HIZLI VİP OLMAK İSTEYENLER İÇİN ;

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus
TAG: ice.

HIZLI VİP OLMAK İSTEYENLER İÇİN ;

Mesaj gönderen mercq » Pzr Haz 17, 2018 8:13 pm

Urapidil yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 8:00 pm
Istelinen dokuman paylaşımında 1-2 saat içinde vip'e alınıyor. Son zamanlarda paylaşılan hiçbir içerik üyelere açık kalmadı zaten, üyeler için açık konuler guncel olmayan (en iyi durumda son 3-4 yılın baskıları) , google'de aratdığımızda kolaylıkla bulunan dokumanlar

Benim gibi hicbir dersaneye gitmeyen ve piyasada guncel (100TL üzeri olan kitapları alıb taratamayan insanlar için). Zaten öyle olsaydı buraya üye olub pdf dokumanlardan yararlanmağa çalışmazdık
Istediklerimiz zaten 500-600 TL civarı kitaplar

VIP olmanın başka yolu yokmu? Mesela bende yuksek hızlı fiber internet var istediyiniz kadar alternatif link oluştura bilerim. Eger maksad foruma katkıda bulunmaksa ben elimden geldiyini yapmağa hazırım.

Yetkililer benimle iletişime gecse iyi olur, nasıl yapalım, bilmiyoruz, yeni konulara alternativ yaratamadan zaten VIP'e taşınıyor
viewtopic.php?f=3&t=4272 (VIP Bölümü Hakkında)
viewtopic.php?f=3&t=1289 (VIP'e Giden Yol)
viewtopic.php?f=3&t=4337 (Alternatif Link Oluşturma Hakkında)

linklerini verdiğim başlıkları okuyun hocam sorularınızın cevapları mevcut. :)

the day you stop running is the day that you arrive...

Kullanıcı avatarı
Urapidil
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Urapidil » Pzr Haz 17, 2018 8:25 pm

mercq yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 8:13 pm
Urapidil yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 8:00 pm
Istelinen dokuman paylaşımında 1-2 saat içinde vip'e alınıyor. Son zamanlarda paylaşılan hiçbir içerik üyelere açık kalmadı zaten, üyeler için açık konuler guncel olmayan (en iyi durumda son 3-4 yılın baskıları) , google'de aratdığımızda kolaylıkla bulunan dokumanlar

Benim gibi hicbir dersaneye gitmeyen ve piyasada guncel (100TL üzeri olan kitapları alıb taratamayan insanlar için). Zaten öyle olsaydı buraya üye olub pdf dokumanlardan yararlanmağa çalışmazdık
Istediklerimiz zaten 500-600 TL civarı kitaplar

VIP olmanın başka yolu yokmu? Mesela bende yuksek hızlı fiber internet var istediyiniz kadar alternatif link oluştura bilerim. Eger maksad foruma katkıda bulunmaksa ben elimden geldiyini yapmağa hazırım.

Yetkililer benimle iletişime gecse iyi olur, nasıl yapalım, bilmiyoruz, yeni konulara alternativ yaratamadan zaten VIP'e taşınıyor
viewtopic.php?f=3&t=4272 (VIP Bölümü Hakkında)
viewtopic.php?f=3&t=4337 (Alternatif Link Oluşturma Hakkında)

linklerini verdiğim başlıkları okuyun hocam sorularınızın cevapları mevcut. :)
zaten benim de sitemim bu olaya. VIP olmanım yollarından biri alternatif link oluşturmak, ama alternatif link oluşturacak dosya bulamıyoruz, tüm dosyalar VIPe taşınıyor. Acik dosyalar için ise zaten 5-6 alternatif oluşturulmuş

Kullanıcı avatarı
Urapidil
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Urapidil » Pzr Haz 17, 2018 8:28 pm

Hangi dosyalara alternatif gerekiyorsa yazın 1 gün icinde hal edelim hocam,

3-4 alternatifi olan 2015 seskaydına alternatif oluşturmağın bir manası yok

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus
TAG: ice.

