzr Nis 01, 2018 12:20 am

erdemtelli yazdı:
Cmt Mar 31, 2018 9:56 pm
Vıp olmayanlar için site anlamsız oldu iyice , anında vıp e alınıyor, biraz bekletilenilir. E n axından sitenin sıkı takipçileri için 1-2 gun tutulmadı iyi olur.
Sevgili sitenin sıkı takipçileri;

Artık sizlerin de bu site için biraz faydalı işler yapma zamanınız geldi. Her gün akşam siteye girerek, yeni yüklenen bir şey varsa alayım sonra da sessizce çıkayım mantığından artık uzaklaşmanız için böyle bir önlem almak zorunda kaldık.

Sadece faydalanmak yerine, sizler de diğer arkadaşlarınız için faydalanabilecekleri bir şeyler yapsaydınız bu güne kadar; bunlara hiç gerek kalmayacaktı.

Evet sadece hazıra konan, hiçbir paylaşım yapmadan sadece paylaşımlar alıp çıkan sıkı takipçilerimiz için sitenin bir anlamı yok. Çünkü onlar konuyu hiç anlamamışlar.

VIP şartları belli, kimseden herhangi bir ücret talebi vs. yok. Elinizi taşın altına koymak yerine, böyle manasızca saldırmak niye?

Sizleri de VIP görebilmek dileğiyle..
Unutmak fizyolojik, tekrar etmemek patolojiktir..

stafda

Mesaj gönderen stafda » Pzr Nis 01, 2018 12:07 pm

bigbangtheory yazdı:
Pzr Nis 01, 2018 12:20 am
erdemtelli yazdı:

Artık sizlerin de bu site için biraz faydalı işler yapma zamanınız geldi. Her gün akşam siteye girerek, yeni yüklenen bir şey varsa alayım sonra da sessizce çıkayım mantığından artık uzaklaşmanız için böyle bir önlem almak zorunda kaldık.

Sadece faydalanmak yerine, sizler de diğer arkadaşlarınız için faydalanabilecekleri bir şeyler yapsaydınız bu güne kadar; bunlara hiç gerek kalmayacaktı.

Evet sadece hazıra konan, hiçbir paylaşım yapmadan sadece paylaşımlar alıp çıkan sıkı takipçilerimiz için sitenin bir anlamı yok. Çünkü onlar konuyu hiç anlamamışlar.

VIP şartları belli, kimseden herhangi bir ücret talebi vs. yok. Elinizi taşın altına koymak yerine, böyle manasızca saldırmak niye?

Siteyi düzenli olarak kullanmak, üyelerin sorunlarına yardımcı olmaya çalışmak, sorularına cevap vermenin de vip için yeterli olduğunu düşünüyorum. Yoksa vip üyelerin de çoğu sizin anlattığınız gibi alacağını alıp çıkıyor siteden. Eğer sizin dediğiniz gibi bu siteye yalnızca viplerin katkısı varsa diğer üyelerin hiçbir önemi yoksa sıradan bir kullanıcı olarak vip üyelere düzenli paylaşım yapma, başlıklarda konulara aktif olarak katılma zorunluluğu getirmenizi önerebilirim

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Pzr Nis 01, 2018 12:14 pm

stafda yazdı:
Pzr Nis 01, 2018 12:07 pm
bigbangtheory yazdı:
Pzr Nis 01, 2018 12:20 am
erdemtelli yazdı:

Siteyi düzenli olarak kullanmak, üyelerin sorunlarına yardımcı olmaya çalışmak, sorularına cevap vermenin de vip için yeterli olduğunu düşünüyorum. Yoksa vip üyelerin de çoğu sizin anlattığınız gibi alacağını alıp çıkıyor siteden. Eğer sizin dediğiniz gibi bu siteye yalnızca viplerin katkısı varsa diğer üyelerin hiçbir önemi yoksa sıradan bir kullanıcı olarak vip üyelere düzenli paylaşım yapma, başlıklarda konulara aktif olarak katılma zorunluluğu getirmenizi önerebilirim
Biz de bunun üzerinde çalışıyoruz. VIP olduktan sonra aktifliğini kaybeden arkadaşlarımız için de bir çözüm bulmalıyız. Ayrıca VIP olup, dosyaları her yere dağıtan sözde adalet sağlayan arkadaşlarımız da mevcut. Uyarılarımıza rağmen de buna devam ediyorlar. Amacımız herkesin birbirine yardımcı olduğu, eksiklerimizi birlikte tamamladığımız bir platform. Aksine meslektaşlarımız, hiçbir katkıları olmadan o neden yok bu neden yok gibi arsızca davranmaya devam ediyorlar. Umarım sonunda buranın amacını ve işleyişini kabullenirler..

