TUSDATA 2016 BÜTÜN SES KAYITLARI

Dr.Rhino
VIP
VIP

TUSDATA 2016 BÜTÜN SES KAYITLARI

Mesaj gönderen Dr.Rhino » Sal Tem 31, 2018 5:32 pm

Arkadaşlar merhaba bir tanıdıktan elime geçti daha önce sitede bu şekilde toplu paylaşımı bulamadım varsa kusura bakmayın. Yine de paylaşayım dedim yoktur diye tusdatanın temel+klinik 2016 bütün ses kayıtları. Herkese başarılar tekrardan kolay gelsin.

...VIP OLMAK DİLEĞİYLE...

TAŞINMIŞTIR.

sedat
VIP
VIP

Mesaj gönderen sedat » Çrş Ağu 01, 2018 11:36 am

2016'nın ses kayıtlarını bile VIP plus'a taşımak, pes doğrusu.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Çrş Ağu 01, 2018 11:49 am

Koyun verdi kuzu verdi süt verdi
Yemek verdi ekmek verdi et verdi
Kazma ile döğmeyince kıt verdi
Benim sâdık yârim kara topraktır

Aşık Veysel 'in dediği gibidir.

VİP üyelerimizin cüz'i de olsa aktif olmasını istiyoruz. Site sizin, bakarsanız bağ olur bakmazsanız dağ.

sedat
VIP
VIP

Mesaj gönderen sedat » Çrş Ağu 01, 2018 3:24 pm

2007'den beri siteyi takip ettiğimi tekrar belirterek sizin telif hakkından dolayı yeni yayınları kendinize saklamanızı anlayabilirim, ancak ses kayıtlarını hatta bu örnekte olduğu gibi artık 3 sene öncesine ait paylaşımı saklamanızın izahı yok. Üstelik kaydı paylaşanların dahi göremeyeceği şekilde ve o kişilerin sınıfını yükseltmeyerek bunu yapıyorsunuz. Korkarım ki yakında kimse bu siteye paylaşım yapmayacak.

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Çrş Ağu 01, 2018 4:19 pm

@sedat, Yeni sitede size ait tek bir alternatif görmüyorum, Inşallah bu link sizin de bir alternatif oluşturmanıza sebep olur diye linki tekrar paylaşacağım. Bu link ile bir sorumluluk aldığınızı hissetmişsinizdir.

drhakan
VIP
VIP

Mesaj gönderen drhakan » Çrş Ağu 01, 2018 4:49 pm

sedat yazdı:
Çrş Ağu 01, 2018 3:24 pm
2007'den beri siteyi takip ettiğimi tekrar belirterek sizin telif hakkından dolayı yeni yayınları kendinize saklamanızı anlayabilirim, ancak ses kayıtlarını hatta bu örnekte olduğu gibi artık 3 sene öncesine ait paylaşımı saklamanızın izahı yok. Üstelik kaydı paylaşanların dahi göremeyeceği şekilde ve o kişilerin sınıfını yükseltmeyerek bunu yapıyorsunuz. Korkarım ki yakında kimse bu siteye paylaşım yapmayacak.
söylemeye çalıştık ama olmadı umarım hata yaptıklarının farkına varırlar....bu site dersanelere karşı kuruldu....bu yaptığınız direk dersaneye gidiş i hzılandırır başka bir şey değil...dağ da kırda çalışan biri bu kaynaklara ulaşamaz ..amaç daha çok kişiye yardımcı olmaktı bence ...umarız tez zamanda hata olduğunu düşünürler...

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Çrş Ağu 01, 2018 5:18 pm

drhakan yazdı:
Çrş Ağu 01, 2018 4:49 pm
sedat yazdı:
Çrş Ağu 01, 2018 3:24 pm
söylemeye çalıştık ama olmadı umarım hata yaptıklarının farkına varırlar....bu site dersanelere karşı kuruldu....bu yaptığınız direk dersaneye gidiş i hzılandırır başka bir şey değil...dağ da kırda çalışan biri bu kaynaklara ulaşamaz ..amaç daha çok kişiye yardımcı olmaktı bence ...umarız tez zamanda hata olduğunu düşünürler...
Amacınız daha çok kişiye yardımcı olmaksa eğer bugün sırf vip plus olmak için teklif ettiğiniz 1500 sy lık kitabı, sırf site halkının hayrına taratıp armağan edebilirdiniz değil mi?
Kimlerin ne yapmaya çalıştığının farkındayım.

drhakan, sizi herkese açık bir biçimde uyarıyorum, vip plus olmayı hakedecek şeyler yaparsanız olursunuz ama haketmeden de bir daha bu konuyu sizin eleştirileriniz ile konuşmak istemediğimi belirteyim. Çünkü sizin eleştirilerinizde menfaat hissediyorum. Bilginize.