Tus Destek

Kullanıcı avatarı
Staz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tus Destek

Mesaj gönderen Staz » Pzr Eyl 23, 2018 10:16 pm

Hangi yayının tts sini çözelim?

Lumos
VIP
VIP

Mesaj gönderen Lumos » Prş Eki 04, 2018 10:23 am

Staz yazdı:
Pzr Eyl 23, 2018 10:16 pm
Hangi yayının tts sini çözelim?
datanın tts'si piyasadaki en iyi, güncel olan 27. baskı sanırım, sitede paylaşılması yasak. Belki 26. baskıları bulabilirsiniz pdf olarak. 27 baskıda orijinal soruları koydular ondan önce benzer sorular koyuyorlardı tek fark o aralarındaki, bir de son sınavın sorularını eklemiş olmaları tabii ki.

Dr.brezza
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr.brezza » Cmt Eki 06, 2018 3:03 pm

Ezgisu hocam nasılsınız? Bu başlıktaki yazılarınızı motivasyonda zorlandığım anlarda gelip tekrar okuyorum bana umut oluyor çok teşekkürler... ders calisirken her gün programınıza uyabilmeyi nasıl başardınız o motivasyonun devamlılığını nasıl sağladınız ben bu konuda çok düşüşler yaşıyorum yaptığım program olmadığında yetismediginde konularımı bitiremedigimde ertesi günüm gidiyor dikkatimi toplamakta zorlaniyorum dersin başında oturmayı devam ettirmek çok güçleşiyor

Dr.brezza
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Dr.brezza » Cmt Eki 06, 2018 3:05 pm

Ezgisu hocam nasılsınız? Bu başlıktaki yazılarınızı motivasyonda zorlandığım anlarda gelip tekrar okuyorum bana umut oluyor çok teşekkürler... ders calisirken her gün programınıza uyabilmeyi nasıl başardınız o motivasyonun devamlılığını nasıl sağladınız ben bu konuda çok düşüşler yaşıyorum yaptığım program olmadığında yetismediginde konularımı bitiremedigimde ertesi günüm gidiyor dikkatimi toplamakta zorlaniyorum dersin başında oturmayı devam ettirmek çok güçleşiyor

suloca
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen suloca » Sal Eki 09, 2018 4:35 pm

mrb. doktor hanım

suloca
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen suloca » Sal Eki 09, 2018 4:38 pm

mrb. doktor hanım. siz aile hekimliği yapıyor olsaydınız aynı zamanda 2 çocuğunuz olsaydı. eşinizde çalışıyo olsaydı. ki eminim üstesinden gelip tusa çalışırdınız. ama nasıl çalışırdınız. meramım ve merakım budur. cevaplarsanız sevinirim. Ezgisu hanım.. teşekkürler