Kullanıcı avatarı
dgencer202
VIP

Mesaj gönderen dgencer202 » Pzt Nis 02, 2018 7:14 pm

Başlık içinde geçen bir soru benim de aklımı kurcalıyor: VIP'te olanları göremediğim için VIP olabilmek adına elimdeki kitapların hangisini taratacağıma karar veremiyorum. Orada olan dosyaların sadece ismine ulaşılacak bir liste vb var mıdır? Mesela örnek veriyorum ben tutup Tintinalli'yi taratırım fakat yüzde yüz vardır; boşa emek olacak benim için.

Kullanıcı avatarı
Percy
VIP

Mesaj gönderen Percy » Pzt Nis 02, 2018 7:51 pm

dgencer202 yazdı:
Pzt Nis 02, 2018 7:14 pm
Başlık içinde geçen bir soru benim de aklımı kurcalıyor: VIP'te olanları göremediğim için VIP olabilmek adına elimdeki kitapların hangisini taratacağıma karar veremiyorum. Orada olan dosyaların sadece ismine ulaşılacak bir liste vb var mıdır? Mesela örnek veriyorum ben tutup Tintinalli'yi taratırım fakat yüzde yüz vardır; boşa emek olacak benim için.
Hocam taratmadan önce sorun cevaplarız 😊

RenacriL

Mesaj gönderen RenacriL » Prş Nis 05, 2018 5:26 pm

Görülüyorki paylaşımlar gerçekten azalmış. Aldığınız kararı sorgulamalısınız sanırım. Benim elimde sitede olmayan bir kaynak yok. Dersaneye de gitmiyorum. en azından alternatif link paylaşayım diyeceğim ama herşey vipte saklı. Agresif yönetmeye gerek yok bence forumu. Tabiki karar sizin. Saygılar.

Kullanıcı avatarı
bigbangtheory
Global Moderatör

Mesaj gönderen bigbangtheory » Prş Nis 05, 2018 5:35 pm

RenacriL yazdı:
Prş Nis 05, 2018 5:26 pm
Görülüyorki paylaşımlar gerçekten azalmış. Aldığınız kararı sorgulamalısınız sanırım. Benim elimde sitede olmayan bir kaynak yok. Dersaneye de gitmiyorum. en azından alternatif link paylaşayım diyeceğim ama herşey vipte saklı. Agresif yönetmeye gerek yok bence forumu. Tabiki karar sizin. Saygılar.
Her şey VİP'e taşındığı için paylaşımlar azalmadı. Herkes işini görüp, çıkıp gittiği için paylaşımlar azaldı ve sonrasında VIP'e taşıma kararı alındı.

Burada karar daima bu platform için emek veren arkadaşlarımızındır. VİP olabilmek için sadece paylaşmayı-yardımlaşmayı öğrenmeniz gerekiyor. Günlerde upload yapmış , kitap taratmış, site için emek vermiş üyelerimizin sadece indirip-çıkıp gitmeye odaklanmış üyelerimizle aynı erişime sahip olması da bize göre doğru değil..

Önceki yazılarda, bu yolda nasıl VİP ve moderatör olduğumu anlatmıştım. Emin olun, bu kadar zor bir şey olsaydı bunu yapmazdık. Niyetimiz sadece sizlerin de bu paylaşım ağının içine katmak..

Umarım tek taraflı bakış açınızı değiştirirsiniz ve sizleri de VIP olarak aramızda görürüz.

“TUS Offline Video/Ses kayıt/Dokuman” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir