TUSEM PATOLOJİ 2018 ses kaydı

gunel mammadova
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUSEM PATOLOJİ 2018 ses kaydı

Mesaj gönderen gunel mammadova » Pzt Tem 02, 2018 9:40 pm

merhaba vip olmagin baska yolu varmi. eger elimde yeni dokumanlar olsaydi bu sayfada ne isim vardi. yardimci olursaniz sevinirim.

VİO
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen VİO » Pzr Tem 15, 2018 10:51 pm

teşekkürler

fionaeddie
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fionaeddie » Pzt Tem 16, 2018 12:50 am

VIP üyelik için neden ücretlendirme düşünülmüyor. Karşılıksız destek sunan tek platform yazıyor sitenin başlangıç kısmında ama ücretten çok daha sıkıntılı ve hem vakti hem imkanı olmayanlar için zor bir süreç mevcut.

sivri_diken
VIP
VIP

Mesaj gönderen sivri_diken » Pzr Tem 22, 2018 6:02 pm

Vip üyeyim linki göremiyorum

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Pzr Tem 22, 2018 6:43 pm

klon yazdı:
Çrş Haz 20, 2018 9:47 am
ben de mezunum bi köyde aile hekimiyim. dersane yok. vipe üye olmak için ücretli seçeneği de düşünülebilir.

Farz ı misal ücretli vip sistemi oldu. Paranızı kim alacak burada? Yöneticiler mi? Diyelim ki yöneticiler aldı parayı, siz de parayla vip oldunuz, bir çok kişinin böyle yaptığını düşünecek olursak siteye yeni kaynak nasıl gelecek? Parayla vip olursan siteye sadece para vermiş oluyorsun.

Kaynak için bir müddet sonra verdiğiniz para ile yöneticiler siteye kaynak yüklesin diye serzenişte bulunacaksınız en yüksek ihtimalle. Peki sizce bunu yapar mıyız?
Yani biz mesleğimizi bırakıp sizin vereceğiniz ücretlerle burada site mi yönetelim. Hakikaten aklınız aliyor mu hocam? Sen mesleğini icra edesin diye ben mesleğimi bırakıp senin için uygun kitapları mi yükleyeyim?

Bence en başta sürekli istemek yerine önce bir şeyler paylaşabilmeyi öğrenmelidir insan. Paranın bu sitede geçmeyeceğini aklınıza koyun.

Ve tüm üyelere çağrım, bize istediğiniz aklı verin, akıl akıldan üstündür, buralar beraber güzeldir. Ancak şu para mevzusu ile gelmeyin, böyle bir fikriniz varsa kendinize saklayın lütfen.

Cerrah5896
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Cerrah5896 » Cum Ağu 10, 2018 3:09 am

burada ses kaydı döküman video offline dersler vs paylaşılıyor site karşılıksız olduğunu iddia ediyor lakin burada ses kaydı döküman arayan insanların kahir ekseriyeti bu yukarıda bahsedilen verilere çeşitli zorunluluklar sebebiyle erişememektedir misal dershaneye gitmeyen bir hekim adayı size ses kaydı geitremez offline video getiremez yapsa yapsa dersahneden satın aldığı kitabı taratıp getirebilir el yazması notu varsa verebilir bunlarla da vip üyelik almanın zor olduğu pekala görülüyor hatta sitede kayıtlı 25 000'e yakın üye var piyasada 25 000 kitap yok kim hangisini taratıp size verebilir hal böyle iken vip üyelik bir çok kişinin önünde engel olarak kalmaktadır benim gibi düşünen insanlar olduğunu unutmayınız makul bir şey yapılmasını site yönetiminden rica ediyorum en azından bir önceki senenin verilerini vipten çıkarınız

Kullanıcı avatarı
Dominant
VIP
VIP

Mesaj gönderen Dominant » Cum Ağu 10, 2018 6:00 am

İyi sabahlar arkadaşlar 🙂 VİP olmak sandığınız kadar zor bişey değil. Sadece 2-3 son baskı sitede mevcut olmayan konu ya da soru kitabı taratıp siteye bir katkıda bulunursanız sizde rahatlıkla VİP olabilirsiniz. Karşlığında sizlere kocaman bir antitusif deryası sunulacak 🙂 Anlayışla karşılayın ve sizde sitemize bir katkıda bulunun. Saygılarla.

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Ağu 16, 2018 12:03 am

sivri_diken yazdı:
Pzr Tem 22, 2018 6:02 pm
Vip üyeyim linki göremiyorum
bende göremiyorum, aramada yaptım hiçbir şey çıkmıyor. Görebilen özelden link atabilir mi?

dusau1
VIP
VIP

Mesaj gönderen dusau1 » Prş Ağu 16, 2018 12:09 am

Mentor yazdı:
Pzr Tem 22, 2018 6:43 pm
klon yazdı:
Çrş Haz 20, 2018 9:47 am
ben de mezunum bi köyde aile hekimiyim. dersane yok. vipe üye olmak için ücretli seçeneği de düşünülebilir.

Farz ı misal ücretli vip sistemi oldu. Paranızı kim alacak burada? Yöneticiler mi? Diyelim ki yöneticiler aldı parayı, siz de parayla vip oldunuz, bir çok kişinin böyle yaptığını düşünecek olursak siteye yeni kaynak nasıl gelecek? Parayla vip olursan siteye sadece para vermiş oluyorsun.

Kaynak için bir müddet sonra verdiğiniz para ile yöneticiler siteye kaynak yüklesin diye serzenişte bulunacaksınız en yüksek ihtimalle. Peki sizce bunu yapar mıyız?
Yani biz mesleğimizi bırakıp sizin vereceğiniz ücretlerle burada site mi yönetelim. Hakikaten aklınız aliyor mu hocam? Sen mesleğini icra edesin diye ben mesleğimi bırakıp senin için uygun kitapları mi yükleyeyim?

Bence en başta sürekli istemek yerine önce bir şeyler paylaşabilmeyi öğrenmelidir insan. Paranın bu sitede geçmeyeceğini aklınıza koyun.

Ve tüm üyelere çağrım, bize istediğiniz aklı verin, akıl akıldan üstündür, buralar beraber güzeldir. Ancak şu para mevzusu ile gelmeyin, böyle bir fikriniz varsa kendinize saklayın lütfen.
Çok doğru özetlemişsiniz. Dersane sömürülerine karşı olarak kurulan bir sistemden söz ediyoruz ve insanlar parayla üye olmak istiyor. O zaman bu sitenin bir anlamı kalmaz. Kaldıki sadece Tus kitapları, ses kayıtları, offlineları paylaşılarak değil, Alternatif link yaratarak (hatta vipde alternatifi az olan linkler alternatif oluşturmak isteyen üyelere gönderilip alternatif oluşturulabilir) ya da herhangi bir textbookun güncel versiyonu taratılarak da siteye katkıda bulunulabilir. Diğer türlü param çok ben para vereceğim diyen dersanelerin offlinelarını da satın alabilir.

gardenya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen gardenya » Prş Ağu 16, 2018 8:21 pm

İkinci hafta yüklenmiş mi? Eğer hala yüklenmediyse paylaşabilirim