TUSWORLD ACİL CEVAP LÜTFEN

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
aerztin37x
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUSWORLD ACİL CEVAP LÜTFEN

Mesaj gönderen aerztin37x » Pzr Haz 10, 2018 5:55 pm

kurucusu Ahmet Erkek a kalıte bır hocadır sıradan dersaneler gıbı değil ciddi emek harcayan ınsanlardır bu benım şahsi fikrim bır ara kıtaplarını falan almstım guzeldı ama şu an nasıl bılmıyorum

Omepatrilat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Omepatrilat » Pzr Haz 10, 2018 5:58 pm

ahmet erkek genel cerrahi başta olmak üzere her dersi anlatabiliyor(kaç kere demosuna gittim gayet başarılı), yani mesela anatomi hocasını beğenmedin ahmet erkek'in offline videolarını izleyerbilirsin,pato hocasını dinledim ben fena değil,farmacısı iyi,kadın doğum hocası gökhan karakoç oldukça iyi, fizyoloji hocası iyi değilmiş,orda çalışan abla kendi söyledi fizyolojide iddialı değiliz diye,
ahmet erkek in öğrencilerine karşı oldukça ilgili olduklarını söylüyorlar,bu da bi avantaj olabilir

Enverbey
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Enverbey » Pzr Haz 10, 2018 6:37 pm

ahmet altun reyis yeni sezonda tusworld'te imiş.

pandaw
VIP
VIP

Mesaj gönderen pandaw » Pzr Haz 10, 2018 6:51 pm

2 yıldır tusworlddeyim, Ahmet hocaya ne zaman soru sorsam bir kere yanıtsız bırakmadı.Fizyoloji dersini zamanının tus 41.si, fizyoloji yüksek lisansı yapan biyokimyacı anlatmaya başladı bu yıl. Ahmet altun da tusworlde geçmiş. Her konuda öneririm.

pandaw
VIP
VIP

Mesaj gönderen pandaw » Pzr Haz 10, 2018 7:01 pm

Şahsıma ait düşüncemdir, aynı sürede daha fazla tekrar atıp piyasadaki tüm soruları taramak daha avantajlı geliyor.Reklam yapıyor diye de yanlış anlaşılmasın, çok memnun kaldım, önermeyi vefa borcu olarak görüyorum hocam.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Pzr Haz 10, 2018 7:50 pm

Açıkçası genel cerrahi kitabına bi bakayım dedim kitapta çok bilgi yok, o kitaptan çalışmaya çekindim sanki spot bilgilerden oluşan bir kitap gibi geldi bana. Genel cerrahisini okuyan varsa bi yorum yaparsa iyi olur hoca anlattıklarıyla mı ekletiyor o konuda bilgim yok

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
VIP
VIP

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Pzr Haz 10, 2018 8:18 pm

Ahmet hoca iyidir. Ancak biraz daha zamanı var tusworld'un oturması için eger 60 üstü puan yapan biriyseniz ilgilenirler de giriş seviyesi bir durumdaysanız ne bilim ekmek yiyor kötü konuşmayayım Tekelin kırılması adına dershane sayılarının artması hem kaliteyi hem de bu fahiş fiyatların azalmasını sağlar. Bana kalırsa en güzel dershane ANTİTUSİF gerisi yalan
Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
maxian
VIP
VIP

Mesaj gönderen maxian » Pzr Haz 10, 2018 9:12 pm

Tusworld demişken Ahmet ERKEK bir ara faceden yazmıştı, antitusifi mahkemeye vercem diye, yıl 2015 falandı, noldu o iş?

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
VIP
VIP

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Pzr Haz 10, 2018 11:49 pm

onurcemd yazdı:
Pzr Haz 10, 2018 10:47 pm
Fark ettim de tusworldle ilgili olumsuz yorumlarin hepsi viplerden ve moderatorden. Kayitli uyeler iyi diyorlar. Acaba antitusife ve sistemine cok bagli oldugunuz icin biraz onyargiyla yaklasiyor olabilir misiniz tus dersanelerine? Veya tusworlde ozel mi 😂
Çünkü vip ve modlar olarak daha önce de böyle reklam denemelerini çok gördük :) Ahmet Hoca'ya lafımız yok ben kendi görüşümü belirttim demolarına gittim dershanesine giden arkadaşlar gördüm 3 dönem kazanamadı diye kötü reklam olursun diyerek kayıt alınmayanları duyduk. Emeğine saygım var sadece olanı ve gördüğümü hatta düşündüğümü yazıyorum. şuan için tam oturmadığını düşünüyorum daha çok şey var ancak gerek yok söylemeye Allah yolunu bahtını açık etsin hocamızın :) En iyi dershane Antitusif bana göre ben buradan faydalanarak istediğim puanı aldım

Dipçe: Ben yapı gereği Adershanetik biriyim :) hiçbirini sevmiyorum tabi ders anlatan hocalarıma saygım sonsuz
Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
vermilliolus
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen vermilliolus » Pzt Haz 11, 2018 12:54 am

onurcemd yazdı:
Pzr Haz 10, 2018 10:47 pm
Fark ettim de tusworldle ilgili olumsuz yorumlarin hepsi viplerden ve moderatorden. Kayitli uyeler iyi diyorlar. Acaba antitusife ve sistemine cok bagli oldugunuz icin biraz onyargiyla yaklasiyor olabilir misiniz tus dersanelerine? Veya tusworlde ozel mi 😂
İstediğiniz kişiyi dinleyebilirsiniz fakat size yardımcı olmak için görüşünü yazan insanları eleştirmek, kategorileştirmek niye?

Nedense bu tarz konularda hep böyle şeyler oluyor.