Mesaj gönderen mercq » Pzr Haz 17, 2018 8:55 pm

Urapidil yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 8:28 pm
Hangi dosyalara alternatif gerekiyorsa yazın 1 gün icinde hal edelim hocam
50 kuruş farkla içecekle patatesi de büyük boy vereyim mi? Manası yoksa opsiyonlar aşağıda, size uygun olan bir tanesini denersiniz. Bu ne hazırcılıktır ya?

HekimBaba yazdı:A-)Sitedeki paylaşılan linklere alternatif sunarak dosyaları daha güvenli hale getirmek,
B-)Elinizdeki mevcut güncel kitapları taratarak pdf haline getirip paylaşmak,
C-)Yakın bir arkadaşınızdan aldığınız güncel dershane slaytlar,pdf kitap ve s. paylaşmak,
D-)Sitede aktif olarak yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek,
E-)Siteden dinlediğiniz güncel ses kayıtlarındaki altıçizili yerleri yazarak paylaşmak,
F-)Çalışkan bir arkadaşsanız iyi ders notu tutuyorsanız notlarınızı bizlerle paylaşa bilirsiniz,
H-)Kısacası VİP olmanız için siteye her hangi bir şekilde hayrınızın dokunması gerekmektedir.
the day you stop running is the day that you arrive...

Fatmanur
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Fatmanur » Sal Haz 26, 2018 7:29 pm

mercq yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 7:00 pm
Fatmanur yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 9:43 am
Tusdata son baskı patoloji 1-2 konu kitabı üzerine not alınmış şekilde paylaşabilirim.mevcut mu acaba sitede?
mehmet sar mı yoksa genel fasikül mü? ikisi de eksik sitede. ses kayıtları da eksik, varsa onları da yükleyebilirsiniz.
tipasa yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 5:59 pm
Elimde tusem 2018 şubat kampından pato ses kaydı var. ders ders değil konu konu birleştirdim gereksizleri ve yanlış söylenip düzeltilenleri çıkarttım. Onları yükleyebilirim
bildiğim kadarıyla tusem patolojinin normal ders kayıtları mevcut ama kamp kayıtları yok sitede.

Pato 1 ve 2 Emrah hoca not alınmış pdf linklerini paylaştım.

https://www.antitusif.com/viewtopic.php?f=47&t=4844

Asude Özgül
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Asude Özgül » Pzt Tem 09, 2018 11:10 am

Merhaba ben Asude özgül. Elimde güncel kaynak yok. Ve VİP olmak istiyorum. Ücrete tabiyse kabul ediyorum. Kadın doğum yandala hazırlanıyorum.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Sal Tem 10, 2018 8:49 am

Asude Özgül yazdı:
Pzt Tem 09, 2018 11:10 am
Merhaba ben Asude özgül. Elimde güncel kaynak yok. Ve VİP olmak istiyorum. Ücrete tabiyse kabul ediyorum. Kadın doğum yandala hazırlanıyorum.
Ücret yok hiçbir şekilde. Sadece siteye katkı verecek bir paylaşım yaptıktan sonra vip grubuna gecebilirsiniz. Hızlı vip olmak isteyenler için açık şuan bu başlık. Sitede eksik kaynaklardan seçtiklerinizi taratip pdf halinde siteye koymanız gerekiyor bu kadar:)

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Sal Tem 10, 2018 9:21 am

Asude Özgül yazdı:
Pzt Tem 09, 2018 11:10 am
http://www.antitusif.com/viewtopic.php?f=198&t=4667

Başlığın son mesajında güncel ihtiyaç listesi mevcut, en az 2 kitap yükleyerek vip olabilirsiniz

dralexxx
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dralexxx » Çrş Tem 11, 2018 12:10 pm

ses kaydı lazım yokmu yardımcı olabilecek vip bir hayırsever

Alitasdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Alitasdemir » Çrş Tem 11, 2018 3:21 pm

VIP olmal için ne yapmam lazım.