VAKA KAMPI TAVSİYE?

Kullanıcı avatarı
dr_green
VIP
VIP

VAKA KAMPI TAVSİYE?

Mesaj gönderen dr_green » Cmt Nis 07, 2018 11:54 am

Merhaba arkadaşlar. Vaka kampı için yorum, tavsiye ve tecrübelerinizi merak ediyorum. Tustime vaka kampı nasıldır, değer mi? Efektivite ve soru yakalama açısından katkısı olur mu?

Kullanıcı avatarı
dr_green
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_green » Cmt Nis 07, 2018 10:53 pm

Teşekkürler. 4 aylık programınızı gördüm, elinize sağlık. Ancak uygulayabilmek ve verim alabilmek için en azından şimdiye kadar tüm dersleri bir kez okumuş/dinlemiş olmak gerekir. Ben yeni dinliyorum diyebilirim. Her ne kadar hedefim yüksek olmasa da, tüm dersleri baştan aşağı dinleyip sonra tekrar edip, hem de soru çözmek bu süreçte pek mümkün gözükmüyor. O nedenle temelleri tam dinleyip klinik için alternatif bir yol izleyerek bu süreci daha verimli değerlendirmenin yolunu arıyorum. Gündüz mesaiye gidiyorum, mesaide 1-1,5 saat kadar ancak çalışabiliyorum. Akşam da evde devam etmeye çalışıyorum ama günlük 5 saat ve üzeri sürelere ulaşabilmiş değilim maalesef. Bu tempoyla anatomi dışında bir temel yazabilecek puan alabilmek için en uygun yol nedir düşüncesindeyim.

Kullanıcı avatarı
dr_green
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_green » Çrş Nis 11, 2018 2:57 am

@bigbangtheory Hocam ydus sorularının hangi yıldan sonrasını çözmek lazım? Klinisyen 2007-2016 çok geldi de gözüme 😏